Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Frantik napsal:

Ty vole Diego umřel 😞 Teď tu bozi ruku muže omrknout zblízka 🙂 

Taky jsem to četl před chvílí -_- Ale byla to tedy velká jízda, borec, měl jsem ho moc rád 👍

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Maro napsal:

@dawe009 zkus mrknout na livingston v cakovicich. Nevim jestli to mas daleko nebo ne, ale uci tam moje draha polovicka a z toho co říká a i co jsem videl doma během online vyuky myslím, že je ta škola fakt skvělá.

Díky moc za tip. Bohužel jsem z naprosto opačného konce Prahy 🤦‍♂️

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba mě fotbal míjí ale úplně totálně. Ale tohle mě fakt zasáhlo. Diego byl jej jeden a i se všemi těmi aférami a průsery to byl neskutečnej frajer a člověk, který dokázal neuvěřitelný věci. Je to škoda, fakt jsem mu přál klidný stáří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Murphy97 napsal:

Tys me prekvapil, kamarade. Nevim proc, ale myslel jsem, ze te fotbal totalne miji 🙂

 

No miji, mozna ze ta jeho ruka v tom trochu sehrala roli, ze pak vidim jenom tu spinu. Rozhodne patri mezi ty, kdo to svoje povolani delal tak kouzelne, ze ho pozna celej svet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně nové auto vydrželo bez šrámu přesně 22 hodin. Kurva já jsem nasraný. Kokot parkoval do prostoru pro mini, starým 7 bavorem. Sice malý šrám, ale nasere. Spoluúčast 5k, takže paráda.

Já si nový přivezl v pátek a tohohle se děsím každej den. Mimochodem řešil jsem pojistku a ČSOB má spoluúčast litr, pokud to dáš do jednoho ze servisů z jejich seznamu (většina tam je). Tak to třeba zvaž, pokud bys podobný věci měl řešit častěji.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, to určitě ano. Je mi zvířete líto. Vyjádření myslivců je ale jasné- střelné zranění na zvířeti nenalezli. Pro pytláka nemá smysl střílet po zvířeti, které nemůže nijak zužitkovat, a které naopak může pomoci zahladit stopy jeho ilegální činnosti. Pokud by ho zabil myslivec, musel by mít v hlavě piliny, aby ho nechal ležet jen tak v příkopě, a - jak píší - v době ohledání zvíře střelné zranění nemělo. Takže buď otrava - tam si i krvácení z uší a tlamy představit dokážu- nebo střet s autem, což je u uměle vysazeného zvířete věc celkem asi i pravděpodobnější než u divouse...

Upraveno uživatelem straspol
dvě ,,en" tam, kde nemají být
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak- taky mi to leží v hlavě, ale o AOPK si myslím své, to zvíře na fotce má mezi zuby cosi co považuji za zbytky posypové šotoliny z krajnice, a pytlák, který si neodnese alespoň trofej, když maso asi není k ničemu - i když psina je celkem dobrá- na sebe jen zbytečně upozorní. Myslivec by ho střelil a zakopal- když už by chtěl vyčistit les od ,,škodné" , protože by dobře věděl, že ho to může stát papíry. Tak si prostě lámu hlavu, komu tohle ubohé zvíře, vystavené u krajnice, přinese užitek. Teorii bych měl 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Berbatow napsal:

Úplně nové auto vydrželo bez šrámu přesně 22 hodin. Kurva já jsem nasraný. Kokot parkoval do prostoru pro mini, starým 7 bavorem. Sice malý šrám, ale nasere. Spoluúčast 5k, takže paráda.

No, tak to bych tam zrovna odpadl jak švestka :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...