Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

letos to bylo celkově slabší, než předkovidové doby. u nás to skoro nebouchalo. těžko říct, čím to asi je. spousta lidí trávila silvestra doma, v krajském městě otevřeno jen pár podniků přes půlnoc, náměstí téměř liduprázdné.. že by všichni odjeli do tepla, nebo do alp 🤔

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, zceyee napsal:

Doba se trosku posunula, dneska je pivo ve skle spis pro socky. :D

Já fakt myslel, ten typický vzorek co tyhle věci konzumuje. :) Kolikrát u pokladny čumím co si nacpali do vozíku. 

před 10 minutami, Conrad napsal:

Nemyslím, socky na to minimum budou mít vždycky ,odsere to střední třída

Budou, nebo spíš s nataženou rukou dostanou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Jeronimo napsal:

Já fakt myslel, ten typický vzorek co tyhle věci konzumuje. :) Kolikrát u pokladny čumím co si nacpali do vozíku.

Dneska si pod pivem v plastu spis predstavim ty premiovy maly pivovary. :) Ale samozrejme chapu jak si to myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Conrad napsal:

Nemyslím, socky na to minimum budou mít vždycky ,odsere to střední třída

přesně tak. na střední třídu všichni serou. nechodí totiž moc  k volbám. přitom všechno platí. bohatství horní třídě i dávky pro ty dole. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@montemar: Souhlas 🙂 

K ohňostroji: V mé části Prahy to je bouchání rok od roku menší. Což jsem rád. Časově ohraničený 10 min. ohňostroj mám rád, petardy jsou svinstvo. 

Z obýváku se dívám na novostavby obývané spoluobčany z východu, kde o ohňostroj není nouze. Pravidelně před 22:00 udělají 10-15 min krásný ohňostroj (asi pro děti) a pak o půlnoci odpalují krásné rachejtle. Ale vše by mohlo skončit ideálně v 00:20, což se neděje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohňostroje jsou při dnešních možnostech totální nesmysl. Amatérům to vůbec nepatří do ruky, profesionálům jen na zvláštní události. Jestli chce někdo na novej rok mermomoci show, dá se to řešit jinak - videoprojekce, mappingy, laser/světelná show, drony a dalších x možností s menším dopadem na prostředí, zvířata a lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k pyro jsem měl neutrální vztah. Nevyhledával ale ani mě nepohoršovalo. Říkal jsem si vždy, když to je dělaný opatrně, tak proč ne…..Až do minulýho roku. Spolužák dcery. Přijela jim na návštěvu sestřenka s dětma. A že jako Silvestr, takže rachejtle. Ale protože děti, tak bezpečně. Takže koupili něco co se odpaluje dálkově. Byly od toho údajně 20-30m. Bohužel škatule se po pár rachejtlých převrhla. A naprosto blbým směrem. Během sekundy naprostej chaos. Kluk to bohužel dostal do krku, kde se mu ten shit zamotal do šály. Než to strhli, tak výsledek půl krku a brada spálená

Upraveno uživatelem Ajaj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...