Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Lucky Lucaso: Uplne Te chapu. Osobne kdyz neco beru v eshopu nebo od jednotlivce, ktery "umi" jen ceskou postu, hledam jinde. Zalozil sem tady pred casem kvuli toho i separe vlakno. Kolega si objednal z kraje prosince 2022 darky (hrnecky). Pani, ktera je vyrabi je poslala ceskou postou. Dorazily z kraje ledna samozrejme rozbite. Krabice na hadry. Od te doby resi reklamaci (on uz jen z principu, nic neplatil, pani uz to vzdala). Dodnes nic nevyresil, krome dvou zamitnuti. Ted je to v nejakem "tretim stupni". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Xenomorfus napsal:

Lucky Lucaso: Uplne Te chapu. Osobne kdyz neco beru v eshopu nebo od jednotlivce, ktery "umi" jen ceskou postu, hledam jinde. Zalozil sem tady pred casem kvuli toho i separe vlakno. Kolega si objednal z kraje prosince 2022 darky (hrnecky). Pani, ktera je vyrabi je poslala ceskou postou. Dorazily z kraje ledna samozrejme rozbite. Krabice na hadry. Od te doby resi reklamaci (on uz jen z principu, nic neplatil, pani uz to vzdala). Dodnes nic nevyresil, krome dvou zamitnuti. Ted je to v nejakem "tretim stupni". 

No, jo smůla. Ja jsem 25 let velmi častou posilal Českou poštou optiku, fotoaparaty a dalekohledy. Jednou  mně tedy přišly rozbité dalekohledy (hranoly s lasturovym lomem) . To snad jedno promile jsem musel tedy za těch 25 let nějak skousnout.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to o oblasti, kam kdo spadá. Já si na doručování ČP rozhodně nestěžuju. Jezděj ke mně roky tři stejný doručovatelky. Postaví se před bránu, dvakrát zatroubí. Když nejsem doma, volají mi. Když čekám balík na dobírku a musím pryč, nechám bránu odemčenou a prachy v plechovce od čaje na stole na zápraží. Vždycky jezdí mezi 9:30 až 9:45, na rozdíl od různejch kurýrů jsou předvídatelný. Ale chápu, že zkušenost třeba pražáka bývá diametrálně odlišná...

E: Jo a nechávám deset dvacet od cesty, takže se vždycky usmívaj.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PPS. Právě mi přišlo roční vyúčtování za el. energii. Platím 11 litrů zálohy. Letos jsem začal částečně přitápět krbovkama. Vyšel mi přeplatek 40 litrů, takže platit loni osmičku, byl jsem v pohodě pokrytej. Potud fajn. Ovšem odteď chtějí zálohy na další rok 16 litrů. V době, kdy ceny el. jdou dolů. Mrdá tam někomu, nebo jsem nechápavej chasník? Případně oboje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Americkej napsal:

PPS. Právě mi přišlo roční vyúčtování za el. energii. Platím 11 litrů zálohy. Letos jsem začal částečně přitápět krbovkama. Vyšel mi přeplatek 40 litrů, takže platit loni osmičku, byl jsem v pohodě pokrytej. Potud fajn. Ovšem odteď chtějí zálohy na další rok 16 litrů. V době, kdy ceny el. jdou dolů. Mrdá tam někomu, nebo jsem nechápavej chasník? Případně oboje?

U koho jsi, to je divný😬.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám u ČEZu plyn a elektřinu a mám prakticky to stejně. Za obě dvě služby mám přeplatek přes 40000 Kč. Nevěřím tomu, že se jedná o omyl, spotřebu jsem měl stejnou jako předchozí roky. Takže si ode mne vzali levný úvěr, bez mého vědomí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, cali napsal:

Mne svokra opakovane s uspechom posiela postou z Moravy do Prahy vajcia... sem tam trebars dve zo 60 pridu rozbite, ale nie tolko aby neposlala zas.

:-D.

Na dorucovani vajec do Prahy je nejlepsi Ludek Sobota :-D. (viz Jachyme, hod ho do stroje ;-).)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Zlý Jabko napsal:

Taková blbost jako sehnat dva odřezky 60x5,5 cm kuchyňský desky v barvě ořech 124 ze SIKO.
Kdepak, nikde nikdo nic nemá a je jen na objednávku, výhradně celej metr za 1800 a k dodání nejdřív za měsíc.
Fuckin' bubbles...

Hornbach ?

Vedle formátovací pily mívali bednu / regál s odřezky.

Třeba budeš mít štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Zlý Jabko napsal:

Juhů, horale, dík, žes mě zviklal. Ještě jednou jsem prubnul Baumax a měli tam celou desku stolu. A co bys řekl, jejich wenge je můj vořech! Já su tak šťastné!

 

To máš za to, že nejseš línej se zeptat! 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...