Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Bert napsal:

Fade, minimálně z poloviny s Tebou souhlasím. Ono autoritativní vedení má ale trochu výhod:

Absence antivaxerů (a že jich tady bylo)

Absence ruských švábů (a že jsem SZ dostal hafo)

Minimalizace průserů a podvodů při prodejích (statisticky 1,5 do roka)

Ale nyní k tomu hlavnímu. Kluci přece nedostali po koulích za to, co udělali tady (mimochodem, všichni se tady chovali skvěle), ale za to, co udělali jinde. Děláš pro A? Nelez do B. Zdůrazňuji slovo DĚLÁŠ.

Antivaxery a rusky svaby? Toto forum uz vobec neni o tom o com bol a hlavane je uplne zbytocne sa tocit okolo toho ze sa sem nesmie tahat ani polityka ani nic take co nie je spolocne s hodinkami aleaspon nie taka temata co vyvolava konflikty. Uz sa to deje nejaku dobu, zial… Berte, prosim ta neodpovedaj, ja na toto reagovat uz nebudu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrzí mě, kam až se to tady dostalo.. Berte, když už jsi jim zakázal přístup, tak by bylo správné, abys smazal jejich příspěvky, ale to hádám, že neuděláš, protože by se tím zbořila konzistence příspěvků. Čili to beru pouze jako silácké gesto z pohledu tvé moci, které se nemůžou dotyční ani ostatní členové pokud se ti jakkoliv znelíbí bránit. Takhle by to přeci vypadat nemělo. Bojím se, že tím fórum dovedeš do zániku, protože právě členové a komunita jsou ti, co ti tady dělají obsah. Těmito kroky, ale všechny pouze odháníš.

Doslechl jsem se, že vzniká nové nebo lépe řečeno další fórum a rozesílají se postupně pozvánky.. až ji dostanu rád se tam podívám a určitě se podívají i ostatní. V tvé situaci bych se osobně bál toho, že direktivní přístup bez diskuze jen umocní to, že se lidi na Chronomag přestanou vracet a postupně přesídlí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prisel jsem nastvany z Avatara. Nic nepil a ted, ze si pustime debatu na CT. A pici hru k tomu.

Pokazde, kdyz Babis rekne "valka", "kampan", "petikoalice" = panak. Misty jsem to tady mel rad, tohle je asi muj posledni den na tehle zemi. Jsme v 10 minute a mam v sobe 13 panaku 😀 ani to nestihame nalivat. Takze ja si dam dnes permanentni ban sam 😀 na zdravi! 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, vojta1 napsal:

Prisel jsem nastvany z Avatara. Nic nepil a ted, ze si pustime debatu na CT. A pici hru k tomu.

Pokazde, kdyz Babis rekne "valka", "kampan", "petikoalice" = panak. Misty jsem to tady mel rad, tohle je asi muj posledni den na tehle zemi. Jsme v 10 minute a mam v sobe 13 panaku 😀 ani to nestihame nalivat. Takze ja si dam dnes permanentni ban sam 😀 na zdravi! 😀

No ty vole :lol2: :lol2:

Zijes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vanilla @ADIkov @Rodkopf @azeppelin @Traveller @Emiliano @san.cho @Sněhulák @Waya03 @cali @Funthom95 @Fade @guzmic @safi

 

Pánové, děkuji za Vaše názory, které jste projevili v průběhu včerejška v roztržce mezi mnou a 4 správci fcb skupiny Chronoclub. Slíbil jsem, v průběhu včerejší debaty, že zareaguji dnes okolo poledního. Tedy: před chvílí jsem všem 4 správcům odeslal email, ve kterém konstatuji, že jsem se svým rozhodnutím unáhlil. Dále jsem jim otevřel cestu zpět na Chronomg, aniž bych toto limitoval nějakými podmínkami. Email zároveň obsahuje mou omluvu.

Pánové, většina z Vás byla proti vyloučení, a protože (jakkoli se to občas nezdá) naslouchám, učinil jsem, jak píši výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Bert napsal:

@Vanilla @ADIkov @Rodkopf @azeppelin @Traveller @Emiliano @san.cho @Sněhulák @Waya03 @cali @Funthom95 @Fade @guzmic @safi

 

Pánové, děkuji za Vaše názory, které jste projevili v průběhu včerejška v roztržce mezi mnou a 4 správci fcb skupiny Chronoclub. Slíbil jsem, v průběhu včerejší debaty, že zareaguji dnes okolo poledního. Tedy: před chvílí jsem všem 4 správcům odeslal email, ve kterém konstatuji, že jsem se svým rozhodnutím unáhlil. Dále jsem jim otevřel cestu zpět na Chronomg, aniž bych toto limitoval nějakými podmínkami. Email zároveň obsahuje mou omluvu.

Pánové, většina z Vás byla proti vyloučení, a protože (jakkoli se to občas nezdá) naslouchám, učinil jsem, jak píši výše.

Díky za info, a respekt! Tohle totiž nutně potřebovalo větší koule, než je předtím vyhodit. 

Upraveno uživatelem san.cho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Bert napsal:

@Vanilla @ADIkov @Rodkopf @azeppelin @Traveller @Emiliano @san.cho @Sněhulák @Waya03 @cali @Funthom95 @Fade @guzmic @safi

 

Pánové, děkuji za Vaše názory, které jste projevili v průběhu včerejška v roztržce mezi mnou a 4 správci fcb skupiny Chronoclub. Slíbil jsem, v průběhu včerejší debaty, že zareaguji dnes okolo poledního. Tedy: před chvílí jsem všem 4 správcům odeslal email, ve kterém konstatuji, že jsem se svým rozhodnutím unáhlil. Dále jsem jim otevřel cestu zpět na Chronomg, aniž bych toto limitoval nějakými podmínkami. Email zároveň obsahuje mou omluvu.

Pánové, většina z Vás byla proti vyloučení, a protože (jakkoli se to občas nezdá) naslouchám, učinil jsem, jak píši výše.

Díky a klobouk dolů. To se v dnešní době jen tak nevidí.

Každopádně pořád vnímám, že je to Tvoje "hospoda" a tudíž si v ní můžeš dělat, co chceš a vyhazovat koho chceš. O to víc si tohoto kroku cením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...