Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Totálně trapné chování pana Berta. Prý fórum dzentlmenu? Pak asi i dzentlmen má krizi středního věku a může se občas chovat jak malý spratek, jinak nevím. Můj poslední příspěvek na provoz chronomagu jsou v tomhle kontextu ty nejvíc v životě vyhozené peníze, když se odkopal a chová se jak Musk v Twitru. Stydím se. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě proč se stydím - ego jediného člověka, kterému kdosi doměle šlápl na bebí, totálně nakalelo na roky budované renomé tohoto fóra. Teď je pro smích jako platforma uplakanych boomeru. Takové kauzy, se vůbec neperou na veřejnosti. Bertova reakce byla srovnatelná s kvicenim AB do médií kvůli kulce pro Moniku ☹️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, san.cho napsal:

Totálně trapné chování pana Berta. Prý fórum dzentlmenu? Pak asi i dzentlmen má krizi středního věku a může se občas chovat jak malý spratek, jinak nevím. Můj poslední příspěvek na provoz chronomagu jsou v tomhle kontextu ty nejvíc v životě vyhozené peníze, když se odkopal a chová se jak Musk v Twitru. Stydím se. 

San.cho, jak bych tedy měl, podle Tebe, reagovat na lidi, kteří správcují skupinu, která dlouhá léta zneužívala ochrannou známku, a nyní se snaží vytvořit vlastní konkurenční projekt? Zkus to, prosím, nějak popsat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak se podivuju nad neustálým znovu dotazováním na situaci na facebookové, hodinkové skupině.

Nastala dobře popsaná situace. Správci facebookové skupiny udělali nějaké činy. Majitel Chronomagu učinil nějaké akce v návaznosti na to. Majitel Chronomagu je (asi ze zdvořilosti) poměrně detailně a opakovaně vysvětlil.

Mám trochu dojem, že někteří diskutující si pletou ono zdvořilé vysvětlování s otevřením prostoru pro licitaci o revokaci vyloučení oněch správců facebookové skupiny.

Nechal bych být a šel bych dál. Shit Happens.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Facebook skupina mi nepřijde úplně jako konkurence pro Chronomag. Já teď jedu vlakem z Insbrucku a nudím se, tak jsem se zkusil do Fcb začíst. Přijde mi to na mobilu celý šíleně nepřehledný, a vůbec ten styl diskuse je tam takový nějaký hrubý. Přijde mi, že tady fóru je procento idiotů výrazně menší, něž v ostatním virtuálním prostoru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bert to tu vlastni a moze si vyhodit koho bude chciet. Dokonca nam nemusi ani nic vysvetlovat. Ked uz sa tu vyjadrujeme, tak osobne myslim, ze sa na nich mohol nateraz proste uplne vykaslat a nechat ich, aby (co by ponovu konkurencia)

a) forum proste zo slusnosti prestali navstevovat sami

b) navstevovali dalej a chovali sa tu ako by nic

c) navstevovali dalej a chovali sa nepristojne (reklama na "nepriatelsku" fb skupinu atp.) a potom ich vyhodil za nadsenych ovacii prizerajucich clenov

d) nejakemu potajmemu zotrvaniu na fore, aby sem nepriatlia nechodili "spionit", sa v tejto chvili asi aj tak zabranit neda nakolko zaregistrovat sa a citat moze ktokolvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Bert napsal:

San.cho, jak bych tedy měl, podle Tebe, reagovat na lidi, kteří správcují skupinu, která dlouhá léta zneužívala ochrannou známku, a nyní se snaží vytvořit vlastní konkurenční projekt? Zkus to, prosím, nějak popsat ...

Berte, a prosím jak vypadá ta snaha vytvořit konkurenční projekt? členem skupiny na FB jsem poměrně dlouho. Neměl jsem nikdy pocit, že by smyslem té skupiny byla konkurence a nahrazení chronomagu. V čem tedy ta konkurence a možné ohrožení chronomagu spočívá? Protože - jestli jsem vyrozuměl správně - je tohle důvodem pro vyloučení odsud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bert napsal:

Fade, minimálně z poloviny s Tebou souhlasím. Ono autoritativní vedení má ale trochu výhod:

Absence antivaxerů (a že jich tady bylo)

Absence ruských švábů (a že jsem SZ dostal hafo)

Minimalizace průserů a podvodů při prodejích (statisticky 1,5 do roka)

Ale nyní k tomu hlavnímu. Kluci přece nedostali po koulích za to, co udělali tady (mimochodem, všichni se tady chovali skvěle), ale za to, co udělali jinde. Děláš pro A? Nelez do B. Zdůrazňuji slovo DĚLÁŠ.

A to je za mě mimo a dost ujeté. Zde nic neporušili, neprovinili se vůči ničemu z pravidel, ale dostali ban. Takže mi vychází, že zakrýváš tyhle věci pomocí argumentu, že jsi tímhle systémem vysekal retardy z antivax, russofilů atd (za což ti tleskám). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Bert napsal:

San.cho, jak bych tedy měl, podle Tebe, reagovat na lidi, kteří správcují skupinu, která dlouhá léta zneužívala ochrannou známku, a nyní se snaží vytvořit vlastní konkurenční projekt? Zkus to, prosím, nějak popsat ..

