Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, cali napsal:

Lebo baterie.... aby sme nechodili pre priklad daleko tak v Lidli je akuvrtacka bez baterky o polovicu lacnejsia nez ta ista s baterkou.... no a Tesla za polku by bola samozrejme ulne super kara len by bohuzial moc nejazdila.

Schválně jsem se díval do eshopu Lidlu a myslím že jsi zaměnil cenu aku vrtačky a aku šroubováku, 

1997039059_2020-11-2116_59_12.png.b6b66e5dbf25209c7ff5b37986ced6fe.png

ale baterie je do obou stejná, prodávají ji zvlášť a stojí:

871192769_2020-11-2116_55_18.png.c5daee07807dae730034bce7ac9399af.png

Tedy ta baterie tvoří u aku šroubováku 20% ceny a u aku vrtačky pak 30% ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na webe som to neskumal vychadzal som z toho co som tam videl osobne a porovnaval cenu holej vrtacky bez priklepu ktora bola necelych 700, ale bola by mi bez toho zbytku k nicomu a toho isteho s baterkou a nabijackou (takze pouzitelny set ktory ma zmysel kupovat ak nic ine od nich este doma nemas) ktora bola vazne zhruba dvojnasobna tak mi to utkvelo v pamati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, já to zkoumal jen protože mi doma už tolik nevydrží baterka do akučky, tak pomalu začínám koukat co kde je. Mám B&D, má asi 6 let, dvě baterky a ta výdrž je znatelně menší, i když pořád dobrý a že za ty roky už má docela za sebou :)

A pravda, originální baterie dotoho jsou teda drahý jako prase :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tom4 napsal:

Schválně jsem se díval do eshopu Lidlu a myslím že jsi zaměnil cenu aku vrtačky a aku šroubováku, 

ale baterie je do obou stejná, prodávají ji zvlášť a stojí:

Tedy ta baterie tvoří u aku šroubováku 20% ceny a u aku vrtačky pak 30% ceny.

To porovnie je uplne mimo, ta druha (cierna) vec je profi utahovacka. Zelena bude stat o hodne menej. Nejdr tu primarne o priklep.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, zceyee napsal:

V cem je profi? Protoze je cerna?

Elektronicke riadenie, bezuhlikovy motor, kovove sklucovadlo od Rohm. Len to sklucovadlo ma hodnotu 1/3 utahovacky s baterkou. Lidl tuto vyspelu radu oznacuje ako Performance. A ak si drzal tie veci v ruke tak vies ze to naozaj znesie porovnanie s nasobne drahsim produktom od svetovych znaciek. Konkretne tato utahovacka je spica, nehovoriac o cene ktoru za nu chcu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elektronicke riadenie, bezuhlikovy motor, kovove sklucovadlo od Rohm. Len to sklucovadlo ma hodnotu 1/3 utahovacky s baterkou. Lidl tuto vyspelu radu oznacuje ako Performance. A ak si drzal tie veci v ruke tak vies ze to naozaj znesie porovnanie s nasobne drahsim produktom od svetovych znaciek. Konkretne tato utahovacka je spica, nehovoriac o cene ktoru za nu chcu.
Netusil jsem, dekuji za info.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, zceyee napsal:
před 1 minutou, eskimak napsal:
Elektronicke riadenie, bezuhlikovy motor, kovove sklucovadlo od Rohm. Len to sklucovadlo ma hodnotu 1/3 utahovacky s baterkou. Lidl tuto vyspelu radu oznacuje ako Performance. A ak si drzal tie veci v ruke tak vies ze to naozaj znesie porovnanie s nasobne drahsim produktom od svetovych znaciek. Konkretne tato utahovacka je spica, nehovoriac o cene ktoru za nu chcu.

Netusil jsem, dekuji za info.

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, eskimak napsal:

👍

Jestli se trochu vyznas, take koukam po necem (ale zatim to nepospicha), chtel jsem dewalt/makita/milwuakee, no bylo mi doporučeno Bosch GSB 18V-55, jak bys to viděl ty? Ja mam nejakou starou makitu, ale baterie jsou totalne off (nejsou tam ani ty liion) a nove baterie stoji to co vrtacka. Nechci od toho zadnou extra performance, ale rad bych mel neco co neni uplnej srot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak to chces na doma, tak by som vobec nevahal a kupil prave tento parkside performance. Baterky za par korun, stroj je to naozaj slusne postaveny. Neverim ze to doma znicis. A ak ano, tusim na to davaju 5r zaruku. A pri tej cene ak to po 5r klakne tak si este povies ze to vydrzalo slusne.

Ale ak z nejakeho dovodu nie Lidl, tak so ziadnou znackou co si spomenul chybu neurobis. Chcel by som uz ale bezuhlikovy motor (vacsia zivotnost, mensia spotreba). Urcite 18(20) V, najlepsie aby rovnake baterky pouzivalo aj ine naradie od tohto vyrobcu, ak sa rozhodnes nieco dokupit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 11. 2020 v 12:23, Irwinek napsal:

Vaše starosti na mojí hlavu 😞 Já ráno otevřel kapotu, a ejhle - zbytky od večeře. Podle tlapek asi kuna. No, kabely a vše v pořádku, nastartoval jsem a nic nesvítí, z ničeho se nejiskří, nekouří, tak snad jí ten králík stačil. Doufám, že to nepřijde večer hledat 😞

 

 

 

Pro jistotu bych někde na pumpě koupil sprej proti kunám a vystříkal bych to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...