Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

V 16. 11. 2022 v 16:18, Maro napsal:

Ona to nebyla žádná výhra a nikdo to stejne nepil, vlastne je držel jenom export do Ruska. Ale ta značka zůstane akorát se to bude dělat v Ostravě...

Ale jo, rozumím. Jen bych byl radši, aby to umřelo celé, ne aby se prodával Porter z Ostravaru. On by potom mohl povstat zase v Pardubicích, třeba v nějakém řemeslném  pivovaru - perfektní Baltic stout. Malý průmyslový pivovar je na českém trhu jak zajíc hopkající po D1. To je otázka času, kdo ho kdy trefí. 

Když Smíchovští naučili lid pít ty jejich chcanky, má pardubický pivovar halt smůlu, i když 12 ze sklepa je celkem fajn ležák, ale zase ne tak exkluzivní a Porter je neuživí. 

Trochu popřu svoje přirovnání o zajíci, protože např. náchodský Primátor jede celkem bomby. 15 druhů piv, je vidět všude, pecka.  A pokud vím, nepatří do žádného mezinárodního holdingu.

Kdo umí, ten umí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu v obci .. predpisove, v klidu. Predemnou volne misto po prave strane a pan tam chce zajet, zastavuji za mistem a nechavam ho zaparkovat, v tom slysim jak za mnou piskaj gumy (bez abs), jednickova oktavka, trosku jsem popojel dopredu, ke kontaktu IMHO nedoslo, ale typek za mnou zacal troubit, tak si rikam tvl .. vystoupim a jdu za nim, nedokazal dat dohromady jednu vetu, mladej kluk, rikam mu ..v podstate s usmevem "ja musel zastavit, predemnou parkuje auto" .. pak neco zamumlal hledajic na pristrojovce telefon nebo vystrazne nebo nevim co .. trikrat jsem se ho ptal co rikal, protoze jsem mu fakt nerozumel .. a pak z nej vypadlo neco "tady zastavite jen tak" .. tak si rikam tvl wtf ..  .. "ja zastavil protoze predemnou stoji auto, nenarvu to do nej protoze ty za mnou neumis zabrzdit .. to mas jedno, nic se nestalo, cau" ..

 

takze tvl .. typek to do me skoro narve zezadu .. a jeste me zjebe ze jsem zastavil pred nim. Neskutecny.

edit: kdyby nezatroubil tak ani nevylejzam

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, zceyee napsal:

Jedu v obci .. predpisove, v klidu. Predemnou volne misto po prave strane a pan tam chce zajet, zastavuji za mistem a nechavam ho zaparkovat, v tom slysim jak za mnou piskaj gumy (bez abs), jednickova oktavka, trosku jsem popojel dopredu, ke kontaktu IMHO nedoslo, ale typek za mnou zacal troubit, tak si rikam tvl .. vystoupim a jdu za nim, nedokazal dat dohromady jednu vetu, mladej kluk, rikam mu ..v podstate s usmevem "ja musel zastavit, predemnou parkuje auto" .. pak neco zamumlal hledajic na pristrojovce telefon nebo vystrazne nebo nevim co .. trikrat jsem se ho ptal co rikal, protoze jsem mu fakt nerozumel .. a pak z nej vypadlo neco "tady zastavite jen tak" .. tak si rikam tvl wtf ..  .. "ja zastavil protoze predemnou stoji auto, nenarvu to do nej protoze ty za mnou neumis zabrzdit .. to mas jedno, nic se nestalo, cau" ..

 

takze tvl .. typek to do me skoro narve zezadu .. a jeste me zjebe ze jsem zastavil pred nim. Neskutecny.

edit: kdyby nezatroubil tak ani nevylejzam

Chápu tvoje rozčilení, na druhou stranu, hlavně, že se nikomu nic nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, zceyee napsal:

Jedu v obci .. predpisove, v klidu. 


hele a jak jsi vysokej a kolik máš kilo?

já jsem už taky párkrát chtěl vystoupit. Pak jsem se ale podíval na své ruce, zápěstí 15leté panny, jak křečovitě drží volant a řekl si: “dneska radši ne” 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Ajaj napsal:


hele a jak jsi vysokej a kolik máš kilo?

já jsem už taky párkrát chtěl vystoupit. Pak jsem se ale podíval na své ruce, zápěstí 15leté panny, jak křečovitě drží volant a řekl si: “dneska radši ne” 😂

Já klidně vylézám i tak, ono ne vždy to musí být vylezení typu řvát na sebe a rozbít si držky, ale jen prosté vysvětlení. Obecně mi přijde, že když lidi víc komunikují normálním způsobem, tak je pak na silnicích i docela klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bells Máš recht. Onehdá mě někdo na parkovišti u obchoďáku blbě blokoval, tak jsem zpoza volantu divoce gestikuloval a něco hulákal. Pak se u toho auta otevřely dveře, tak už jsem taky sahal na kliku, ale vylezl borec a s úsměvem mi šel v ústrety. Povídá, ale jo, stojím blbě, ale přece si nebudem kazit den, sorry. Úplně mě odrovnal. Chvilku jsem koukal, ale pak jsem mu s úsměvem dal za pravdu. Objet šel samozřejmě bez výrazného úsilí. A kdo z nás kdy nezastavil blbě, nebo neudělal jinou kravinu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Muffik napsal:

Chápu tvoje rozčilení, na druhou stranu, hlavně, že se nikomu nic nestalo.

