Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 22 minutami, mAra_ napsal:

Já teď stěhoval pohovku do baráku a prasklo mi ve svalu. Levou rukou nemůžu vůbec hýbat. Hurá na pohotovost... Se poseru.

 

A nejhorší je ,že na té pohotovosti to bývá klidně na 3-4 hodiny čekačka.V HK na Emergency (3-4 hoďky) tedy nic neobvyklého.

Tak hlavně aby to nebylo nic závažnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, mAra_ napsal:

Já teď stěhoval pohovku do baráku a prasklo mi ve svalu. Levou rukou nemůžu vůbec hýbat. Hurá na pohotovost... Se poseru.

 

Jak jsi dopadl? Já odvezl děti k babičce, hodil pirátskou pásku přes oko a hurá se trochu po vánocích resetovat :punk:

DSC_3986.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mAra_ napsal:

Tak hlášení: je tam přetrhlejch pár vláken, ale celé urvané to není. Naštěstí. Takže týden  v klidu, a pak na kontrolu.

Cestou domů jsem si koupil flašku whisky... Už je líp 🙂

Výborné že to není přetrhlé, tři týdny zvedat drinky a hladit pejsky druhou rukou a bude zase dobře 👍 Já dal pár zelených, sundal pásku a začínám normálně vidět, akorát kolemjdoucí se mě bojí... vypadám prý jak kdysi tady sedíme ode božího rána 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz delsi dobu si rikam, ze se z TG Aquaracer v automatu posunu dal, cil byly Omegy Seamaster PO.

V tydnu se tu objevily jedny velmi zajimave v inzerci, tak probehla rychla domluva a dnes sraz s prodavajicim. Otevrel jsem krabici, dal PO na ruku... a... NIC. PO s cernym dialem a lunetou mi i v rozmeru 43,5 mm prisly opticky male. Asi 10 minut jsem to zkoumal ze vsech stran, pak je vratil do krabice, podekoval prodavajicimu za cas a jel s divnym pocitem domu. 
Trochu se mi zhroutil chronosvet 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popeláři ve Strašnicích. Dost často jezdí jednosměrkama v protisměru, když je vidím, tak je pustím, má to velký, mezi autama couvat je pro něj opruz, chápu. Dnes ráno jsem v půlce jednosměrky, on tam najede a ještě mě prudí, ať jedu do prdele, že je tam on a ať vypadnu, že on je v práci. Mají nějakou výjimku, že může jednosměrkou v protisměru? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


§ 42

(1) Řidič vozidla vybaveného zvláštním výstražným světlem oranžové barvy smí tohoto světla užívat jen tehdy, mohla-li by být jeho jízdou nebo pracovní činností ohrožena bezpečnost provozu na pozemních komunikacích. Jestliže to vyžaduje pracovní činnost tohoto vozidla, není jeho řidič povinen dodržovat ustanovení pravidel provozu na pozemních komunikacích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Shane001 napsal:


§ 42

(1) Řidič vozidla vybaveného zvláštním výstražným světlem oranžové barvy smí tohoto světla užívat jen tehdy, mohla-li by být jeho jízdou nebo pracovní činností ohrožena bezpečnost provozu na pozemních komunikacích. Jestliže to vyžaduje pracovní činnost tohoto vozidla, není jeho řidič povinen dodržovat ustanovení pravidel provozu na pozemních komunikacích
 

Ta ustanoveni, ktera nemusi dodrzovat, jsou tam dal konkretne vyjmenovana, rozhodne to neznamena, ze nemusi dodrzovat nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...