Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Rozdělil bych to na dvě části. Za impertinenci směřující vůči Tvé dceři se omlouvám. Máš pravdu, přestřelil jsem.

Nyní k té druhé části. Od začátku jsem NEVĚDĚL, co jsi chtěl říct. Pokud někdo napíše, že by vláda měla podat demisi (tedy realizovat nesmírně závažný ústavně-právní akt), pak mám za to, že dotyčný má perfektní znalosti problematky, a ví, co píše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokračování s opravnou pod širým nebem:

  • Diky @kuncák7 za návrh dalšího postupu.
  • Když jsem dnes dorazil z práce domů, s potěšením jsem zjistil, že půlka aut už zmizela. Teď mě čeká boj za Jeep bez značek.  
  • Mám pocit vítězství občana nad padouchy. 

Asi se dám na dráhu aktivisty. Příští týden nejezděte po magistrále. 

P.S. Nemáte na půjčení pár kilo lepidla? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, safi napsal:

Pokračování s opravnou pod širým nebem:

  • Diky @kuncák7 za návrh dalšího postupu.
  • Když jsem dnes dorazil z práce domů, s potěšením jsem zjistil, že půlka aut už zmizela. Teď mě čeká boj za Jeep bez značek.  
  • Mám pocit vítězství občana nad padouchy. 

Asi se dám na dráhu aktivisty. Příští týden nejezděte po magistrále. 

P.S. Nemáte na půjčení pár kilo lepidla? 

Zkus se někde přilepit. Dojedu tam a osobně tě přejedu a pak nakopnu 🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes odpoledne mně naštval, píšu to slušně, jeden tatínek na parkovišti u obchoďáku.

Čekám na mojí polovičku až si nakoupí, přijel černý menší Jeep a chlápek jde nakoupit. 

Pět minut uběhlo, vzadu seděla malá holka. Auto na slunci, deset minut pryč, jdu se podívat jestli třeba nechal otevřená okna z druhé strany.

Auto zamklý, koukám na holčičku, už byla celá červená. Tak jsem vzal za dveře u řidiče a ty naštěstí byly odemklý. Nechal jsem to větrat.

Holčička se asi bála, ven  nechtěla, brečela že chce tatínka. Ten debil byl pryč skoro patnáct minut. 

Ještě držkoval ať si ho nevšímám, když jsem mu promlouval do duše. Příště zavolám asi rovnou policajty.

No kroutili jsem nad tím volem hlavou ještě doma, fuj....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, safi napsal:

Příště budrovnou volat, nebo nafilmovat a poslat policii. Tohle jsou hrozně nebezpečné situace.

... nebo prostě, v případě zamčených dveří, vymlátit okno. Pokud by na děcku byly vidět nějaký známky dyskomfortu, pak je to krajní nouze jak z učebnice (v daném případě bych to asi hned neudělal, když vím, jak ten idiot vypadá a kam šel).

Jinak máš naprostou pravdu - děcka se přehřejou kurevsky rychle a důsledky můžou bejt fatální...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasrany dělnický gumy co neumějí vylézt z auta aniž by jebly dverma do vedle stojícího (cti mého) auta.... V některém vlákně se řešilo parkování pres dvě parkovací místa. Tohle je přesně důvod, proc to většinou taky u nakupaku dělám. Bohužel v práci to nejde....a výsledek je 10cm slic na zadních dveřích. A to jsem jim tam nechal ještě kua dost místa a zastavil na krajním místě těšte u obrubníku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Gustaf napsal:

Zasrany dělnický gumy co neumějí vylézt z auta aniž by jebly dverma do vedle stojícího (cti mého) auta.... V některém vlákně se řešilo parkování pres dvě parkovací místa. Tohle je přesně důvod, proc to většinou taky u nakupaku dělám. Bohužel v práci to nejde....a výsledek je 10cm slic na zadních dveřích. A to jsem jim tam nechal ještě kua dost místa a zastavil na krajním místě těšte u obrubníku....

