Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Byl jsem na poště, tam lidí, jak jak ..., na rozestupy tam seje pes, pak Globus, hned naproti a tam košík na osobu, čekačka cca 5 minut, já už nevím ... dělají z nás kretény, jak mi tohle na jaře nevadilo, teď mi to už pije krev. Nehledě na to, že na poště jsme čekali přes hodinu, na cca 50 lidí, tři přepážky ... no comm. 😖

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó tak poštu jsem dnes navštívil také, maloměstskou a tam jsou papežštější než papež, změřili plochu, vydělili 15 a tradá, papír je na světě, alelujá. Jako by to mělo jakoukoliv váhu. Za chvíli tady bude kdekoliv jakýkoliv zmatený vedoucí vyvešovat cokoliv co zrovna uzná že dobré pro bezpečnost . . . a lidi se tím budou řídit. V zájmu civilizace.

:D foceno dnes odpo

 

20201118_185113.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, dawe009 napsal:

Ty půjdeš sedět jak ten za ty uříznutý flašky :)

15 m2 je zhruba kruh o poloměru 2.2 metru.

No však jo. Ale pokud mám mít odstup od bližního 2 m, stačí mi k tomu kruh (já tedy bral čtverec) o poloměru 1 m. Na 15 m2 bych měl odstup cca 4.5 m.

Edit: Pokud by měly dámy krinolínu a průměru 2 m, blíž než na ty 2 m by se k sobě nedostaly 🙂

Upraveno uživatelem Foundryman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, dawe009 napsal:

Ty půjdeš sedět jak ten za ty uříznutý flašky :)

15 m2 je zhruba kruh o poloměru 2.2 metru.

Jenze odstup lidi ma byt 2 metry. Od sebe. Ne od hranice 2m. Tzn kazdy clovek by mel kolem sebe mit  kruh o polomeru 1m (1m muj + 1 tvuj jsou ty dva pozadovane metry). Takze kazdy clovek ma pak pro sebe 3,14 m ctvercovych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Baldic napsal:

Jenze odstup lidi ma byt 2 metry. Od sebe. Ne od hranice 2m. Tzn kazdy clovek by mel kolem sebe mit  kruh o polomeru 1m (1m muj + 1 tvuj jsou ty dva pozadovane metry). Takze kazdy clovek ma pak pro sebe 3,14 m ctvercovych.

Ano..to už jsme si vysvětlili :) To ale pláčeš na špatným hrobě. Já obsah kruhu umím, bohužel ta parta, co ty nařízení vydává nejspíš ne..resp je to asi ani nenapadlo takhle o tom přemýšlet.

Ono obecně je úplně jedno, kolik m2 mas kolem sebe v krámě, když do něj prijedes metrem nebo autobusem, kde je na 30m2 těch lidí 50 🤷🏻‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...