Jakkoliv jinak je vyzvat k upušteni od parazitovani na ochr. známce nebo přinejmenším ke zdrženi se nekalých praktik umožňujících zamenitelnost. Navíc to za mě vyvolal jeden nešťastný příspěvek a rozjeta diskuze pod ním - o pitomých primkach... ☹️ Nesoudim kdo je ci není v právu, ale ta forma udělala reklamu fb skupině, a to i tady, a fórum má nálepku totalitního média - ne kvůli obsahu, ale kvůli metodám. 🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Fade napsal:

A to je za mě mimo a dost ujeté. Zde nic neporušili, neprovinili se vůči ničemu z pravidel, ale dostali ban. Takže mi vychází, že zakrýváš tyhle věci pomocí argumentu, že jsi tímhle systémem vysekal retardy z antivax, russofilů atd (za což ti tleskám). 

Ne, Fade, nic nezakrývám. Nemám to zapotřebí. Ale já se na to dívám takto: snad si můžu do vlastní hospody pustit koho chci. Ti borci jsou dlouhodobě přímo odpovědní za marasmus v fcb Chronomag. Kurva, jsou to správci, ne členové. No, a teď si chtějí rozjet vlastní projekt. Dokonce mi ten trouba Zekon napsal, že vnímal název Chronomag jako kouli na noze ... Přejmenování je přitom tak lehlé. Ale nazpět. Chtějí budovat vlastní fórum. V malém českém rybníčku je to docela vážná věc. Ať si tedy působí na svém novém fóru. Já osobně v tom jakousi elementární logiku vidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Bert napsal:

Ne, Fade, nic nezakrývám. Nemám to zapotřebí. Ale já se na to dívám takto: snad si můžu do vlastní hospody pustit koho chci. Ti borci jsou dlouhodobě přímo odpovědní za marasmus v fcb Chronomag. Kurva, jsou to správci, ne členové. No, a teď si chtějí rozjet vlastní projekt. Dokonce mi ten trouba Zekon napsal, že vnímal název Chronomag jako kouli na noze ... Přejmenování je přitom tak lehlé. Ale nazpět. Chtějí budovat vlastní fórum. V malém českém rybníčku je to docela vážná věc. Ať si tedy působí na svém novém fóru. Já osobně v tom jakousi elementární logiku vidím.

Já chápu, že doma si můžeš dělat co chceš. Jen si dej pozor, aby za tebou domů lidé chodili. Asi z reakcí lidí sám cítíš, že to není úplně OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fade, azeppelin - ve svých posledních komentářích máte určitě pravdu. Na druhou stranu, zkuste se vžít do mých pocitů. Vedou něco, co se léta chová jako parazit. No, a když nakynou (co do počtu členů) tak oznámí vlastní projekt. OK. Ale platí: já pán, Ty pán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, nechápu to, měli změnit jméno, udělali to. Nový název si nějak ošetřili a jestli Ti to vadí, tak to bylo možná pro to, že se báli, aby jsi jednou nepřišel a neřekl: borci těch X tis členů na fcb skupinek je stejně jen díky mě, protože se to jmenovalo chronomag, chci tu šéfovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Bert napsal:

Guzmo, viděl jsi, co tam mají za zvěř? 

Jsem tam, ale minimálně, dementi jsou všude, třeba to vlákno kde se řešily hodinky gen. Pavla jsem vůbec neviděl.

Chce to hlavně klidnou hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Bert napsal:

Fade, azeppelin - ve svých posledních komentářích máte určitě pravdu. Na druhou stranu, zkuste se vžít do mých pocitů. Vedou něco, co se léta chová jako parazit. No, a když nakynou (co do počtu členů) tak oznámí vlastní projekt. OK. Ale platí: já pán, Ty pán.

:)

Berte podle me je to dost nešťastné reseni...zase sam sebe stavíš do hloupé pozice. Na FB jsem ještě nenarazil na nic kloudného a přejmenováním vyšli vstříc tvému požadavku a problem je tak vyřešen, ne? Jako konkurence chronomagu to není možno brat vůbec. O nějaké finančním příjmu z te skupiny se asi taky nedá mluvit. 

Pokud tedy oznámili konkurencni projekt, tak to pls zveřejni, ja jsem na nic nenarazil a nemyslim si, ze by někdo neco planoval. Natož, ze by to mohlo byt života schopne. 

Za me to zabiji podstatu fora, bez varovani jsi banoval velmi podstatne cleny a sam si sobe seres na vlastni dvorek. 

Hlavne se takové problémy asi daji resit nějak diplomaticky, takhle jsi po Zemanovsku rozestvavas naši skromnou základnu na dva tábory a vice lidi postvavas proti sobe, potažmo fóru. To je Skoda, protoze jsi udělal spoustu podstatných věci pro tohle forum, které třeba nejdou moc videt, ale postupně se z nebo vytrácí ta podstata, kvůli které tady rad chodím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...