Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Reklamoval jsem bezdrátová sluchátka /špunty/ v datartu- začalo v jednom chrastit. Dnes mě slavnostně oznámili, že je reklamace vyřízena opravou. Ok. Dojedu domů abych zjistil, že jedno pro jistotu už nefunguje vůbec a navíc je v něm nějaký nechutný maz nebo co/odevzdával jsem je vyčištěné/. Mám chuť je nakopat někam... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 1. 2023 v 13:52, LovecK napsal:

30.10.22 - cesta z Phy - D1 21km - šutr - čelní sklo KO
4.1.23 - cesta z Phy - D1 21km - šutr - čelní sklo KO

to nevymyslíš... budu to snad objíždět 

The story continues… vyzvednuto ze servisu, nové čelní sklo. Ujeto 20km a??? Překvapivě šutr do čelního skla, aspoň místo události tentokrát jiné… 😉 Za dalších 10km hlášení - defekt PP kolo - hřebík…

KARMA JE ZDARMA…

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, LovecK napsal:

The story continues… vyzvednuto ze servisu, nové čelní sklo. Ujeto 20km a??? Překvapivě šutr do čelního skla, aspoň místo události tentokrát jiné… 😉 Za dalších 10km hlášení - defekt PP kolo - hřebík…

KARMA JE ZDARMA…

Hlavně nejezdi busem ani vlakem, nerad bych náhodou jel stejným spojem :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, pebe napsal:

My třeba na vjezdu máme žlutou čáru a ze zkušenosti můžu říct, že to není překážka na zastavení. Dokonce si tam rodiče dětí ze školky naproti stoupnou s nastartovaným motorem a čekají klidně i půl hodiny, než se jim ratolesti oblečou a dojdou k autu. A to nezmiňuju, že je kolem dostatek prakovacích míst, ale to by děti musely dojít k autu dobrých 50 metrů nebo rodiče čekat venku v zimě. Občas pomůže vylézt ven a vyfotit si je, ale stejně i když odjedou, je na jejich místě za 10 minut někdo jiný 😄

 

Proti tomuto nešváru bojuje kamarát pred svojim domom malou pomôckou kolmo k chodníku a prikryje to trochou trávy...

Styčníková doska.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, kuko napsal:

Proti tomuto nešváru bojuje kamarát pred svojim domom malou pomôckou kolmo k chodníku a prikryje to trochou trávy...

Styčníková doska.jpg

Na svém vlastním pozemku, nebo na pozemku jiného vlastníka? Třeba obce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Pandera napsal:

Tak kamarád je debil.

Chcel by som ťa vidieť,ako stepuješ s krvacajúcim deckom na rukách pred vlastným domom a nemôžeš ho odviezť na pohotovosť,lebo nejaký arogantný chytrolín si odskočil iba na 15 minút niečo vybaviť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trvám na tom, že toto není řešení, vždyť takhle poškodí i auta těch, co jen projíždí (nebo se tam třeba jen otáčí). Úmyslně poškozovat někomu vůz se prostě nedělá. 

Bydlíme ve slepé ulici a bez předchozího varování nás odřízli tím, že během rekonstrukce hlavního tahu tam sebrali 50 cm materiálu a vzniklý schod skutečně nebylo možno běžným vozem sjet. No, nešel jsem jim v noci zničit techniku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, kuko napsal:

Chcel by som ťa vidieť,ako stepuješ s krvacajúcim deckom na rukách pred vlastným domom a nemôžeš ho odviezť na pohotovosť,lebo nejaký arogantný chytrolín si odskočil iba na 15 minút niečo vybaviť

Chcel by som ťa vidieť,ako stepuješ s krvacajúcim deckom, které si o ty trny zrychtovalo třeba ruce, nohy a tlamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, kuko napsal:

Chcel by som ťa vidieť,ako stepuješ s krvacajúcim deckom na rukách pred vlastným domom a nemôžeš ho odviezť na pohotovosť,lebo nejaký arogantný chytrolín si odskočil iba na 15 minút niečo vybaviť

Do toho si akorát zjistil, že ženě zrovna praskla voda a bude rodit vaše vysněný paterčata. Zároveň ale musíš dávat instrukce uprchlý cvičený opici, který převzala řízení letadla plnýho batolat, když oba piloti dostali najednou mrtvici. A koutkem oka vidíš, jak z nebe padá raketa .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuko napsal:

Proti tomuto nešváru bojuje kamarát pred svojim domom malou pomôckou kolmo k chodníku a prikryje to trochou trávy...

