Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Safi: Nezname! Uz jsem to tady psal, nicmene opakovani matka moudrosti.... Kazdy chlap se dostane na dulezitou zivotni krizovatku na ktere se musi rozmyslet, kterou cestou se vyda, zda bude dal v zivote stastny a nebo zenaty!

;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plastová víčka na PET, která nejdou sundat... už pár týdnů je tak má Natura. Pít se z toho bez sundání víčka nedá a utrhnout se mi to ještě nepodařilo bez vylití alespoň 1/3 lahve všude okolo. Dnes jsem takhle polil půlku tramvaje.

Proč zase objevují Ameriku... proboha, použijte ty víčka, co jsou běžně ve Francii, plastu je tam polovina, krásně odklopitelné. Naopak si sem často vozím flašky napití kvůli těm víčkům. Ale tady musí vymyslet něco vlastního...

Upraveno uživatelem dtx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, dtx napsal:

Plastová víčka na PET, která nejdou sundat... už pár týdnů je tak má Natura. Pít se z toho bez sundání víčka nedá a utrhnout se mi to ještě nepodařilo bez vylití alespoň 1/3 lahve všude okolo. Dnes jsem takhle polil půlku tramvaje.

Proč zase objevují Ameriku... proboha, použijte ty víčka, co jsou běžně ve Francii, plastu je tam polovina, krásně odklopitelné. Naopak si sem často vozím flašky napití kvůli těm víčkům. Ale tady musí vymyslet něco vlastního...

Bez švýcaráku na zadeli se z baráku ani nehnu a ten si poradí s každou chujovinou 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem včera... čekal před přechodem, až se chodci docourají a blikne mi zelená, že pojedu. Blikla zelená, v tu chvíli na přechod vlítla ženská a suveréně si to štrádovala přes. Sem na ní zatroubil, bába nadskočila a metelila pryč. Vytočnej sem říznul zatáčku, až mi zadní kolo odskočilo od nabranýho obrubníku. Disk celej dojebanej, já nasranej double.

Ale z pohledu báby - karma pyčo! :bangin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe:) Sem se vcera zrovna bavil s kamaradem, nabral nedavno kluka na prechodu, nastesti vse ok, nebyl ani odrenej. Ale nemuzu si pomoct, takovy ty nase semafory kdy najednou dostanou pri odboceni zelenou auta i chodci, sou celkem nebezpecny, kdyz to tam treba clovek nezna a neni vyjezdenej. Nekde maj aspon takovyto upozorneni na chodce, nekde neni ani to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně kdyby českej chodec nebyl kunda naučená Vumlem, že má vždycky přednost, což je největší kktina.

Nejvíc mě točí tyto 3 typy

1) důležitá nána čumící a datlující do telefonu jdoucí rychlostí slimáka. Zásadně se nerozhlíží!

2) bába, která mě vidí kilometr dopředu a přesla by klidně 4x, ale musí počkat, až k ní dojedu a zastavím.

3) 2 báby kecající o důležitejch věcech přesně u přechodu, čímž pádem musím zastavit, abych se z jejich posunků dozvěděl, že ještě nejdou, protože si to ješte neřekly všechno.

Nechci z toho nic usuzovat, ale většinou jsou problematický chodci ženský.

A jak se říká: Starý protivný báby by se měly střílet už zamlada 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Conrad napsal:

Vždyť má vlastně pravdu. Novotný je to možná magor, ale některé jeho výroky mi smysl dávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Jerryl napsal:

No hlavně kdyby českej chodec nebyl kunda naučená Vumlem, že má vždycky přednost, což je největší kktina.

Nejvíc mě točí tyto 3 typy

1) důležitá nána čumící a datlující do telefonu jdoucí rychlostí slimáka. Zásadně se nerozhlíží!

2) bába, která mě vidí kilometr dopředu a přesla by klidně 4x, ale musí počkat, až k ní dojedu a zastavím.

3) 2 báby kecající o důležitejch věcech přesně u přechodu, čímž pádem musím zastavit, abych se z jejich posunků dozvěděl, že ještě nejdou, protože si to ješte neřekly všechno.

Nechci z toho nic usuzovat, ale většinou jsou problematický chodci ženský.

A jak se říká: Starý protivný báby by se měly střílet už zamlada 😀

4) Nebinární co jezdí na elektro koloběžkách se sluchátky na uších a co spoléhají na to, že pozor na ně budou dávat ostatní účastníci provozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, guzmic napsal:

Vždyť má vlastně pravdu. Novotný je to možná magor, ale některé jeho výroky mi smysl dávají.

No pokud ti toto dává smysl Pánbůh potěš

Češi by potřebovali válku. Vyhnat je v noci z baráku, zabít dítě a zapálit barák. Abyste pochopili, co to je válka,“ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Conrad napsal:

No pokud ti toto dává smysl Pánbůh potěš

Češi by potřebovali válku. Vyhnat je v noci z baráku, zabít dítě a zapálit barák. Abyste pochopili, co to je válka,“ 

No vždyť má pravdu, když Ti velká část národa dokáže tvrdit, že Ukrajina si za to vlastně může sama, zabíjela xy tis etnických rusů na Ukrajině atd. tak co by na ně platilo aby změnili názor? Ty mrtvé děti prepísknul, ale pravdu má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Micey napsal:

Hehe:) Sem se vcera zrovna bavil s kamaradem, nabral nedavno kluka na prechodu, nastesti vse ok, nebyl ani odrenej. Ale nemuzu si pomoct, takovy ty nase semafory kdy najednou dostanou pri odboceni zelenou auta i chodci, sou celkem nebezpecny, kdyz to tam treba clovek nezna a neni vyjezdenej. Nekde maj aspon takovyto upozorneni na chodce, nekde neni ani to..