Já nebyl v tu chvili vubec rozcilenej, spis mi nad tim zustal rozum stat (nebo jak se to rika). Ja na nej sel uplne v klidu mu to vysvetlit, zadne vyvolani konfliktu me v tu chvili ani nenapadlo.

 

před 16 hodinami, Ajaj napsal:


hele a jak jsi vysokej a kolik máš kilo?

já jsem už taky párkrát chtěl vystoupit. Pak jsem se ale podíval na své ruce, zápěstí 15leté panny, jak křečovitě drží volant a řekl si: “dneska radši ne” 😂

Tvl sem se sel kvuli tobe ted zvazit .. 97 kilo .. a kdyz me merili u doktora tak namerili asi 180cm .. je pravda ze se striham setinkou, ale mel jsem normalne monterky a monterkovou bundu (za doporuceni znacky Ardon jsem zapomnel podekovat @sibirnaya , fakt super hadry za par korun), stylem sve chuze zrejme evokuji prirozenou autoritu, myslim ze chodim jako Joe Biden. Ale jel jsem zrovna ve stare X5, takze prede me videt nemohl. Zle suv, aspon ze nemam cerne. :D

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Trňák napsal:

To ja tolik stesti teda nemel, jeli jsme s malym na pohotovost a borec nedobrzdil, jako by toho nebylo malo...

Na te caravelle se ten naraznik hezky rozprasknul, na T5 se ten plast vzadu promackl jen dovnitr, takze to slo spravit horkovzdusnou pistoli. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslal bych vás na týden sednout si místo mě a vysvětlovat smysl dopravních značek všem těm "machrum" od volantu. Pak by vás vystupování ani nenapadlo 🤣 a pokud by někdo vystoupil na vás, tak by viděl rozesmátý howado za volantem ( vždycky si vzpomenu na něco humornyho- co teda v ty chvilce co ten dotaz přijde, humorný není, ale časem ano ). Párkrát jsem teda vystoupil jako mladší taky, ale většinou to proběhlo jen zvýšenou hladinou vzteku.

Zrovna dneska jsem jedné paní z nejmenované firmy musel vysvětlit pojem značky B28- zákaz zastavení, zachovat u natvrdlosti dekorum a použít slovník pro tři lete dite ( nakonec jsem to podělal sám, protože jsem místo slova "profesionální " vyrozuměl "asociální" a trochu to ve mě bouchlo 🤣.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, sibirnaya napsal:

Sem si prave rikal, jak moc me proklinas za muj tip :)

Hele uz mi to pochvalilo asi 10 lidi, kamkoliv prijdu. :D A prekvapive same holky.

 

před 5 hodinami, Ajaj napsal:

@zceyee- aha….takže z X5 vystoupí metráková holohlavá mlátička a chlapec v autě za ním se skoro rozpláče..

ty vole kdo je schopen v dnešní době troubit na někoho v X5??? To ty lidi nemaj žádnej pud sebezáchovy…

Ale to zas neee. :D

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srazili jsme srnce. Jeli jsme ráno bráchovým starým Citroenem C3 s matkou do kostela, ještě bylo přítmí. Všude kolem silnice srnci. Dobrý, jedem dál, říkám si, že to brácha dost žene, co když budou další?. Říkám bacha, tady taky bývají srn.....a už dva stáli na kraji a koukali jak debilové. Brácha zpomalil, já obvykle brzdím až do skoro zastavení protože kde jsou dva, bývá i třetí a on tam byl. Nárazník, mlhovka, nějaký plasty vespod a vypadá to že i světlo bude poškozený. Jo, vyskočil tak těsně, že se s tím nedalo nic dělat, ale kdyby brácha brzdil a nespolíhal na to že ti dva jdou pryč, buď by ho minul, nebo aspoň s menší škodou. Jak kdyby to neznal, on už jich trefil víc, to auto je nějak přitahuje ale když vím že jsou všude kolem tak s tím počítám. Jenže on je ten případ co nedokáže předvídat ani na pár metrů, jede do zatáčky kde musí hodně zpomalit a nepodřadí si předem, až zatočí a motor dribluje jak mičuda, tak v půlce zatáčky hledá kvalt. 

 

Takže bacha, srnců je všude plno a je to nejpitomnější zvíře. I ta blbá slepice uhne když půjdete proti ní. Srnec stojí, valí se na něj cosi velkého, hlučného a on místo aby utek někam do polí, skočí přímo proti tomu. Předvídat, furt a všude, sledovat každý stín protože když je jeden na poli, další bude za křovím u silnice a skočí tam. Brzdit, brzdit ikdyž tam zdánlivě už žádný není, protože on tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...