Nie že by som primárne hájil robotnícke povolanie, ale kokoti sú naprieč spektrom povolaní...je to vždy iba o ľudoch.. ja som sedel v aute pred nákupákom čakajúc manželku, auto zaparkované v strede medzi čiarami, vedľa mňa miesta pre dodávku a napriek tomu vedľa mňa tak 15 cm zastal čurák na Q7 a jebol mi do dverí. Keď som ho zdrbal či je normálny a túži mi zaplatiť opravu dverí (našťastie sa nič nestalo), tak sa na mňa ešte oboril že ako má zastať na tak malom plácku...Primitívny chuj a zjavne nie robotník...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, člověk bývá až překvapený co za "chudáky" bývá schopné zaparkovat na prase a ještě rozrazit dveře pomalu do 90°, pro případ že by na vedle stojící auto nedosáhly. Sám mám ale tuhle zkušenost spíš s "prostorově výraznýma" matrónama rozkysnutýma na místě spolujezdce nebo vzadu, které se ani nenamáhají podívat jestli v pekáči vedle někdo sedí a kop mu to tam. I když je fakt že kdysi mi vichr doslova vyrval z ruky pootevřené dlouhé levé dveře u třídvířka, jak na sviňu zrovna směrem k autu s důchodcema co zrovna vedle odparkovávali - naštěstí jim to šlo až do nelakovaného nárazníku, ale i tak jsem si připadal jak nejsprostší buran a snažil se tvářit průhledně... :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A někdy ani nemusíte chodit tak daleko. Včera parkujeme u baráku, vedle spolujezdce sloup, říkám si, to je tak akorát ho trefit při plně otevřených dveřích, snad jí to dojde, ale přeci jen se odhodlám říct "miláčku opatr.." *bum* :) Nějakou chvíli jsem to rozdýchával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, lidi jsou dementi. Zrovna minuly tyden mi kolega vypravel jak mel pred lety kolegu, ktery sluzebakem schvalne vybiral vsechny diry a kanaly a mel z toho strasnou srandu. 

Ja mam novy auto od ledna a uz ho mam dobouchany a odreny z obou stran. Uz jsem na to rezignoval(nebo aspon si to namlouvam) a rekl si ze pokud bydlim v Praze a auto chci normalne pouzivat tak se tomu proste nevyhnu. Naposledy u Hornbachu v Chuchli... auto jsem nechal uplne nejdal od vchodu na krajnim miste, jeste jsem pravy kola dal ke kacirku, takze z leva tam zustalo hodne mista...a prijdu k autu a vysekla dira do hrany na dverich.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Campino napsal:

Nie že by som primárne hájil robotnícke povolanie, ale kokoti sú naprieč spektrom povolaní...je to vždy iba o ľudoch.. ja som sedel v aute pred nákupákom čakajúc manželku, auto zaparkované v strede medzi čiarami, vedľa mňa miesta pre dodávku a napriek tomu vedľa mňa tak 15 cm zastal čurák na Q7 a jebol mi do dverí. Keď som ho zdrbal či je normálny a túži mi zaplatiť opravu dverí (našťastie sa nič nestalo), tak sa na mňa ešte oboril že ako má zastať na tak malom plácku...Primitívny chuj a zjavne nie robotník...

No tady to delnasove byli. Tim nechci nic mít proti této profesi. Je jasný, že je takovej neohleduplnej srac může být kdokoliv. Dělají tu na poliklinice úpravu nějaké. ordinace, takže jejich prorezla jednickova fabie combi stala vedle mého auta celý den. Škoda, že jsem si nevšiml hned, ale až dnes ráno....kua, hned mně to zkazilo den ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem zaplavelil do vlákna…

No a napsal jsem mu SZ, odpověděl, že ho stálo spoustu peněz cesta a jak to není na kšeft a musel uplatit prodavače (prý 100€ 😂😂😂 aby je vůbec vytáhl)… vyměnili jsme si pár zpráv, kde se nakonec snažil ukázat, jak je nad věcí a hodinky super, že jsou prodané. Tak skoro happyend…

Co ovšem, nechápu, že stejná účtenka je na Bazošu u Mercury☹️. Ale prodává je Radim, ne roberthonzik a kupodivu troje a všechny nové…

Inu, někdo je gentleman jen na oko - (uznej, cesta z Brna do Vídně, to stojí ranec)

Člověk vždy trochu doufá, že tady jsou lidi lepší- ne není to tak a toto připomenutí mě dnes naštvalo…

 

IMG_2547.png

image.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...