Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, safi napsal:

Jak jsem zblbnul z dnešní diskuse o LGBT.

Mřnouskové mají konečně nový pokojíček. Konečně mají palandu a na podlaze pod kobercem protihlukovou podložku, aby jsme ukázali, že máme rádi i sousedy pod námi.

Stalo se nečekané - synek novým pokojem pohrdl a nahrnul se do rodičovské postele na tatínkovo místo se slovy “Já chci teplou maminku”. 
 

Pod vlivem dnešní diskuse a příslušných úvah ve mě hrklo. Že on také četl diskusi na chronomagu a už se projevuje.

Drahá polovička vidící mé zděšení se dovtípila, co se mi honí hlavou a říká “Vždyť neumí číst”.

V ten okamžik mi spadl kámen ze srdce.

Mám ještě pár let k dobru …

Jste dobré stádo skotu 🙂

Je klika ,že v takto ranném věku to nemůže být 

Oidipův komplex 🤪

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrňousek je roztomilý. Když mu "ubližují" (vychovávají) ve školce nebo u prarodičů, nebo když mu "ubližuje" tatínek - volá maminku. Když mu "ubližuje" maminka - volá babičku 🙂 A když vše selže, uteče na záchod a předtím práskne dveřmi (odkoukáno od starší sestry). 

Ještě s ním budeme mít hodně práce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česká pošta a státní správa... Klasickej pátek.

Dopis s dodejkou, nechám si to přeposlat na jinou poštu, na e-mail přijde potvrzení že zásilka bude přesměrovaná, ale když už mají můj e-mail to doprd*le nemůže přijít na e-mail že je to k vyzvednutí?

Dneska si říkám že už je to týden, že se tam přes oběd radši zastavím.
Twl na poště z 10 lidí čeká 8 důchodců. To tam fakt nemůžou ráno v 10 když tam nikdo není. Funguje jedna přepážka.
Po 30 minutách čekání mi na přepážce řekli že to dneska poslali zpátky na původní poštu.
Celou poštu zrušit je málo. A prej je to dopis na datovku. Na živnost kterou mám roky zastavenou. Zlatý americký DMV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi přišel písemně rozsudek nad zlodějem, který nám před rokem vykradl chalupu (cca 30 lahví výběrového chlastu). Borec ročník 93, 4x trestaný, naposledy opustil brány vězení 2 měsíce před tím, než znovu kradl. V rozsudku je detailní popis 5 ti vloupání (vč. naší chalupy). Dostal 12 měsíců a povinnost uhradit způsobenou škodu. Pro člověka, který evidentně jinak žít neumí, je to podle mě směšný trest. A jsem zvědavý, jak mi bude platit tu škodu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Berbatow napsal:

Dnes mi přišel písemně rozsudek nad zlodějem, který nám před rokem vykradl chalupu (cca 30 lahví výběrového chlastu A jsem zvědavý, jak mi bude platit tu škodu?

Ak už tie flašky vychlastal prípadne predal, tak len tažko, nezostane ti len sa s tym zmierit…takéto krásne súdne systémy máme…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi přišel písemně rozsudek nad zlodějem, který nám před rokem vykradl chalupu (cca 30 lahví výběrového chlastu). Borec ročník 93, 4x trestaný, naposledy opustil brány vězení 2 měsíce před tím, než znovu kradl. V rozsudku je detailní popis 5 ti vloupání (vč. naší chalupy). Dostal 12 měsíců a povinnost uhradit způsobenou škodu. Pro člověka, který evidentně jinak žít neumí, je to podle mě směšný trest. A jsem zvědavý, jak mi bude platit tu škodu?
Tady aspoň vidíš, že chlast je potřeba likvidovat průběžně.

