Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Pánové, pokusím se na toto subtéma zareagovat. Snad naposledy. U těch 4 borců( mimochodem už všichni zpět) zkrátka převýšily osobní kvality, které nabízejí Chronomagu, nad tím, jak moc si myslím, že Chronomagu škodili tím, že jako správci udržovali fcb Ch. Tečka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost často se v tomto vlákně rozčiluju nad dopravními situacemi a lidskou blbostí na silnici a při parkování. A dost často jsem tu dostal argumentačně po hubě.

A možná i díky tomu se mi včera podařilo zůstat v klidu a v pohodě, když mi vyhrazené nabíjecí místo těsně přede mnou zabral Wolt řidič nějaké dieselové dodávky a já se musel na mm vecpat na druhé místo (protože mi zabral i část toho druhého)..

A pak, že se na chronomagu nedějí dobré věci…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, xcmaniax napsal:

... je to vlastně jediná webová stránka na kterou pravidelně chodím a po těch letech je to tak nějak součást mýho života. S pár lidma jsem se tu taky nepohodl, někdy ne mou vinou a někdy proto, že jsem napsal bláboly co mě pak třeba mrzely. Pořád je to ale nic proti žumpě co je jinde na síti. Taky hlasuju pro uzavření týhle kapitoly a Bertovi přeju hodně sil a času i na jiné věci než je chronomag. 

Tak tohle mám vlastně stejně 🙂

A tak jsem za tohle fórum trochu (možná trochu víc) přesahující hodinky moc rád. A nejen proto, že debata tady je slušná (aspoň já si to myslím). Že někomu občas ujedou nervy nebo v něm bouchnou saze...?  No a... komu se to nestalo.

A věřím, že čtvrtek nebo pátek v jednom ze zdejších parádních vláken zas bude 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, safi napsal:

Dost často se v tomto vlákně rozčiluju nad dopravními situacemi a lidskou blbostí na silnici a při parkování. A dost často jsem tu dostal argumentačně po hubě.

A možná i díky tomu se mi včera podařilo zůstat v klidu a v pohodě, když mi vyhrazené nabíjecí místo těsně přede mnou zabral Wolt řidič nějaké dieselové dodávky a já se musel na mm vecpat na druhé místo (protože mi zabral i část toho druhého)..

A pak, že se na chronomagu nedějí dobré věci…

Na tohle toho moc nezabere. Hlavně si nikde oficiálně nestěžuj, ať nedostaneš ještě navíc blbou odpověď :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...