Jump to content

Recommended Posts

• Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdyby tam bejvalo bylo vystupovalo i třeba víc Vašich dětí, moh je přejet úplně všecky. Kdyby teda nezastavil.

Toto je pokračování diskuse pro rok 2020, odděleno do nového vlákna z výkonnostních důvodů. Původní téma bylo založeno @safi 8. srpna 2008 a obsahuje 88 tisíc odpovědí; průměrně do něho tedy přis

Me prave nastvalo, ze tu lidi rozdelujou historicka vlakna kvuli par milisekundam. Tststs.

Přesně :) Snad je v takový pozici ( finančně, kariérně, věkově), že je může mít na háku. Aspoň doufám.

Edited by martar

To je prdel. Takže 100 mega na chlebolinku našeho premierskýho estébáčka zaplatíme my všichni. Kua už by ta spravedlnost mohla začít úřadovat. Že já místo plusu neposlouchám radši impuls.

před 8 minutami, Tom4 napsal:

Jako rádio Impuls? Myslíš to ráááádio Impuls které od roku 2014 vlastní Babiš?  :D

To jako vážně? Beze srandy? To je taky jeho rádio?

Takhle jsem to nesledoval a nestudoval. Mám rádio jako kulisu. Ale začínám bejt alergickej na všechno od STB a tak to přeladím a docela rád.

Penam už dlouho nejím z podobného důvodu. Dávím se po něm :-).

Já si akorát říkám, jestli takovejhle zmrd může být šťastnej. Rodinu má rozesranou, syna předhodil lvům v kauze čapího ubytování... prachy asi má, ale to je tak všechno. Prej volte babiše, ten má nahrabáno, bude to dělat pro lidi. Ale jak někdo čuchne k moci... 

Ale na každou svini se někde vaří voda a všechno se člověku jednou vrátí... jak to dobré, tak to špatné... 

a než se ta voda dovaří, tak tady budeme mít zplundrovanou, mrtvou zemědělskou půdu, otrávený řeky, sračky v supermarketech, zničenou podnikající střední třídu, ekonomiku v krachu a morálně rozesranej národ jako před 89.

před 23 minutami, Foundryman napsal:

Žena tuhle omylem koupila ty slavný toasty od Penamu a nežraly to ani sousedovy slepice...

Měls mu koupit lepší linku.. Seš lakomej a on teď musí dřít na nějaký jebce za prašivých 100 mega..

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Takhle jsem to nesledoval a nestudoval. Mám rádio jako kulisu. Ale začínám bejt alergickej na všechno od STB a tak to přeladím a docela rád.

Tak bacha ať nepřeladíš třeba na RockZone... Ale tak nějak za všemi rádii jsou dneska nějaký miliardáři, Křéťa, Zach, Soroš...