Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, safi napsal:

Nejsem rozhodně příznivce blokace jakýchkoliv cest a ani zeleného sociálního inženýrství. Ale pokud chceme mít ve státě volnost říci, že president, vláda, atd... stojí za prd a říkat to nahlas a veřejně a nic ti za to nehrozí, tak prostě musíme akceptovat, že někdo s jinými názory může také mávat transparenty. 

Jasně - je ideální, pokud se jedna nebo druhá akce koná na náměstí, ale i některé politické demonstrace nebo návštěvy velkých koncertů nebo sportovních událostí zaberou silnici, po které se valí dav. 

Z nedávných let třeba pražský maraton, běchovický běh a nezapomenu na masu fanoušků nějaké britské skupiny, která postupovala Karlínem a vypadalo to fakt drsně... 

K poslední větě - maraton a běhy se konají o víkendu, kdy se předpokládá co nejmenší "újma" ostatních. Ty fandy bych do toho netahal :-), to je kategorie sama o sobě. Ale nezapomeň na pohřeb Kočky 🙂.

Jinak máš určo trochu pravdu, blbý je, že tím omezuješ práva jiných a my se s tou křičící menšinou nedokážeme vypořádat ( nebo spíš nechceme ). Chodec ve vozovce nemá co dělat a policie by měla ihned konat a ne je doprovázet, to je můj názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

K poslední větě - maraton a běhy se konají o víkendu, kdy se předpokládá co nejmenší "újma" ostatních. Ty fandy bych do toho netahal :-), to je kategorie sama o sobě. Ale nezapomeň na pohřeb Kočky 🙂.

Jinak máš určo trochu pravdu, blbý je, že tím omezuješ práva jiných a my se s tou křičící menšinou nedokážeme vypořádat ( nebo spíš nechceme ). Chodec ve vozovce nemá co dělat a policie by měla ihned konat a ne je doprovázet, to je můj názor. 

Díky za odborný pohled. Pravda, na Kočku jsem zapomněl 🙂  Dobrý postřeh s těmi víkendovými akcemi. Ale jinak souhlas. 

Vadí mi na tom ta neproporcionalita. Dokážu pochopit uzavření magistrály kvůli 10-20 tisícům lidí, ale ne kvůli 15. To by měl magistrát zohlednit. 

Já si snad podám podobnou žádost a uvidím, jak dlouho mi bude procházet sedět samotnému uprostřed magistrály s mým pseudo elektromobilem za zády a s hromadou policajtů kolem a vrtulníkem nade mnou..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, safi napsal:

Díky za odborný pohled. Pravda, na Kočku jsem zapomněl 🙂  Dobrý postřeh s těmi víkendovými akcemi. Ale jinak souhlas. 

Vadí mi na tom ta neproporcionalita. Dokážu pochopit uzavření magistrály kvůli 10-20 tisícům lidí, ale ne kvůli 15. To by měl magistrát zohlednit. 

Já si snad podám podobnou žádost a uvidím, jak dlouho mi bude procházet sedět samotnému uprostřed magistrály s mým pseudo elektromobilem za zády a s hromadou policajtů kolem a vrtulníkem nade mnou..  

Mě prostě Kočka napadl jako první ( prostě deformace ):-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co takhle prostě volat policii že horda výtržníků se poflakuje po silnici a ohrožuje dopravu? Že to je ohlášená demonstrace? O tom já nic nevím, chovají se podezřele a nebezpečně. No a když tam bude na lince 158 pár set nebo pár tisíc volání, třeba to někoho zdravě nakrkne a příště to bude vypadat jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, PepaSFI napsal:

a co takhle prostě volat policii že horda výtržníků se poflakuje po silnici a ohrožuje dopravu? Že to je ohlášená demonstrace? O tom já nic nevím, chovají se podezřele a nebezpečně. No a když tam bude na lince 158 pár set nebo pár tisíc volání, třeba to někoho zdravě nakrkne a příště to bude vypadat jinak.

Policie jde vždy vedle nich.Tak to asi neklapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, ze jsem do tohoto vlákna nic nenapsal tak 10 let. Protože jsem z podstaty optimista a nechtělo se mi tady ty nářky číst.

Ale kurva, skrabanec na antireflexu. Grrrrrhhhh!

Vzdycky je nosím pod rukavem, nebo raději sundavam, ale dnes se rukáv vyhrnul a bylo. Jasne, ze to 99 % populaci nevidí…. Ale já to vidím….

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Micey napsal:

Jo, jak si toho jednou vsimnes.. tak si tezko odvsimnes. Nejlepci je mrdnout je jeste nekde jinde:)

 

Dobra rada nad zlato :)

Je prodam, jestli me to nepřejde :)

Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Micey napsal:

A ktery to sou? Tyjo ale AR je fakt blbost resit, stat se to muselo a stejnak je to furt zapatlany, tak to neres..

Superoceany.

V tomhle jsou Orisky s pouze vnitřním AR zlatý. Tudory jakbysmet.

Já to vnímám tak, že když je nosíš, tak dobrý (resp. zvykneš si, co ti zbývá). Ale jakmile bys je chtěl prodat, tak to spoustě lidí vadí.

Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestaly svítit potkávačky u jedničkové fabie. Dálková světla přitom normálně svítí. Kontrolky na palubce nic neindikují, pojistky vyměněny za nové, žárovky ve světlometech vyměněny za nové, problém trvá. Neřešil jste to někdy někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, kuncák7 napsal:

Poradit neumím, protože vím, že kdykoliv se na ty hodinky koukneš, tak ta šmouha je to první, co uvidíš a může být sebemenší.

Nezbývá než souhlasit... já ti byl spokojený s Iwc Aquatimery než jsem vzal jednou lupu a zahlédl prach na ciferníku. Taková nějaká magie, ale já to tam začal vidět i bez lupy a nakonec už jsem ani nekoukal kolik je hodin, ale jestli tam ten prach stále je 😅 V Carrolinum na mě koukali jak z jara, ale nakonec hodinky otevřeli, vyčistili a já byl opět happy... těžký život Chronomagora 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Chorche napsal:

Superoceany.

V tomhle jsou Orisky s pouze vnitřním AR zlatý. Tudory jakbysmet.

Já to vnímám tak, že když je nosíš, tak dobrý (resp. zvykneš si, co ti zbývá). Ale jakmile bys je chtěl prodat, tak to spoustě lidí vadí.

No a když ten vrchní AR celý necháš odleštit do pryč? Bude to relativně levné a máš pokoj na vždy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...