Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 7 minutami, Bert napsal:

Hele, víš co Sašo? Jdi do prdele 🙂

Já tě ale také litoval při tvém úrazu 😂 Už aspoň trochu lepší, když budeš pokoušet bike? Já si už myslel že jsem mnohem lepší až do dnešní kontroly, kde mi sdělili že jsem pouze otupěl a naučil se žít s bolestí, ale že rameno je špatný 🤪 Navíc mě doktor připomněl velmi vážné zranění tohoto ramene před dlouhými lety na lyžích, ne které jsem již zapomněl. Maťák je trochu nadsazený, v této kondici s tím ramenem ho nedám a pokud se zlepším, tak doktor říkal že ho polezu za cenu následné operace. Mám v perdeli nějáké bicepsové vazy bo co, které chtějí přestřihnout a vést jinudy. Docela na pohodu zákrok, akorát že průšvih že jsi pak měsíc bez ruky, další dva měsíce rehabilitace a další měsíce by jsi měl být na klid což nikdy nezvládnu 😵‍💫 Stojí ty zranění za prd, plně s tebou soucítím :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za soucit. Nějak to jde. Ale když jsem si udělal extrakt z Tvého příspěvku, a představil si sebe sama, jak stojím na předních někde v ledopádu, nezbylo mi, než napsat výše zmíněný, samozřejmě upřímný 🙂 , koment ... Afri, držím palce, ať jsi OK. Užívej. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Bert napsal:

Díky za soucit. Nějak to jde. Ale když jsem si udělal extrakt z Tvého příspěvku, a představil si sebe sama, jak stojím na předních někde v ledopádu, nezbylo mi, než napsat výše zmíněný, samozřejmě upřímný 🙂 , koment ... Afri, držím palce, ať jsi OK. Užívej. :cheers:

Děkuji a také se drž, přeji ti jen to nejlepší 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, African napsal:

Já tě ale také litoval při tvém úrazu 😂 Už aspoň trochu lepší, když budeš pokoušet bike? Já si už myslel že jsem mnohem lepší až do dnešní kontroly, kde mi sdělili že jsem pouze otupěl a naučil se žít s bolestí, ale že rameno je špatný 🤪 Navíc mě doktor připomněl velmi vážné zranění tohoto ramene před dlouhými lety na lyžích, ne které jsem již zapomněl. Maťák je trochu nadsazený, v této kondici s tím ramenem ho nedám a pokud se zlepším, tak doktor říkal že ho polezu za cenu následné operace. Mám v perdeli nějáké bicepsové vazy bo co, které chtějí přestřihnout a vést jinudy. Docela na pohodu zákrok, akorát že průšvih že jsi pak měsíc bez ruky, další dva měsíce rehabilitace a další měsíce by jsi měl být na klid což nikdy nezvládnu 😵‍💫 Stojí ty zranění za prd, plně s tebou soucítím :cheers:

Počkej, Maťák se už jen běhá, ne? To nikdo neleze

https://www.climbing.com/news/kilian-jornet-shatters-matterhorn-speed-record/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Ajaj napsal:

Počkej, Maťák se už jen běhá, ne? To nikdo neleze

https://www.climbing.com/news/kilian-jornet-shatters-matterhorn-speed-record/

 

Jo, jo, ďábelský Kilian :D Přemýšlím teď že jsem i tenkrát věděl z které planety přiletěl, no nic, to už jsem zapomněl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Steke_m napsal:

Ty bláho v těch trenkách a teniskách nahoře 🤣 Každopádně mi to připomnělo mého oblíbence Ueli Stecka a jeho videa jak sviští nahoru jako pavouk 😥

Švýcarské super mašiny je velká škoda, tenkrát to byl šok když ta zpráva ke mě dolétla 😒

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Steke_m napsal:

Ty bláho v těch trenkách a teniskách nahoře 🤣 Každopádně mi to připomnělo mého oblíbence Ueli Stecka a jeho videa jak sviští nahoru jako pavouk 😥

Přesně, Uli byl démon👍, bo kdo dokáže vyběhnout severní stěnu Eigeru pod 2 a půl hodiny nemůže být člověk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, pojišťovny 😎. Nejsou pro klienty, ale zejména pro jejich vrcholový management alias Letadlo. Funguje jim to skvěle, ty to jen prožíváš s karambolem, protože musíš. Ovšem zdražovat platby se musí bo náklady rostou a letadlo má stálé úniky paliva. Možná odklony. 🤠 

Ať ti to dopadne OK.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, eloga napsal:

Nojo, pojišťovny 😎. Nejsou pro klienty, ale zejména pro jejich vrcholový management alias Letadlo. Funguje jim to skvěle, ty to jen prožíváš s karambolem, protože musíš. Ovšem zdražovat platby se musí bo náklady rostou a letadlo má stálé úniky paliva. Možná odklony. 🤠 

Ať ti to dopadne OK.

 

Dík. Fakt banda zmr*, jen bohužel asi jinde si nepomůžu. Proste to musím brát jako hru. Naštěstí se nic nestalo, ale je to otravne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Lokalitu prohledala speciální psí jednotka České společnosti ornitologické (ČSO), která se od roku 2017 zaměřuje na boj s ptačí kriminalitou.

Zdroj: https://www.idnes.cz/karlovy-vary/zpravy/priroda-ochrana-ptaci-kriminalita-otrava-orel-morsky-touzim.A230517_105236_vary-zpravy_melu

 

 

 

Tady psali že je v našem kraji ptačí kriminalita na vzestupu. No a dneska se mi to potvrdilo.

 

Z2uDfKX.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve středu odešla ta moje holka do psího nebíčka.

Byl to až takový " lidský" pes a dávala nám radost i lásku.My jsme jí vše dvakrát opláceli. Jsou to dva dny a jsme z toho stále v pjdeli. Za jejich čtrnáct let jsme s tou mojí holkou zažili jen to hezké a Anička zůstane hluboko v našich srdcích!

IMG-20150630-WA0000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...