Když to tam někdo nezná, má jet pomaleji. To dá snad smysl, nebo ne? Dávat všude upozornění, když to plyne přímo z pravidel, to nemůže myslet vážně nikdo, kdo má řidičák. Nezlob se na mě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska přijedu z práce a málem mě trefilo. Na rohu baráku nová značka, resp. zrcadlo, na protějším rohu u sousedky to samý. Tak jsem volal na MÚ a tam mi sdělil místostarosta, že si nějaká uvědomnělá občanka stěžovala, že párkrát neviděla do křižovatky kvůli autům, které v křižovatce pravidelně parkují, a málem způsobila nehodu (otázkou je, kvůli čemu to vlastně bylo).

Takže parta na MÚ usoudila, že tam dá dvě zrcadla, poplácá se po zádech, udělá si u toho fotečku a problém vyřešen. A když jsem jim řekl, že tím nevyřešili vůbec nic, protože celý problém jsou ty blbě parkující auta, tak na to neměli co říct. Místo toho, aby městská nebo státní policie rozdala pár pokut (opakovaně tam stojí ti samí), tak dají zrcadlo. Vyřešen důsledek, příčina zůstává. Teď mám kvůli jedné ženské výhled z okna na zadní stranu zrcadla.

Je proti tomu nějaká možnost odvolání? Když teda na popud jedné báby vymyslí úřednická hlava dvě zrcadla, může to na můj popud někdo přezkoumat? Je šance, že by použili hlavu, pomocí pokut vyčistili křižovatku a ty značky si zase vzali a šli s nima dopr...?

@kuncák7 jestli se nepletu, něco podobného řešíš, je proti tomu nějaká šance bojovat? Chápu, že se bába bojí vjet kam nevidí, ale dát zrcadla fakt nic neřeší, dneska už se zase vesele parkuje v křižovatce. 

Hlavní vede ve směru nápisu NOVÁ, bába jezdí z té panelky. Na celé situaci mě vlastně nejvíc s.re, že úředníci tupě rozhodnou a když se s nima pak bavíš, tak najednou zjistí, že to mohlo vyřešit pár pokut.

nova.JPG

IMG_2534.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty přechody se u nás obecně moc hrotí. Vždycky když jedu do centrály do Londýna na služebku, tak rychle přeberu ten jejich styl, červená neni zeď, rozhlýdnu se a jdu jak jen to jde. No doma v Praze mě to rychle přejde.

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

 

No to ja se nezlobim, osobne si davam na to bacha.. akorat rikam ze je to pomerne nebezpecny, no:) Plus me obcas nejakej ocas vytroubi kdyz du pesky, protoze odbocuje na zelenou, ja na zelenou vyjdu, zelena mi zhasne a automobilista vidi akorat cervenou na prechodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, antitomas napsal:

Dneska přijedu z práce a málem mě trefilo. Na rohu baráku nová značka, resp. zrcadlo, na protějším rohu u sousedky to samý. Tak jsem volal na MÚ a tam mi sdělil místostarosta, že si nějaká uvědomnělá občanka stěžovala, že párkrát neviděla do křižovatky kvůli autům, které v křižovatce pravidelně parkují, a málem způsobila nehodu (otázkou je, kvůli čemu to vlastně bylo).

Takže parta na MÚ usoudila, že tam dá dvě zrcadla, poplácá se po zádech, udělá si u toho fotečku a problém vyřešen. A když jsem jim řekl, že tím nevyřešili vůbec nic, protože celý problém jsou ty blbě parkující auta, tak na to neměli co říct. Místo toho, aby městská nebo státní policie rozdala pár pokut (opakovaně tam stojí ti samí), tak dají zrcadlo. Vyřešen důsledek, příčina zůstává. Teď mám kvůli jedné ženské výhled z okna na zadní stranu zrcadla.

Je proti tomu nějaká možnost odvolání? Když teda na popud jedné báby vymyslí úřednická hlava dvě zrcadla, může to na můj popud někdo přezkoumat? Je šance, že by použili hlavu, pomocí pokut vyčistili křižovatku a ty značky si zase vzali a šli s nima dopr...?

@kuncák7 jestli se nepletu, něco podobného řešíš, je proti tomu nějaká šance bojovat? Chápu, že se bába bojí vjet kam nevidí, ale dát zrcadla fakt nic neřeší, dneska už se zase vesele parkuje v křižovatce. 

Hlavní vede ve směru nápisu NOVÁ, bába jezdí z té panelky. Na celé situaci mě vlastně nejvíc s.re, že úředníci tupě rozhodnou a když se s nima pak bavíš, tak najednou zjistí, že to mohlo vyřešit pár pokut.

nova.JPG

IMG_2534.JPG

Bojovat se dá, či je pozemek, kde jsou ty zrcadla? Od prvního pohledu mi ty zrcadla nedávají smysl, pošli mi to pls jako až, zítra bych na to koukal a něco ti sepsal. Jestli tedy chceš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...