Odesláno z mého MAR-LX1A pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehledě na to, jestli bys měl větší radost, kdyby si věděl, že dostal 8 let a každej den ve věznici stojí daňové poplatníky x peněz...Mě by se osobně líbilo, kdyby si trestanec musel odpracovat způsobenou škodu (peníze by šly poškozeným) a teprve poté by mohl být propuštěn. Otázka je jak v demokratickém zřízení někoho donutit pracovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Campino napsal:

Neviem kam to dat ale už mi nejaky čas na iphone nezobrazuje v aplikácii chronomagu emotikony (namiesto nich vidím otázniky). Poradí prosím niekto čo s tym? Celkom mi to lezie na nervy. Dïk

Neporadí, dokud (kolegou @adasek a nebo tvůrcem) nebude zrevidována šablona, místo lokálního úložiště odkazující na cizí grafiku generovanou serverem třetí strany - viz příslušné vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna včera jsem nad tím přemýšlel. Proč mi vadí taková kravina jako chybějící smajlíci. Došel jsem k závěru, že bez těch emotikonů mám pocit, že má komunikace je poloviční. Což mě docela rozesmutnilo….že už nedokážu normálně komunikovat. Pak mi došlo, že si tady četuju s lidma, který jsem nikdy neviděl a s velkou pravděpodobností nikdy ani neuvidím. Tím do mě vstoupil takovej klid a mír, že je jako všechno v matrixu v pořádku….no nic všichni spí, tak si jdu pokecat s ChatGPT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, jenz nepamatuji dřevné casy internetu a puvodni textove smajliky (emotikony), necht je inspiraci nasledujici.... https://mobilmania.zive.cz/clanky/smajlici-v-textovkach-co-nereknes-slovy/sc-3-a-1002395/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Xenomorfus napsal:

Pro ty, jenz nepamatuji dřevné casy internetu a puvodni textove smajliky (emotikony), necht je inspiraci nasledujici.... https://mobilmania.zive.cz/clanky/smajlici-v-textovkach-co-nereknes-slovy/sc-3-a-1002395/default.aspx

Tak to je nadhera :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Radek124 napsal:

Neporadí, dokud (kolegou @adasek a nebo tvůrcem) nebude zrevidována šablona, místo lokálního úložiště odkazující na cizí grafiku generovanou serverem třetí strany - viz příslušné vlákno.

Tak dík, snád sa im to v dohladnom čase podarí, svet sa kvoli tomu asi nezrúti, ale  celkom mi to chyba 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chapu nasranost, je to blby, ale jak by teda mel znit ten rozsudek, abys byl ty, jakozto poskozena strana, spokojenej? Nejsme na idnesu, tak necekam, ze bych cetl obligatni “sekat ruce!”:)
V rozsudku bylo mimo jiné, že předchozí trest byl 2 roky. Nevím jak by se mělo tohle řešit,ale je e to evidentně recidivista. Alkohol mě netrápí,ale ani po roce jsme tam nedokázali přespat, protože celá chalupa byla vzhůru nohama, včetně peřin. Všechno prádlo ze skříní bylo na zemi, prostě hrůza. Někdo cizí se mi hrabal ve věcech, těžko se to chápe,dokud to nezažiješ.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 2. 2023 v 12:51, kloubik napsal:

Česká pošta a státní správa... Klasickej pátek.

Dopis s dodejkou, nechám si to přeposlat na jinou poštu, na e-mail přijde potvrzení že zásilka bude přesměrovaná, ale když už mají můj e-mail to doprd*le nemůže přijít na e-mail že je to k vyzvednutí?

Dneska si říkám že už je to týden, že se tam přes oběd radši zastavím.
Twl na poště z 10 lidí čeká 8 důchodců. To tam fakt nemůžou ráno v 10 když tam nikdo není. Funguje jedna přepážka.
Po 30 minutách čekání mi na přepážce řekli že to dneska poslali zpátky na původní poštu.
Celou poštu zrušit je málo. A prej je to dopis na datovku. Na živnost kterou mám roky zastavenou. Zlatý americký DMV.

důchodci nemůžou na poštu ráno protože to jsou v kaulandu. Pošta to je temná sekta a má to ještě víc levelů. To ti takhle přijde zásilka. Protože jsi v práci, najdeš ve schránce papír že zásilka bude k vyzvednutí od 15 hod. na poště. Fajn, skočíš do auta, valíš do sousední obce kde je pošta a tam se dozvíš že v půl čtvrtý nemáš šanci, že to tam bude až v 17 hod. Protože místní pošta už nedělá zásilky, ty se vozí z hlavní pošty ve městě a tam se taky ty nedoručené po rozvozu vrací. A pak, až se svezou všecky, tak je zas naloží a rozvezou na ty místní pošty k vyzvednutí. Má to logiku? A když už teda to někdo tak skvěle vymyslel, proč kurvadrát na ten papír píšou že od 15 hodin když je jasný že dřív jak v pět to tam nebude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...