Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Takze jde o cekani na urade? Ale nakonec to jde elektronicky...

Jeste se opravdu ztracim v tom, ze dneska nema narok na prispevek, v cervnu ji naroste duchod (min nez byl puvodni plan) a najednou ma narok na prispevek?

V kazdem pripade drzim palce, at to rozmotate a mamka se ma aspon trochu slusne..

(P.s. tema kdo komu ujida bych radsi nechal pripadne do zumpy.. tam uz jsme v politice)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehledej v tom logiku. Když jsem byl bez práce a měl jsem příjem 0 Kč, dostal jsem příspěvek na bydlení 2000 Kč. A to prý bylo životní minimum kolem 4000. Bez nároku.

Teď pracuji, mám celkem normální výplatu a příspěvek na bydlení mi vyšel 2500 Kč. To mě docela překvapuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, polifka napsal:

Sledoval jsem to jednání parlamentu v přímém přenosu a nestačil se divit. Ta arogance moci byla neskutečná. Pravice přišla o hodně voličů. Dřív docházelo k obstrukcím taky, ale nikdy to nebylo tak na sílu.

Uznávám, že část naší politické scény nadáním neoplývá, když po 80 hodin řečí sama sebe obviní, že z tu dobu nezvládli vyjádřit vlastní postoje k návrhu :) Totální totalita!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velký bratr

Dříve jsem se divil, jak trestný čin, který se stane někde v zapadlé uličce je zachycen na kameře.

Dnes ni přišel výpis mé aktivity za týden od Googlu,

Jsou tam všechny trasy, s časovými údaji  které jsem za týden jel i po Praze, byl jsem kromě jiného i v Plzni, na zpáteční cestě jsem měl chuť na  legendární vdolečky ,proto jsem jel ne po dálnici ,ale po staré silnici na Bouchalku, zastavil jsem tam na 3 minuty protože už je neměli, a na výpisu je i fotka Bouchalky, přitom vzdálenost staré od dálnice je minimální.

Abych se bál i jít se vyčůrat s tím, že se na mne někdo dívá.:furious:

 

 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Conrad napsal:

Velký bratr

Dříve jsem se divil, jak trestný čin, který se stane někde v zapadlé uličce je zachycen na kameře.

Dnes ni přišel výpis mé aktivity za týden od Googlu,

Jsou tam všechny trasy, s časovými údaji  které jsem za týden jel i po Praze, byl jsem kromě jiného i v Plzni, na zpáteční cestě jsem měl chuť na  legendární vdolečky ,proto jsem jel ne po dálnici ,ale po staré silnici na Bouchalku, zastavil jsem tam na 3 minuty protože už je neměli, a na výpisu je i fotka Bouchalky, přitom vzdálenost staré od dálnice je minimální.

Abych se bál i jít se vyčůrat s tím, že se na mne někdo dívá.:furious:

 

 

 Vzdálenost staré od dálnice je minimální.

BTW také nenechávat mobil v dostupnosti manželky

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, DavidLC napsal:

Taky jsem to psal až dva dny po té, ten den by to bylo nepublikovatelné...  😕🙂

Bol taký ten telefonát v zmysle "Miláčku, co dobrýho by sis dnes dal k večeři"?

V 3. 3. 2023 v 11:40, kuncák7 napsal:

A druhá neteř, uzavřené parkoviště ( příprava na závěrečnou zkoušku)- jela taky dopředu. Lampa už sehnana a vyměněna. Oboje poměrně cerstve- únor 2023.

IMG-73f47124b2771090e46d06dc2eaf89e8-V.jpg

Chlapci, vy ma desíte. Manželka sa chystá, že po dlhých rokoch sadne za volant 😮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@McStinger Nee, přijedu v do ré náladě domů, vidím odřený sloupek, zajedu, vidím odřené auto a pak už vidím jen rudě... a začalo to : To snad PÍP ne, do PÍP říkal jsem PÍP ať s tím holka nejezdí, PÍP PÍP ....no a ještě hodně PÍP....🙄🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi před třemi týdny jsem byl ( byli jsme s přítelkyní) na Korncertu (prvý oficiální koncert v Kladně) a musím říci, že i když jsem si v minulosti Jiřího doma nepustil, byl jsem naprosto unešen a velice, velice mile překvapen, jeho pokorou, lidskostí a celkovým projevem. Byl to zážitek, který jsem vstřebával tak týden. No a během toho týdne jsem si říkal, jaký je diametrální rozdíl, mezi katastrofálním představením ve Studiu 2 s Rodenem a Krausovou cca deset dní předtím a tím panem Kornem a jeho company. V tu chvíli mi došlo si chci jít zase někoho někam poslechnout a koupil jsem dva lístky do Hybernie na "přátelé Petra Hapky". Důvod byl prostý. Znal jsme ho s strávil s ním v jeho aktivní době poměrně dost času a to jak se skleničkou, tak na motorce i povídáním si.

Zkrátím to  ano ? Sedíme ve čtvrtek doma po příchodu z roboty a přítelkyně se mi ptá, neměli my sme někam ty lístky na toho Hapku????? Na kdy to máme ? Ve mně hrklo a říkám jí, ano měli na včerejší večer! 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad není možný! Ale jak je vidět, je... Škoda, že takovýhle zmetek nenarazí na někoho, kdo by mu tu palici rozbil stejně jako on to sklo. A tak se čeká a čeká a čeká, až... Představte si, že by se to stalo vám nebo vašim rodičům ...

Neuvěřitelný útok na seniory v autě | Krimi Plzeň (krimi-plzen.cz)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, milomac napsal:

To snad není možný! Ale jak je vidět, je... Škoda, že takovýhle zmetek nenarazí na někoho, kdo by mu tu palici rozbil stejně jako on to sklo. A tak se čeká a čeká a čeká, až... Představte si, že by se to stalo vám nebo vašim rodičům ...

Neuvěřitelný útok na seniory v autě | Krimi Plzeň (krimi-plzen.cz)

Taky se mi zvedl tlak, když jsem to četl. Představ si, že půjdeš okolo, šmejda zpacifikuješ třebe teleskopem a budeš mít problém. Hlavní potíž je v naší justici, která zatím ještě jednoznačně nuznává, že obrana musí být nutně intenzivnější než útok, aby jej eliminovala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lynx12 napsal:

šmejda zpacifikuješ třebe teleskopem

Proti fetkam ses s teleskopem bez sance, pokud se nejezdi do zahranici (DE), tak doporucuju kastlik ve dverich vybavit peprovym sprejem s tryskou (ne rozprasovacem), takovymto ... to je snad jediny co trochu pomuze. Jeste pred "pripravenim do dveri" doporucuju na necisto nekde vyzkouset, uz se mi dostal do ruky i takovy co nestrikal a to mel napln plnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...