Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, milomac napsal:

A tak se čeká a čeká a čeká, až... Představte si, že by se to stalo vám nebo vašim rodičům ...

U nas se taky cekalo a cekalo...... https://www.novinky.cz/clanek/krimi-bezdomovci-rozdupal-hlavu-za-brutalni-vrazdu-pujde-vietnamec-na-17-let-do-vezeni-40306069

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, zceyee napsal:

Proti fetkam ses s teleskopem bez sance, pokud se nejezdi do zahranici (DE), tak doporucuju kastlik ve dverich vybavit peprovym sprejem s tryskou (ne rozprasovacem), takovymto ... to je snad jediny co trochu pomuze. Jeste pred "pripravenim do dveri" doporucuju na necisto nekde vyzkouset, uz se mi dostal do ruky i takovy co nestrikal a to mel napln plnou.

To je fakt... nosím tenhle 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@zceyee @Lynx12  Jo, takové případy se nečtou dobře a je fakt, že v našich končinách je to trochu jinačejší, pokud jde o řešení podobných vypatlaných násilníků, takové složitější a na dlouhé lokte ...
A ten pepřák je fakt asi dobrá věc, účinná a rychlá obrana, lepší než plynovka, o kterou kdysi usiloval můj táta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Xenomorfus napsal:

Nejsem v zumpe, takže pouze konstatuji, že je to smutné a řežeme si pod sebou větev. V zumpe bych řekl něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Bert napsal:

Nebál bych se, že bude kazit férovou soutěž dlouho. Dost často mají nestabilní psychiku a nestabilní sociální okolí a ten tlak ve vrcholovém sportu nedají moc dlouho.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Conrad napsal:

To s demokracií nemá nic společného.

Nejsem rozhodně příznivce blokace jakýchkoliv cest a ani zeleného sociálního inženýrství. Ale pokud chceme mít ve státě volnost říci, že president, vláda, atd... stojí za prd a říkat to nahlas a veřejně a nic ti za to nehrozí, tak prostě musíme akceptovat, že někdo s jinými názory může také mávat transparenty. 

Jasně - je ideální, pokud se jedna nebo druhá akce koná na náměstí, ale i některé politické demonstrace nebo návštěvy velkých koncertů nebo sportovních událostí zaberou silnici, po které se valí dav. 

Z nedávných let třeba pražský maraton, běchovický běh a nezapomenu na masu fanoušků nějaké britské skupiny, která postupovala Karlínem a vypadalo to fakt drsně... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě pobavila ta formulace: „Dáme tak politikům jasný vzkaz, že jejich povinností je hájit naše práva, ačkoli jim sami nerozumí, protože se vozí v autech. Pochod je nahlášený,“ uvedla iniciativa.

Spíš mě překvapuje, že to PČR neřeší jako přestupek (chodec na silnici nedodržující pravidla).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě si tam frajer pokřikuje: "Pojďte sem, máme dva pruhy!" Měli natočit, co na ně pokřikovali lidi z projíždějících aut, asi je moc nechválili :D.

Patnáct aktivistů zablokovalo v Praze v ranní špičce magistrálu - Novinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...