Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Hasňa napsal:
před 14 hodinami, ričko napsal:
A slováka hrál čech emoji1787.png tak špatnou slovenštinu jsem dlouho neslyšel...skoro jako "boha Márija, ako čučoriedka" emoji1787.png

Jo, to mi tam fakt vadilo šíleně. Furt jsem se ptal univerza:"Proč vlastně?!" Rvalo to uši.

Ono je to ted v mnoha filmech. A nejhorsi je, ze cast Slovaku nechji delat Slovaky a cast nuti mluvit cesky. A extrem je film Znami neznami, kde Pauhofova mluvi pul filmu cesky a pul slovensky. To je uplne na palici. 
 

Kdyz uz chceme slovenskou herecku, proc z ni neudelat slovenskou postavu? Nebudu mit proti ani pipnuti. Ale kdyz uz to musi byt postava ceska, tak jako mame malo ceskych hercu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes: tahač DAF XF v kopcích se hřeje, táta mě poprosil, jestli mu pomůžu vyměnit vodní pumpu, měl podezření, že jsou omletý lopatky toho plastovýho kola. Ok, vezmeme vodní pumpu, hodinu ji doluju ven a vykoukne na mě naprosto nepoškozený litinový kolo. Navíc nám dali o jedno těsnění míň, takže jedem pro klingerit. V obchodě mi slečna, aniž by věděla co to je, řekla, že nemá. Ještě že se objevila druhá a zeptala se co chci a samozřejmě měli. Ještě že tak. Ale stejně dneska cvičná rozborka sborka půl auta úplně k ničemu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, LovecK napsal:

30.10.22 - cesta z Phy - D1 21km - šutr - čelní sklo KO
4.1.23 - cesta z Phy - D1 21km - šutr - čelní sklo KO

to nevymyslíš... 🤔 budu to snad objíždět 🙃

Tam bude podle me bydlet nekdo z tech lidi z tveho ignore listu a cihaji na tebe 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, KFL napsal:

Mě se*e poslední dobou tak nějak úplně všechno. ☠️

Připomnělo mi to starý vtip

Chlapovi chcípne koza, okrade ho syn uteče mu manželka a shoří mu chalupa.
Zoufale se podívá k nebi a řekne Panebože proč proč.

Mezi oblaky se objeví vousatá tvář a ozve se dunivý hlas.
Já ti nevím Pepo, ale v poslední době mě nějak sereš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...