Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

@kuncák7 Zkušený ženáč by s přehledem odpověděl jaká je to smůla, že hned před barákem se mu na rameno vysral pták - a ještě by dostal pochvalu, že to hned stihnul převlíct a přemáchnout :smoke:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na změnu tématu od zničené bundy pomůže také věta "tak už se nezlob, já ti to večer v posteli vynahradím.. klidně i celou noc". Žena už pak neřeší zníčenou bundu, ale vynadá ti, že myslíš jen na jedno a že ji máš jen na vaření a na sex a bundu už nebude řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Conrad napsal:

Nenapadá mě nic než co tu padlo  Když má něco kozy nebo kola jsou s tím vždy problémy 😂

před 4 minutami, Bert napsal:

A nebo také: Když má něco kozy nebo kola, je lepší si to pronajmout ...:-)

Takže logický závěr od @Bert a @Conrad je: Prostě to chce manželství s chlapem. 

Teda pánové ... zrovna od vás jsem tolik progresivismu nečekal 😛

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volám na DHL že už tři dny jim visí balík na celnici, a jestli to teda doručí nebo jak, v trackingu uvádějí, že jim chybí údaje k proclení, jen aby se s tím nemuseli hnát do Vánoc, a paní na infolince mě řekne, že mají všechno, ale už to určitě nedoručí. Supr. Expres jak má být!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nizkotucnytvaroh napsal:

Volám na DHL že už tři dny jim visí balík na celnici, a jestli to teda doručí nebo jak, v trackingu uvádějí, že jim chybí údaje k proclení, jen aby se s tím nemuseli hnát do Vánoc, a paní na infolince mě řekne, že mají všechno, ale už to určitě nedoručí. Supr. Expres jak má být!

 

Nebreč,

čekám balík, na podávací poště se to pět dnů nehýbe a tak volám do obchodu se žrádlem a oni, že se ztratil balík na poště. Posílají nový, ale ten už asi dnes nedorazí. Co moje kočky 🐅, to budou žrát moje klobásy, cukroví a chlebíčky? Kdo mi to vykopenzuje ? 🥴 

Jinak pěkné Vánoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuncaku, ber to tak, ze si v zivote na dulezite krizovatce odbocil spatne. Zkratka na kazdeho chlapa prijde cas, kdy se musi rozhodnout, zda chce byt v zivote stastny a nebo zenaty
Tak ja jsem ženatý ( 15l) ale to že chci překvapení v podobě hader, vůní..( krom ponožek a trenek)jsme si řekli hned po prvním překvapení/zklamání. Ani já se nesnažím být kreativní a co chce ať si vybere a já zaplatím ( krom květin a drobnosti). Nevím jestli je to správně ale funguje to.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se nakupu moc neucastnim, zena jaksi sama vyhodnotila ze samotnou nebo s kamoskou ji to bude bavit o dost vic. Darky resime formou ze mi posle seznam treba 20-30 veci co by chtela a ja z toho neco vyberu a ma prekvapko, za me idealni stav nez abych se snazil prekvapit a ona to po vanocich vsechno vracela. 
Mne je nejak jedno co dostanu, nejlepsi darky si stejne koupim sam 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Nick06 napsal:

Tak ja jsem ženatý ( 15l) ale to že chci překvapení v podobě hader, vůní..( krom ponožek a trenek)jsme si řekli hned po prvním překvapení/zklamání. Ani já se nesnažím být kreativní a co chce ať si vybere a já zaplatím ( krom květin a drobnosti). Nevím jestli je to správně ale funguje to.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
 

 

před 39 minutami, Bob napsal:

Ja se nakupu moc neucastnim, zena jaksi sama vyhodnotila ze samotnou nebo s kamoskou ji to bude bavit o dost vic. Darky resime formou ze mi posle seznam treba 20-30 veci co by chtela a ja z toho neco vyberu a ma prekvapko, za me idealni stav nez abych se snazil prekvapit a ona to po vanocich vsechno vracela. 
Mne je nejak jedno co dostanu, nejlepsi darky si stejne koupim sam 🙂

Tak tohle používám po jejím prvním zklamání a reklamacích dárků též a tady to funguje. Jen mě stále občas nutí účastnit se ztráty casu- návštěv obchoďáku a pak se diví, že jsem po dvou hodinách a dvou kramech, co prý jen proběhla, fakt nepříjemnej. Já bych za dvě hodiny, obrazně řečeno, prošel celej Chodov ( kecám, tam bych se ztratil jako dneska ). Holt se učím, mám to teprve od 7/2022 tak mějte pochopení 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jen abych tomu dodal pointu- já už jsem doma, naprosto vyrizenej- 3,5 hodiny a dost. Manželka tam zůstala a jen mě průběžně informuje o stavu nakupu- má v sobě kafíčko, koupila si bundu Guess ( či tak nějak ), nějakej parfém ( nikdo se neptejte na značku, zapomel jsem ihned, jen prý že stejnej jsem ji koupil přece loni ??!!??), tunu potravin a nějaké prádélko ( prý kvůli me- průhledná výmluva 🤣). Domu se rozhodne ještě nechystá. L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...