Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Letošek je ve znamení zranění, kurňa, vyhrabu se ze zápalu plic, zafixuji rameno a hned si málem ve skalách první návštěvu po delší době málem vypíchnu o větev oko ....super konec roku 😅 Právě jsem přijel od očního, vypadám jak Terminátor a už letos do konce roku nevycházím z baráku 😬 

DSC_3985~3.JPG

DSC_3984~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oproti tomu výše taková drobnost

Zásilkovna,

po objednání v eShopu relativně vše šlape dle předpokladu. Předevčírem objednáno, včera večer zjišťuji, že moje výdejna si dělá volno od dnešních 14h až někde do roku 2023. Jasně, mohl jsem si to předem ověřit. Večer volám do Zásilkovny, že chci změnit výdejnu, přes plechovou hubu (dále jen CSc.) se proderu k živému operátorovi.  Ten oznamuje, že pro provedení změny musí být zásilka evidována v přepravě, což zatím nebyla. Ihned ráno mrknu do apky na stav, ok v přepravě, tak okamžitě volám (ať se neco nepo..re), i přes urputnou snahu CSc. mne zastavit, probíjím se k operátorce a měním místo dodání do Z boxu, který je, podle mého přesného odhadu, tak cca kousek od původního místa. Před obědem kouknu jen tak do apky, jako že jak to vše pohodově klape, a k mému zděšení zjišťuji, že auto s balíkem jede přesně opačným směrem, tedy do depa ( pravděpodobně za spokojeného bručení CSc). Volám tedy opět na linku Zásilkovny, za použití tajného, mi už známého hesla, se těsně protřu kolem CSc, který se opět pokouší zapříst nekonečný rozhovor.  Bere mi to operátorka, která určitě otočí tu sviňskou dodávku. Hurááá?? ..... Ne!   "Ta změna místa dodání vám posouvá o jeden den dodání zásilky, protože se musí v depu přeštítkovat. Do depa, že by jste chtěl přijet?? .. To ani nezkoušejte, dopadlo by to stejně jako se změnou zásilky, ale na toto upozorňujeme vždy, když nám voláte, bla bla. Co myslíte, upozornili ??

Dyť říkám, že je to drobnost, snad zítra nebude Z box přežraný jinými balíky. Pokud jo, tak si v pohodě přehodím zásilku někam jinam...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...