Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Muffik napsal:

Tohle na mě zkoušela nějaká pí*a na Bazoši.

Ještě jsme se ani definitivně nedomluvili a už píše: Za vše jsem zaplatila, peníze si můžete vzít přes odkaz https://dpd-cz.order0269.biz/DPD_........

bbfe395c-d21b-4d2d-a35b-ec8af6afdfd3.JPG

Snad jen ta věta Kurýr přijíždí a pomůže zabalit zboží pobavila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.idnes.cz/ekonomika/podniky/staropramen-pardubicky-pivovar-porter-konec-vyroba.A221115_165126_ekoakcie_ven

Poslední dobou bylo pivo Pernštejn docela dobře pitelné a tu a tam jsem doma basu měl. Taková škoda... A přitom pivo lepší jak Staropramen. 🙁

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastně nevím, jestli mám bejt naštvanej na sebe (za svou netoleranci) nebo ostatní. Včera jsme vyrazili s klukem na pohádku do maloměstkýho kina. Protože musí i tady jít s dobou, prodávají nápoje, chipsy a popcorn. Na zvuky jeho chroupání už jsem si celkem zvykl, ale tady ho podávají v těch igelitovejch, extrémně šustivejch pytlíkách. No a ty pytlíky mělo v ruce tak 2/3 celkem plnýho sálu. První půl hodinu jsem docela trpěl, zvažoval jestli tam kluka nenechat a po kině ho vyzvednout, na film jsem se vůbec nedokázal koukat. Pak naštěstí převážnou část zásob sežrali a zbytek filmu už ušel.

Když jsem se ptal po kině provozního, jestli to je nutný, resp. jestli by to nešlo aspoň v těch papírovejch krabičkách, který tak nešustej, řekl, že mě chápe, ale že mají smlouvu s firmou, co to dodává takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, warann napsal:

Vlastně nevím, jestli mám bejt naštvanej na sebe (za svou netoleranci) nebo ostatní. Včera jsme vyrazili s klukem na pohádku do maloměstkýho kina. Protože musí i tady jít s dobou, prodávají nápoje, chipsy a popcorn. Na zvuky jeho chroupání už jsem si celkem zvykl, ale tady ho podávají v těch igelitovejch, extrémně šustivejch pytlíkách. No a ty pytlíky mělo v ruce tak 2/3 celkem plnýho sálu. První půl hodinu jsem docela trpěl, zvažoval jestli tam kluka nenechat a po kině ho vyzvednout, na film jsem se vůbec nedokázal koukat. Pak naštěstí převážnou část zásob sežrali a zbytek filmu už ušel.

Když jsem se ptal po kině provozního, jestli to je nutný, resp. jestli by to nešlo aspoň v těch papírovejch krabičkách, který tak nešustej, řekl, že mě chápe, ale že mají smlouvu s firmou, co to dodává takhle.

Já z tohoto důvodu nebyl v kině sám, se ženou nebo s partou přátel tak sto let....obětuji se pouze dětem 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono na filmech pro dospělý (čímž nemám zrovna na mysli péčko) to tak hrozný nebejvá.

Navíc je výhoda, že na filmy, který mě zajímají, chodí u nás tak 10 - 20 lidí (jak říká tentýž provozní, pokud má film na čsfd přes 40%, tak je zázrak, pokud se vůbec hraje), takže se líp hledá odlehlejší kout ;-).

Ale tohle bylo fakt peklo, nicméně jsem synovi nechtěl kazit zážitek, tak jsem se překonal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, warann napsal:

Tak ono na filmech pro dospělý (čímž nemám zrovna na mysli péčko) to tak hrozný nebejvá.

Navíc je výhoda, že na filmy, který mě zajímají, chodí u nás tak 10 - 20 lidí (jak říká tentýž provozní, pokud má film na čsfd přes 40%, tak je zázrak, pokud se vůbec hraje), takže se líp hledá odlehlejší kout ;-).

Ale tohle bylo fakt peklo, nicméně jsem synovi nechtěl kazit zážitek, tak jsem se překonal.

To mě připomnělo, když jsme sloužil na vojně v Poběžovicích, tak kino mělo hrát ve středu a sobotu, a když měl promítač a biletář v jedné osobě málo natankováno,tak vylezl před kino.rozhlédl se,prohlásil-je vás tady málo, dneska nehrajem a šel dotankovat do hotelu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, elloco napsal:

Máme doma rádi křídla z KFC. Dáváme je tak 1x za dva měsíce a už po druhý jsme se všichni pos..li. Chuťově O.K., tak nevím, co se děje...

Napiš jim na tu pobočku pokud byla stejná. Mi se nikdy nic nestalo a jim to často. Poznal jsem že strašně záleží na pobočce. Myslím hlavně chuťově. Posrat by ses neměl nikde.

Dodavatel kuřecího je podle mě všude andrejko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, exBURN napsal:

Salmonela, Campylobacter nebo ecoli...v kuřecím je toho spousta a stačí nedodělanej kousek a je to. Akorát ja nedávno teda 3 dny off a tak 14 dní následky.

Přesně tohle mě chytlo 14 dní zpátky po KFC Strakonická DT. 4 dny horečka a komplet pruplach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...