Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

1 hour ago, Micey said:

Nasrali mě v hotelu v Ostravě, přitom taková blbost. Převčírem si dělám rezervaci, cena je 90 EUR. Přijde mi potvrzení, 90 EUR. Přijedu, na recepci že to rovnou zaplatim, kartou, slečna podá terminál, mluví o parkování asi za 250, já že dobrý.. pípnu kartou a koukám na účet, že je to asi 2600 s parkovánim a nějakym poplatkem. Tak řikám počkejte, proč platim ubytko 2300, když to má bejt 90 EUR? A že prej to tak maj v podmínkách, že maj Euro za 25,50. Řikám no dobrý, mám číst, je to fuk.. pak mi to nedá a samozřejmě že v podmínkách maj, že cena se účtuje v EUR. Jako čert vem to kilo, ale je to takový osírání.. a ještě se ze mě snažej dělat debila.

 

Na tyhle story je nejvic nesmyslny, ze hotel v Ostrave uctuje ceny v EUR 🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 12. 2022 v 9:24, Prochy68 napsal:

No vypadalo to, ze skrabal a se zarazenym kvaltem nastartoval zvenku auto, ja slysel jen doprdele a pak uz jsem se psem zdrhal protoze to nedrzelo smer a zatacelo na nas 😀

Lidi občas dělají kraviny, hlavně že nedošlo k újmě na zdraví, jak se říká :).

Omlouvám se, že to dávám sem, ale tady pan generál taky udělal kravinu

1253618808_Generl.jpg.f6835cd0a16c4a4daaeabe66d0e1bccf.jpg

22819957_Generl2.jpg.b90afc1949cf3ff5ac6f36864aecda1d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijedu na Sviňak z Trebovic, at muzu prelezt na vlak do Vitkovic. 50 roku jezdil vlak durch z Opavy do Tesina (a nebo tim smerem), vcil ho zrusili. Misto toho konci a zacinaji vsecky na Svinaku. A na Svinaku nic. Vlak neni. Cumim do IDOSa a enem hlaska "Odřeknutý spoj". By mje zajimalo, kery cyp ho odreknul...:-/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem, komické na tom je, že som si dával pozor  - aspoň som si to myslel. Ale úprimne, všetka česť asistenčnej službe a leasingovke , odťah je vraj už na ceste. Príkladná cezhraničná spolupráca, volal som našu leasingovku v Prahe, zaseknutý som pri Košiciach ( a to sa sem dostanem tak raz za 10 rokov) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 12. 2022 v 15:08, Micey napsal:

Nasrali mě v hotelu v Ostravě, přitom taková blbost. Převčírem si dělám rezervaci, cena je 90 EUR. Přijde mi potvrzení, 90 EUR. Přijedu, na recepci že to rovnou zaplatim, kartou, slečna podá terminál, mluví o parkování asi za 250, já že dobrý.. pípnu kartou a koukám na účet, že je to asi 2600 s parkovánim a nějakym poplatkem. Tak řikám počkejte, proč platim ubytko 2300, když to má bejt 90 EUR? A že prej to tak maj v podmínkách, že maj Euro za 25,50. Řikám no dobrý, mám číst, je to fuk.. pak mi to nedá a samozřejmě že v podmínkách maj, že cena se účtuje v EUR. Jako čert vem to kilo, ale je to takový osírání.. a ještě se ze mě snažej dělat debila.

 

Ahoj, pojedu mezi svátkama do lázní kde jsem rezervaci taky dělal v EURech - dá se v čechách platit kartou v EURech nebo jen v KČ? Jestli si to myslím správně tak když bych platil EURech kartou tak se mi bude počítat kurz banky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najmenší u nás dobral druhé antibiotiká po sebe a na druhý deň opäť ihneď k.o. Starší 7r už dva týždne doma s “tuberackym” kašľom a soplami, žena zlomená rovnako. Ja konečne dva dni po antibiotikách ale úplne fit sa teda necítim. V podstate sa v tom plácame dokola od začiatku decembra a nemá to konca. Vianoce sa blížia, nemáme nachystané vlastne vôbec nič. Ale stále si hovorím že lepšie ako byvat na Ukrajine…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, matt81 napsal:

Najmenší u nás dobral druhé antibiotiká po sebe a na druhý deň opäť ihneď k.o. Starší 7r už dva týždne doma s “tuberackym” kašľom a soplami, žena zlomená rovnako. Ja konečne dva dni po antibiotikách ale úplne fit sa teda necítim. V podstate sa v tom plácame dokola od začiatku decembra a nemá to konca. Vianoce sa blížia, nemáme nachystané vlastne vôbec nič. Ale stále si hovorím že lepšie ako byvat na Ukrajine…

Tak to přeji rychlé uzdravení 🙏 Děti to mají obě na štěstí už za sebou, sice bez antibiotik ale ten průběh docela brutál, vysoké teploty a drsný kašel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My to mame oba i bez deti, obcas to tu zni, jako v tuberkuloznim sanatoriu. Polovicka horecky, oba unaveni jak prase... K tomu spoustu zakazek, ktere maji byt hotove jeste do Vanoc... A misto sezeni vvteple a popijeni caje saskuju venku s lopatou a hrablem, abychom vubec necekam mohli vyjet autem, protoze k hlavni upravene silnici to je 70m prudkym kopcem na kterem je momentalne kluziste. Sul uz dosla vcera. Jupijej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, matt81 napsal:

Najmenší u nás dobral druhé antibiotiká po sebe a na druhý deň opäť ihneď k.o. Starší 7r už dva týždne doma s “tuberackym” kašľom a soplami, žena zlomená rovnako. Ja konečne dva dni po antibiotikách ale úplne fit sa teda necítim. V podstate sa v tom plácame dokola od začiatku decembra a nemá to konca. Vianoce sa blížia, nemáme nachystané vlastne vôbec nič. Ale stále si hovorím že lepšie ako byvat na Ukrajine…

U nás sa v tom plácame od septembra a neberie to konca. Malá išla minulý týždeň vyzdravená do škôly, o dva dni horúčka skoro 40, následne neustály kašel, od včera konečne iba sople. Manželka mimo prevádzky. Na Vianoce mám nachystané mandarinky a oriešky, snáď s tým vyžijeme :). Tak sa držte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, phweb napsal:

Tak porad lepsi vysvetlovat zakaznikum, ze nestihas, nez sedet a cumet do stropu, ze. 

Taky se drzte.

Dneska kolem zákazníků 600km od rána autem a bylo to upřímně o život, jsem rád že jsem ve zdraví doma 🙏 Hlavní tahy docela na pohodu, ale co se dělo na těch vedlejších jsem už dlouho neviděl....

DSC_3962.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nachcípaný jsem nebyl několik let. Covidu  jsem se taky úspěšně vyhnul. Teďka umírám, dokonce mám 38,1. Ucpaný nos, kašel, prolívam se vývarem a čajem s hruškovicí a medem. Manželka mi zakazuje vzít si prášek, copak neví, že její drahouš mele z posledního.  Proč pámbu tuhle strašnou nemoc  seslal jen na muže. Rÿmička a kašlík. Ale vím, kdo za to asi může. V sobotu jsme byli v Hradci v divadle. Hra Koule s Tomicovou. Moc povedená. Ale za námi seděl tlustej dědek a chrchlal tam jak mistr světa v tuberkulóze. Ty lidi jsou fakt trochu kokoti. Člověk by si řekl, že když je nastydlej, vyhne se kontaktu s ostatními nebo si dát na hubu aspoň ten respirátor. Ale ne. Všichni zase chrchlajjí kapénky nekapénky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...