Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 4 minutami, vojta1 napsal:

Tohle: https://cnn.iprima.cz/zmena-na-posledni-chvili-vlada-chce-nechat-sledovat-mobilni-telefon-kazdeho-nakazeneho-14360

Uz je divne, ze meli od operatoru data o pohybu lidi. To je nezakone. Obecne nejdesivejsi je jak rychle se jsou lidi ochotni vzdat svych svobod. Z ceho mi je uplne na bliti je jak nekteri maji potrebu nekomu nekam zakazovat jezdit, nadavat atd... idealne ho jeste naprasit :( myslim, ze i tady toho bylo spousty....

Karel Kryl:

„Politikům se nevěří, politikové se kontrolují. Věří se v Boha, věří se v přírodu, věří se v krásu, věří se v myšlenku, ideu. V politika se nevěří, a kdo v něho věří, je idiot!“
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 minutes ago, African said:

Mall je nějakej divnej poslední dobou, já tam naházel asi šest věcí do košíku, všude hláška partnerský prodej a pak mě spočítali asi čtyři dopravy za šest kil. Tak jsem to zase stornoval a čauec, to mají nějaký nový debilní systém tam, anebo? 

Tovar ti zasiela iny predajca a ked nahadzes do kosika rozlicne veci od roznych dodavatelov, tak si kazdy nahodi dopravu... Najhorsie je, ze sa to dozvies az ked ides dokoncit objednavku.

Sranda je, ze PEPCO ma v malle veci lacnejsie ako v obchode a dopravu zdarma. Sa mi neoplati ani prejst ten kilometer k nim do obchodu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Tom4 napsal:

Docela obsáhlý článek, řekl bych i napsaný věcně. Ten denik tedy neznám, ale informace z tohoto článku už předávají i slovutnější média, tak že by jsme se přece jen dozvěděli jak to bylo? Je to fakt dlouhý a detailní kdo to bude číst celý.

https://denikreferendum.cz/clanek/32010-odhaleno-v-den-otravy-becvy-se-v-deze-stala-havarie-proc-zustala-utajena?fbclid=IwAR2SO_s2n3Krf0kFSSJSrQdJKvpJM6Ik2MLhdyhzTfhtu6fhj_XcsdVFetk

Jsem z ValMezu a přeložil jsem pár knížek na téma férové a ohleduplné podnikání. Takže tohle, tohle se vážně blbě čte. Z řady úhlů je to maximálně na pytel. Když pominu toho psychopatického ušopleska tam navrchu, který snad ani jiný befél než "TUTLAŤ!" vydat ani není schopný, tak kolik lidí z mého rodného města už je nenávratně mentálně zk*rvovatělých natolik, že jen padnou na kolena se slovy "Samozřejmě, ó pán velkomožný!" A co ti normoši, kteří v Urxu makají, hnusí se jim tyhle praktiky, připadají si, že je někdo taky dobře prostituuje, ale hledej si po 30 letech práce v chemičce v okolí podobný džob... O přírodě už vůbec nemluvě, to je naprd*lní kapitola sama pro sebe. To je paráda, kam nás ten náš pán a vládce táhne. Nedávno byl někde článek/tabulka, kolik exStasistů mu sedí v různých firmičkách, to je taky žůžo počtení, co za elity tu kde trímá otěže. A ty jeho koblihy mu furt dál žerou tu jeho báchorku o točení s kmotrama, no, on s nima točí, ale společně, pěkně jednou klikou. Je to klika od ždímačky a ždímá, koho jen jde.
V téhle souvislosti je až výsměch, že minulý pátek zemřel ve 46 letech Tony Hsieh, spoluzakladatel firmy Zappos, v níž zavedl firemní kulturu, která je absolutním protikladem té Urxácké. Před 10 lety jsem překládal jeho knížku Štěstí doručeno a tenhle chlapík udělal pro spoustu lidí strašně moc. Takového nějaký "Pánbůh" killne v šestačtyřiceti a ušoplesk si tu spokojeně čórkuje a křiváčí dál. Jak vidno, i karma má někdy poruchy.
Do zastlané krdele, kde jste někdo s tů čerstvů slovoviců...

Upraveno uživatelem hufnor
Ťapka necitovala
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, shaggy napsal:

Tovar ti zasiela iny predajca a ked nahadzes do kosika rozlicne veci od roznych dodavatelov, tak si kazdy nahodi dopravu... Najhorsie je, ze sa to dozvies az ked ides dokoncit objednavku.

Sranda je, ze PEPCO ma v malle veci lacnejsie ako v obchode a dopravu zdarma. Sa mi neoplati ani prejst ten kilometer k nim do obchodu :)

Když si zboží rozklikneš tak to tam je...

