Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Rozvodová hostina je náhodou dobrej nápad. Pohřební se koneckonců taky dělá... V některých případech by akorát bylo nutný objednat takovej ten plůtek, kterej se na stadionu dává mezi fanoušky domácích a hostů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozvodová hostina je náhodou dobrej nápad. Pohřební se koneckonců taky dělá... V některých případech by akorát bylo nutný objednat takovej ten plůtek, kterej se na stadionu dává mezi fanoušky domácích a hostů.
A poradatelskou sluzbu

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radši než plůtek bych to viděl na bezpečnostní plexisklo.

A také pro jistotu pouze plastový příbory. Bojím se, že by se hostina mohla zvrhnout v bitku a znesvářené strany by to drahý jídlo po sobě rozházeli.

Ten můj úvodní nápad asi nebyl špatnej, jenom jsem nedomyslel, že odpůrkyně rozvod nesla značně nelibě, kdežto navrhovatel to bral jako vysvobození. 

Když nevyšla ta hostina, tak jsem potom aspoň udělal s kámošema náhradní akci nazvanou vítání svobody, která se vydařila a vzbudila velké nadšení 😂 Mimochodem to byla podobná parta, jako při loučení se svobodou.

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 5. 2023 v 9:56, Jerryl napsal:

Radši než plůtek bych to viděl na bezpečnostní plexisklo.

A také pro jistotu pouze plastový příbory. Bojím se, že by se hostina mohla zvrhnout v bitku a znesvářené strany by to drahý jídlo po sobě rozházeli.

Ten můj úvodní nápad asi nebyl špatnej, jenom jsem nedomyslel, že odpůrkyně rozvod nesla značně nelibě, kdežto navrhovatel to bral jako vysvobození. 

Když nevyšla ta hostina, tak jsem potom aspoň udělal s kámošema náhradní akci nazvanou vítání svobody, která se vydařila a vzbudila velké nadšení 😂 Mimochodem to byla podobná parta, jako při loučení se svobodou.

Mohu potvrdit, že zapíjení rozvodu je fajnová akce. Kámošův rozvod jsme zapíjeli starým rumem a výbornýma doutníkama, grilovali fajné stejky a vůbec nevadilo, že je konec října a my měli tlusté péřovky a teplé spoďáry. Nakonec jsme se rozhodli o půlnoci zavolat všem kámošům co jsme je dlouho neviděli a sdělit jim tu radostnou novinu. Jak říkám, pěkná akce. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, safi napsal:

To není hoax? 

Jsem četl že Honda s benzínovými motory sekačky přestane vyrábět, ale jiným výrobcům zahradní techniky motory nadále dodávat budou, takže výroba motorů jako takových nekončí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem schopen dát dohromady rameno po těžkém úrazu (chytil jsem za kliku 😂), který se odehrál už před pěti měsíci 😒 Obstřiky, rehabilitace, už se mluví i o operaci, šajze. Jediné co mě může vyléčit je ještě pobyt u moře, tam se prý dějí zázraky a pak se to rozsekne, jo a v mezičase si chci ještě vylézt Maťáček 🫢 Kurňa, taková blbost, jsem naštvaný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri: mě na šlachy v loktu pomohly ultrazvuky-rehabilitace. A taky, že jsem to přestal šetřit a i přes bolesti dělal všechno, ale nějak rozumně. Ale ty ultrazvuky pomohly. Teda až druhá série, ale na to, jak každej tvrdil, že to mi rozhodně k ničemu nebude, tak já ně teda věřím. Zkus si to nechat napsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, tommasini napsal:

Afri: mě na šlachy v loktu pomohly ultrazvuky-rehabilitace. A taky, že jsem to přestal šetřit a i přes bolesti dělal všechno, ale nějak rozumně. Ale ty ultrazvuky pomohly. Teda až druhá série, ale na to, jak každej tvrdil, že to mi rozhodně k ničemu nebude, tak já ně teda věřím. Zkus si to nechat napsat.

Díky, zeptám se na to, ale mám už za sebou nějaký laser a po něm to bylo také lepší, ale pouze na chvíli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, zceyee napsal:

Kdyz to tak vezmes tak je dneska vsude elktrika, takze se to proste nabije a nemusis tim srat pulku vesnice. :D Kdyz potrebujes sekacku nekde kde elektria neni, tak beztak ten generator mas.

To bohuzel plati pouze pro male, rovne, ciste travnate pozemky. Klidne prijed mi pomoct sekat 6000m u chalupy a pochopis, ze s elektrikou nemas sanci pochodit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...