Jump to content

Recommended Posts

• Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdyby tam bejvalo bylo vystupovalo i třeba víc Vašich dětí, moh je přejet úplně všecky. Kdyby teda nezastavil.

Toto je pokračování diskuse pro rok 2020, odděleno do nového vlákna z výkonnostních důvodů. Původní téma bylo založeno @safi 8. srpna 2008 a obsahuje 88 tisíc odpovědí; průměrně do něho tedy přis

Me prave nastvalo, ze tu lidi rozdelujou historicka vlakna kvuli par milisekundam. Tststs.

před 2 hodinami, Bert napsal:

Fakt dík, připadal jsem si v Penny jako debil .....

depositphotos_110437660-stock-photo-golfer-putting-from-long-distance.jpg

Ten vozík s tím praporkem, to chápu, to už jsem tam viděl, ale neříkej mi, žes tam chodil i v tý vestě....

Ja uz nechodim skoro do obchodů, kde mě vyhazujou bez roušky. Trvalo mi ale než jsem zjistil který to jsou. Naopak jsem začal chodit do obchodů kde na to cíleně serou. :) Myslim že se pro mě s těma košíkama nic nemění. :)

Ehm. 

Podle paní z toho Kauflandu tam akorát takhle stáli senioři před otvíračkou.

Což je samozřejmě důsledek mediální hysterie a nezvládnuté komunikace nařízení vůči lidem, místy chaotické jako samo čaulidi, místy zmatené. Vlastně přesně takhle by to vypadalo kdyby měli čokoládový Mikuláše za korunu nebo Pick za stovku malou štangli.

Dneska odpoledne odpoledne jsem jel do lékárny okolo dvou marketů, v plné špičce v půl třetí a ani před jedním nebyla žádná fronta.

2020-11-18 16.22.48.jpg

Edited by Tom4

Byl sem v Albertu dopoledne cca v 9 pro svačinu a odpoledne cca ve 3v kaufu na nákup... Fronty nula, vozíky očíslovaný na čele A4 archem... U vchodu sekurity, kterej lifroval lidi ven bez košíku, bylo k dispozici i malé množství malých košíků

Byl sem v Albertu dopoledne cca v 9 pro svačinu a odpoledne cca ve 3v kaufu na nákup... Fronty nula, vozíky očíslovaný na čele A4 archem... U vchodu sekurity, kterej lifroval lidi ven bez košíku, bylo k dispozici i malé množství malých košíků

Byl jsem nakupovat v Lidlu jako vždycky, hromady lidí, nikde žádné omezení, udržovali jsme cca metr- dva odstup, víc se nedalo...

...pročež samozřejmě nejsem naštvaný, jen to konstatuju...

Edited by straspol
doplnění

Už to začíná, níže připojuji nařízení vlády platná od dnes, tedy od středy 18/11 od 00:00 do pátku (ano, do tohoto pátku) 20/11 do 23:59.

Co bude platit v sobotu a neděli se zatím neví,  předpokládám že se to bude odvíjet od schválení či neschválení vládního návrhu prodloužení nouzového stavu sněmovnou, která zasedne zítra. Napsal bych že to je, ale nechci být vulgarni, dám jen odkaz, ale upozorňuji že po rozkliknutí je tam výklad nespisovného hesla.

Krizove-opatreni-o-omezeni-provozu-skol-a-skolskych-zarizeni-c.-1191-s-ucinnosti-od-18.-do-20.-11.-2020.pdf Krizove-opatreni-o-omezeni-volneho-pohybu-osob-c.-1190-s-ucinnosti-od-18.-do-20.-11.-2020.pdf Krizove-opatreni-o-zakazu-maloobchodniho-prodeje-a-sluzeb-c.-1192-s-ucinnosti-od-18.-do-20.-11.-2020.pdf Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-ucinnosti-od-18-do-20-11-2020.pdf

před 6 hodinami, (z)denny napsal:

Nechci sahat na vozík, který určitě není odcovidovaný po předchozím zákazníkovi. Dělám tak malé nákupy, že na co sáhnu, to si nesu domů 🙂 a proto vozík nepoužívám. Je to zásah do základních práv zákazníka

Taky chodím na menší nákupy a vozík potřebuju málokdy, ale s tím odcovidováním bych si nedělal hlavu, u vchodu do kšeftu je dezinfekce, i když sáhneš na madlo, dojedeš ke stojanu s dezinfekcí, naneseš na ruce, na madlo a vybavené, riziko přenosu se za tu chviličku, kdy bys teoreticky byl v kontaktu s infikovaným madlem, limitně blíží nule, zničíš ho tou dezinfekcí. 

Před hodinou, straspol napsal:

Byl jsem nakupovat v Lidlu jako vždycky, hromady lidí, nikde žádné omezení, udržovali jsme cca metr- dva odstup, víc se nedalo...

...pročež samozřejmě nejsem naštvaný, jen to konstatuju...

Lidl k tomu zřejmě přistoupil s nadhledem, dneska jsem na Radiožurnálu zaslechl, že si vyhodnotili průměrnou návštěvnost a vyšlo jim, že se do toho vejdou bez nějakých zvláštních opatření😀 

No a vzhledem k tomu, že to chce Havlíček od pondělí zase změnit na dvojnásobek, tak je to stejně jedno🙃

Edited by neuromancer