 

 

Výstřižek.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, hufnor napsal:

Jsem z ValMezu a přeložil jsem pár knížek na téma férové a ohleduplné podnikání. Takže tohle, tohle se vážně blbě čte. Z řady úhlů je to maximálně na pytel. Když pominu toho psychopatického ušopleska tam navrchu, který snad ani jiný befél než "TUTLAŤ!" vydat ani není schopný, tak kolik lidí z mého rodného města už je nenávratně mentálně zk*rvovatělých natolik, že jen padnou na kolena se slovy "Samozřejmě, ó pán velkomožný!" A co ti normoši, kteří v Urxu makají, hnusí se jim tyhle praktiky, připadají si, že je někdo taky dobře prostituuje, ale hledej si po 30 letech práce v chemičce v okolí podobný džob... O přírodě už vůbec nemluvě, to je naprd*lní kapitola sama pro sebe. To je paráda, kam nás ten náš pán a vládce táhne. Nedávno byl někde článek/tabulka, kolik exStasistů mu sedí v různých firmičkách, to je taky žůžo počtení, co za elity tu kde trímá otěže. A ty jeho koblihy mu furt dál žerou tu jeho báchorku o točení s kmotrama, no, on s nima točí, ale společně, pěkně jednou klikou. Je to klika od ždímačky a ždímá, koho jen jde.
V téhle souvislosti je až výsměch, že minulý pátek zemřel ve 46 letech Tony Hsieh, spoluzakladatel firmy Zappos, v níž zavedl firemní kulturu, která je absolutním protikladem té Urxácké. Před 10 lety jsem překládal jeho knížku Štěstí doručeno a tenhle chlapík udělal pro spoustu lidí strašně moc. Takového nějaký "Pánbůh" killne v šestačtyřiceti a ušoplesk si tu spokojeně čórkuje a křiváčí dál. Jak vidno, i karma má někdy poruchy.
Do zastlané krdele, kde jste někdo s tů čerstvů slovoviců...

Koho by zajímala má reakce na toto politické téma (v podstatě ale na politiku na Chronomagu celkově), a chtěl přispět do debaty, koukněte sem:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvalo mě pár pomatenců, co teď blokujou průjezd u ministerstva životního prostředí. Hned mi sem musí volat pár "koumáků", co s tím hodláme dělat.

Odpověď je krátká a lehká, ale stejně to štve a zdržuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Wanderer napsal:

Na mlhovky by měly být normálně extra zkoušky. Úroveň debility je přímo úměrná době a podmínkám jejich použití. A když to neví ani profesionální řidiči...

Ja bych zcela urcite neprosel, na dalnici pouzivam jenom zadni a jenom kdyz za mnou nic neni. Na okreskach dle situace, kdyz mam auto za sebou, zadni vypinam, kdyz pred sebou, predni vypinam. Takze porusuju asi uplne vsechno.

 

Jinak pokud vas dneska nic nenasralo, tak sem nasel fotku v telefonu, at tu neni dneska nuda. :D

 

vxbGnR5.jpg

 

edit: foceno samozrejme ridicem

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska oběd v docela pěkný restauraci. Snažim se omezovat knedlíky, tučný atd. jako občas si dám to je jasný, ale dneska sem si říkal, že si dám Ceasar salát s kuřecím masem. Myslel jsem, že se na tom nedá nic zkazit, ale tohle se nedalo a že snim fakt všechno... Prázdná hospoda a přinesli mi to po asi tři čtvrtě hodině takový rozbleptaný, kuřecí maso studený. Jinak tam byly 2 plátky cca půlcenťáku tlustý anglický z který ten tuk kapal, no něco hroznýho. A za to si řekli 170 vočí. Jako nemám problém pustit chlup a dát i víc, ale musí kvalita odpovídat. Co sem takhle postřeh od ostatních, tak se v hospodách docela přidražilo, jasně proč né, ale přijde mi to trochu proti logice. Ty hospodský si asi myslí, že když hospody stály, že ostatní obory hrozně rejžovaly.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panují takové obavy, že hospodský se budou snažit teď vydělat co nejvíc, aby se trochu zahojili po lockdownu..že budou šidit suroviny atp. Doufám že ne, bylo by to hodně krátkozraké. Od zejtra to začínám testovat, hezky si do Vánoc obejdu všechny svý oblíbený podniky a uvidíme, co to s nima udělalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ještě zmínim, že to byla věc co mě po dlouhý době hodně nasrala. Jako člověk ty hospodský podporuje když to maj zavřený, necháváš si vozit jídlo do krabiček aby měli aspoň nějakej kšeft, voni to přivezou po hodině což samozřejmě už neni vončo, u některých jídel hodně neni vončo :), jezdíš si do petky pro Plzeň za cenu, že by si měl v Bille dvě Plzně, protože chceš bejt solidární a pak dostaneš, sice teda v jiný hospodě v jiným městě, takovouhle sračku. 

Liqid Praha 6 u Džbánu nahoře u Evropský

tvl teď sem jim koukal na stránky a ten Caesar tam maj za 189,-. Na lístku v hospodě to bylo asi 169,- (myslim), tvl sem nasranej znova. Já tam toho platil, víc říkal jsem si v duchu tvl to je nějak moc. Jak říkal dawe009už to asi začíná... :)

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší problém je odchod lidí z tohoto oboru a minimální učňovské školství. Není to prostě in. Aby taky bylo, éra hospod jak je známe před 20ti lety nutně musí projít změnou. Tedy model provozovatel hospody, dvě směny kuchyň / obsluha, otevřeno 10-22 sedm dní v týdnu, na jídelníčku vše, protože to lidi chtěj a fakt jako abych neměl na jideláku "rybu" tak bych tak bych nemohl existovat . . . dnes nereálné, ale bohužel se mnoho provozovatelů snaží tenhle "koncept" držet. Za cenu méně kvalitního (pomalejšího) personálu, levnějších surovin, vyšších cen. Všimněte si kolik je ale hospod co jedou jiný systém (otevírací doba, zaměřený sortiment, vaří provozovatel). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...