Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

čepovanej paulaner je výbornej, plnej, jo. Z lahve sem ho nikdy nepil a z plechovky už vůbec ne.

Plzeň z plechu je taky horší než z lahve a ta zase horší než točená, ale celkově je pořád výborná. Není moc piv, co by se jí přiblížilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 11. 2022 v 21:05, nickolas napsal:

Coz o to, kdyby se jim povedl dobrej horkej Budvar. Ale 33 neni ani moc dobry, ani moc horky 🤦‍♀️

A proc? Nejspis proto, ze asi jediny, co mu da vytknout, je prave slaba horkost. Asi chteli prebrat zakazniky Plzni. 

Vono to s těma debilama nakonec asi nebude tak jednoznačný. Z vědeckých důvodů jsem do sebe právě vpravil asi osm tankových 33 a mám nutkání prohlásit to za dobrý pivo. Ano, zkušeně to bylo podchlazený, ale bylo to velmi pitelný. Ale z lahváčů mám rozporuplný dojem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, African napsal:

Zápal plic, na týden mimo a to jsem rád že jsem přežil noc, to bylo peklo na zemi 🥵 O víkendu jsem to přetáhl, ale je pravda že jsem s dechem bojoval od Nepálu.... takže otázka času. Kurňa, jsem mega naštvaný 😖

Není ti už 20. Tak se koukej vykuryrovat, vypadá to nadějně, budu se asi za cas pohybovat víc v tvém směru a rád bych s tebou vyrazil do skal. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Není ti už 20. Tak se koukej vykuryrovat, vypadá to nadějně, budu se asi za cas pohybovat víc v tvém směru a rád bych s tebou vyrazil do skal. 👍

Na tom něco pravdy bude, prostě pomalu paďoch 😆 Rád tě uvidím, takže až budeš mít cestu, dej dopředu věděti, trochu tady potrajdáme :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, bobi napsal:

Zápal plic je prý sfiňa.

Tak ať jsi zase brzy v pohodě 😉

 

Díky moc 😉 ....a upřímně, je to peklo na zemi kamaráde, nikomu bych to nepřál. Mám v životě tak třetí a co tak vzpomínám, tak teď to je úplně nejhorší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zápal plic, na týden mimo a to jsem rád že jsem přežil noc, to bylo peklo na zemi  O víkendu jsem to přetáhl, ale je pravda že jsem s dechem bojoval od Nepálu.... takže otázka času. Kurňa, jsem mega naštvaný 

Drž se chlape


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, nickolas napsal:

Vono to s těma debilama nakonec asi nebude tak jednoznačný. Z vědeckých důvodů jsem do sebe právě vpravil asi osm tankových 33 a mám nutkání prohlásit to za dobrý pivo. Ano, zkušeně to bylo podchlazený, ale bylo to velmi pitelný. Ale z lahváčů mám rozporuplný dojem. 

A tak teda jó. Abych nebyl svině, tak sem toho druhýho teda taky pořádně podchladil (měl sem totiž 4ks) a ze zvědavosti si ho teď dal. Bohužel musím říct, že to není až takovej průser, dokonce mně to snad i nepatrně chutnalo, nebo né že by vyloženě ale nebyl sem z toho nasranej. Chyba byla v tom, že plzeň můžu pít i trošku teplejší a tenhle Budvar na to holt není stavěnej. Tak ten sládek snad není až takovej zločinec, jak sem myslel...

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nafasována nová Octavie a po týdnu nechápu jak si něco takového může výrobce dovolit uvést na trh? 

Takový ten plyšový Furby, který frčel před 15 lety měl v sobě sofistikovanější software než tohle. 

Že během jízdy porad vyskakuje chyba parkovacího asistenta, že se parkovací asistent náhodně zapne během jízdy. Že za jízdy náhodně přední senzory napíšou chybu, takové drobnosti neřeším. Ale, že za 20 minutovou jízdu se celý infotainment 6x sám resetuje, vytápění sedadel píše, že funkce není dostupná (vytápění sedadel se povedlo zapnout po 4tém resetu) a Bluetooth po každém druhém resetu infotainmentu funguje cca 20 sekund, to mi teda vadí hodně 🤬

Den předtím 6 hodin cesta, z toho 2 hodiny s telefonem v ruce u ucha. Den předtím vše bez problémů. Servis řekne, že to je benefit 4té generace a jediné co mohou udělat je přehrát software a modlit se, že to nebude horší 😤. V celé firemní flotile není jediná 4ková octavia, kde by ten krám fungoval normálně. 

Neumím si představit to koupit za vlastní peníze a ještě za tu cenovku, co za to chtějí. To by mě u dealera neměli rádi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, African napsal:

Zápal plic, na týden mimo a to jsem rád že jsem přežil noc, to bylo peklo na zemi 🥵 O víkendu jsem to přetáhl, ale je pravda že jsem s dechem bojoval od Nepálu.... takže otázka času. Kurňa, jsem mega naštvaný 😖

Dej se brzy do kupy! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dtx Dekuji žes to napsal, já ten drek měl naštěstí jen 2 týdny jako náhradní auto, najel jsem s tím necelé 3 tis km. Ještě dodám: výdech klimy u šaltrpáky, ovládání světel přes tlačítka - oboje blbost, elektronika říkala že nesvítí pravá mlhovka, ale fakticky svítidla, asistent jízdy v pruzích nešel vypnout na furt, ale nutno po každém startu, CarPlay nefungoval pokaždé, kdyz jsem potreboval WAZE… na auto v cenovce 800t mi to přijde jako dost napitchu! Ale lidi to kupujou, tak to asi bude dobrý… 🤣🤣🤣

Mám výhrady i k Superbu, ale proti tomuhle je to zlatý…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...