Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, Americkej napsal:

Těch 900 za sadu jsem cáloval letos zjara, když jsem prohazoval zimu za léto. Čimelice Euromaster. Bez mytí, bez sundavání z auta. Ale hezky odstranili lepidlo po původním závaží. Majitel je pedant, což je fajn. Předem odmítl ta kola roztočit pro kontrolu, rovnou nechal oloupat závaží. Příště zkusím ten Best, ať mám srovnání. Dík za tip.

Edit: A naštvalo, že mi přistál ve schránce pozdrav z Německa. 43 km/h na třicítce, jsem strašnej pirát a padesát německejch kaček je v prachu. Ku.va to snad je fyzicky nemožný, jet 30.

Tak já bych mohl zkusit ty Čimelice, to je dobrý vědět, že majitel je pedant. Takže taky díky za tip!

Mě nasralo dneska teda už, když jsem změřil olej před jízdou po pravidelným servisu auta, že to fakt neuměj nalejt k rysce. Minule odhadem půl litru chyběl (no dobrý jsme lidi, stane se, nemusím se vším prudit, to jsem si dolil) a dneska tak cca pul litru navrch, přes rysku (už na faktuře bylo víc, než jsem čekal, říkal jsem si, že by...),  ne-li víc. Tak tam jedu, je to kousek... "Jak jste to měřil? Kolik bylo na faktuře? Nevěřím... bla, bla, bla... ". Bych se posral. To jsou furt takový drobnosti všude možně (nejde vo život, že jo, ani to není rýmička), jenže stokrát nic umořilo osla 😞

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Bert napsal:

@stenly kamaráde, předpokládám, že o víkendu máte psolívku, hafanátky, a když bude hezky, tak si budete opékat štekáčky. Na nedělním stole pak samozřejmě nesmí chybet psíčková.

😃to asi nebude pravda, pes to byl tchyňky…. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoška koupila wifi tiskárnu a chtěla pomoct s rozchozením. Povedlo se, fajn. Co mě ale totálně vytočilo... Je to HP zařízení a k tomu, aby ho člověk mohl ovládat, tisknout a skenovat, je nutná registrace do HP+ účtu. WTF? 

Chápu, že HP nabízí různý služby (např. automatický dodání toneru), ale ku*vafixdrát, proč se musim registrovat, abych mohl jenom tupě tisknout nebo skenovat, když nic dalšího nechci?!! A proč bez toho prostě ta věc a ovládací apka nefungujou?!! K pos*ání, fakt.

(Tisk jde i přes kabel bez aplikace, ale tím to končí - scanner a nastavování zařízení nefungujou).

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekoupila si tiskárnu s HP+? To je totiž pěkný odrb.

Upozornění: Toto zařízení spadá do programu HP+, podporuje pouze originální spotřební materiál HP a musí být nepřetržitě připojeno k internetu (pomocí Wi-Fi nebo LAN). Před objednáním doporučujeme přečtení podmínek programu HP+.

Pokud ne, tak doporučuji zakázat aktualizaci firmware.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 minutes ago, milda21 said:

Nekoupila si tiskárnu s HP+? To je totiž pěkný odrb.

Upozornění: Toto zařízení spadá do programu HP+, podporuje pouze originální spotřební materiál HP a musí být nepřetržitě připojeno k internetu (pomocí Wi-Fi nebo LAN). Před objednáním doporučujeme přečtení podmínek programu HP+.

Pokud ne, tak doporučuji zakázat aktualizaci firmware.

 

 

Zjevně ano. To jsem nekontroloval. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem dement, ráno cestou do fitka jsem proklouznul na červenou na monitorovany křižovatce (Praha Střelničná). Proklouznul doslova - jedu přepisove, vidím oranžovou, brzda a už to jede a zastavil jsem se těsně za semaforem před hranici křížení. Naštěstí. Vymlouvat se nemá cenu, měl jsem brzdit dřív. Dotaz - když to chytí kamera, je to klasicky za pokutu pro vlastníka auta (já) a nebo i body?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, ragu napsal:

Tzn klasickej dopis do Datovky - vaše auto jsme vyfotili, kdo je řidič nevíme, do dvou týdnů zaplať a my to nebudeme řešit?

Jojo, druhá otázka je ta - byla ta křižovatka opravdu v provozu ( myslím ten monitorovací systém ). Ne vždy je spuštěno ( střídá se to a i tyhle velké křižovatky se občas vypínají ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to netuším. Je to křižovatka Střelničná/Ďáblická u Kauflandu, příjezd od metra Střížkov směrem na Ládví. Waze mi pravidelně hlásí, že je to monitorovany. Tak se asi musím nechat překvapit. Každopádně jsem hlavně rád, že se nic vážnýho nestalo. Ten čerstvej sníh je zrádnej, tak jedete opatrně, chlapi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsem byl dneska ráno v pneuservisu za pitomce. Rozespalej jsem nechal manželčin promrzlej mixér (kvůli neutrálu v nažvejknutým stavu) zvednout na zvedák - no co, hybridní start start-stop motor vypne a dál bude to jenom otravně pištět, jako obvykle. Jenže než tam nakutáleli a nasadili kola, začaly poblikávat světla (které mě pitomce před zvednutím nenapadlo vypnout a v šeru se rozsvítily) a začal jsem tušit problém. A taky že jo - letitá bootovací baterka polochcíplá, displeje poblikávaly a parkovací brzda hlásí error. Tož všecko vypnout, počkat - nic. Sáhnu po telefonu že brnknu AD jestli na to není nějaký hack - mobil zapomenutej doma. OK, otevřít haubnu, baterka 12,1V - takže vydyndat nabíječku, hodinka přátelské konverzace (naštěstí měli dopoledne volno - další 2 lidi se jim cestou vybourali) - a brzdy furt kouslé. Nakonec jsem musel potupně vydyndat mobil, v počítači najít telefon - a když se mě servisní technik na druhém konci zaskočeně zeptal jestli jsem si třeba při vystupování nezašlápnul parkovací brzdu (ten pedál jsem jinak nikdy nepoužil a v zamáčknutém stavu není ani vidět), začal jsem tušit že mám dneska asi den debil. Tož jsem chlapům přihodil aspoň pár stovek na lepší oběd - a budu doufat že svůj dnešní příděl smůly jsem si tímto vyčerpal...

 :bangin:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...