Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Xenomorfus napsal:

Woe :-D. No, ani ne za mesic jdu prechod v Anglie/Skotsko, 7 dnu, prumer cca 30km denne, vsecko v baglu na hrbu, pod sirakem/celtou, taxem zvedav, esi zdechnu druhy nebo az treti den :-D.

Držím palce. Drsné! Ale co jsem slyšel, tak ty si mažeš chleba strojařskou vazelínou, takže klouby budou cajk:) Soused se teď dal na Stezku okolo Česka nebo jak se to jmenuje. Tam jsou podobné kilometry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, fijo napsal:

řeším, řeším, řeším.... ale je to zamlžený, nejasný a únavný

Ale máš svědka, který to nahlásil na PČR, a to včetně SPZ viníka, ne? To, že viník nejspíš nemá povinné ručení, to bude asi celkem mrzení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Igicz napsal:

Držím palce. Drsné! Ale co jsem slyšel, tak ty si mažeš chleba strojařskou vazelínou, takže klouby budou cajk:) Soused se teď dal na Stezku okolo Česka nebo jak se to jmenuje. Tam jsou podobné kilometry. 

No to bych nerekl podobny, tam je to cca 1000 server a 1000 jih 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej pak vědět rozuzlení. Měl jsem před 17ti lety téměř stejnou událost, jen mi při parkování šikmém stání čumákem k obrubníku narval mezi pravý přední kolo a nárazník. Přes noc a ujel taky bez lístku za stěračem. Stejně vytrženej a rozbitej nárazník, podběh, nádržka ostřikovačů s motorkama na kaši atd... tenkrát mě fízlové i ČKP poslali do řiti. Ve Volvu oprava nesmysl, něco jsem posháněl po vrakáčích, i tak to bylo kolem 60ti litrů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Igicz napsal:

Držím palce. Drsné! Ale co jsem slyšel, tak ty si mažeš chleba strojařskou vazelínou, takže klouby budou cajk:) Soused se teď dal na Stezku okolo Česka nebo jak se to jmenuje. Tam jsou podobné kilometry. 

Diky ;-). Na klouby zeru pripravky ;-). Jo, stezka ceskem je neco jako Snezka, Lysa hora and shit. Ted je to moderni. Ja nechodim tam, kde jsou lidi ;-). Nicmene jak psal kolega, po cesku je to delsi. Ale zase Te tolik netlaci cas. My sme limitovani casem (letenky) a trasou (moc neni prostor na "zkraceni"). No, zazitek musi byt intenzivni, nemusi byt nutne pozitivni ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Americkej napsal:

Dej pak vědět rozuzlení. Měl jsem před 17ti lety téměř stejnou událost, jen mi při parkování šikmém stání čumákem k obrubníku narval mezi pravý přední kolo a nárazník. Přes noc a ujel taky bez lístku za stěračem. Stejně vytrženej a rozbitej nárazník, podběh, nádržka ostřikovačů s motorkama na kaši atd... tenkrát mě fízlové i ČKP poslali do řiti. Ve Volvu oprava nesmysl, něco jsem posháněl po vrakáčích, i tak to bylo kolem 60ti litrů...

ono to dopadne nakonec dobře, ale běhat okolo toho je otravný a potřeboval bych věnovat energii jinejm věcem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...