Styčníková doska.jpg

Není kamarád na fotce níže?

Zní mi to tak. Obecně jste na tom Slovensku drsný někdy 😀

To je prosim sranda se Slovenskem.

Ale tohle položí na ulici úplný ale úplný retard. To je ve stylu, nikdo mi mebude říkat co mám dělat, seru na semafory... co když na to najede dítě na kole, kolobežce... i kdyby to poškodilo jen auta, tak nemám právo ničit cizi majetek. Boha jeho. 

 

03800761.jpeg.9bbb02dd0335426e848dd1881adbb524.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuko napsal:

Proti tomuto nešváru bojuje kamarát pred svojim domom malou pomôckou kolmo k chodníku a prikryje to trochou trávy...

Styčníková doska.jpg

Jsem rád, že podobní kamarádi se v mé sociální skupině nevyskytují. 

Výhodou tohoto řešení je, že se dá vzít a skrýt kousek dál a také přikrýt trávou. Ať si pan majitel užije. Tímto nijak nepodporuju trvalé parkování v něčím vjezdu a čoudění zbytečně zapnutým autem do oken. Ale ve městě  je vcelku normální a akceptovatelné, že se ve vjezdu na 2-3 minuty zastaví někoho naložit, vyložit, kurýr někomu předá balíček. Samozřejmě že tam nemůžu nechat auto a odejít, nebo tam stát půl hodiny. 

EDIT: A nedává ji náhodou tvůj kamarád na veřejnou komunikaci i na tu část chodníku, kde lze parkovat, aby si vždy mohl zaparkovat před domem a nemusel vjíždět na zahradu?

EDIT2 :Ano, je to D, který si zaslouží dostat do huby. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte aj nejaké riešenie danej situacie,ktore by som mu mohol tlmočiť,alebo chcete len pokecať a dávať do huby?Riešením by možno bolo zavolať voľnou rukou MP,tak do 1/2hodinky by sa ukázali,zhodnotili a zavolali odťah,alebo 5-10 x týždenne dávať chytrolínom za stierač papier s prosbou.Určite sa poteší každému jednému inteligentnému riešeniu,debil jeden.Howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja verim, ze mu dite nekrvaci kazdy den, aby to musel preventivne takto resit. Aniz bych tu situaci chtel nejak zlehcovat, je jasne, ze to neni situace prijemna, urcite jeho vlastni zaparkovane auto neni v tu chvili jedina moznost, jak dopravit dite na pohotovost. Jiste je oblibeny u sousedu, kteri by mu radi pomohli a odvezli ho i s ditetem. Nebo proste mohl zavolat sanitku misto mestaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuko napsal:

Máte aj nejaké riešenie danej situacie,ktore by som mu mohol tlmočiť,alebo chcete len pokecať a dávať do huby?Riešením by možno bolo zavolať voľnou rukou MP,tak do 1/2hodinky by sa ukázali,zhodnotili a zavolali odťah,alebo 5-10 x týždenne dávať chytrolínom za stierač papier s prosbou.Určite sa poteší každému jednému inteligentnému riešeniu,debil jeden.Howgh

Aké je to mať kamaráta debila?
Poznáš také príslovie, že kdo čím zachází tím také schází?

Aby sa mu neprihodilo podobne ako jednému, ktorý nám také zariadenie (ale s väčšími klincami) strčil pod džíp a mal tú smolu že ho chytili...tak ho s tou srandou prefackali.

Riešenie Ti nikto nemôže ponúknuť, keď si nedal ani len približný popis reálií. Ale verím tomu, že keby kamarát chcel, tak nájde aj defenzívne riešenie situácie (zvlášť ak je spolumajiteľom pozemku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...