Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Pokud se vše projevuje až s 10 až 14 denním zpožděním, pak je na vině zavedení číslovaných vozíků v obchodech. Pátral jsem v číslech a jednoznačně by bylo po 9 měsících! !! vhodné ochránit rizikové skupiny 70+, místo omezování škol, malých obchodů nebo hospod. PES vlastně nefunguje, takže se jím řídit nebudeme, nebo to spočítáme jinak (mimochodem opět změna v uveřejnování dat), školy se budou řídit něčím jiným, pravidla pro hospody ad hoc . .  . jediné řešení je efektivně dohledat nemocné a ochránit rizikové lidi.  . . .a já už držím hubu, pardon, nechal jsem se unést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kristian.nov jestli jsi z hospodský branže tak doporučuju během pár dní hodit čísla na papír, udělat si jasno ve financích a podle toho se rozhodnout. Je to strašně těžký zachovat se racionálně a bez emocí, znám to na vlastní kůži a držím palce ať to dopadne dobře, ať už to znamená cokoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve ctvrtek otevreli hospody a dovolili chlastat na ulici. No a lidi zacli chodit do hospod a chlastat na ulici. To se nam nelibi, tak to zase zavrem. Ze to s aktualnim narustem, kterym to asi obhajuji, nema nic spolecneho, nevadi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo - a učitelům na základkách přikázat moratorium na písemky a zkoušení (vzhledem k tomu jak u dobré větší poloviny z nich vypadala jarní i podzimní výuka), minimálně do doby než panstvo pochopí že v současné situaci pomůže jen formální "rupnutí" celých ročníků, spojené s návratem k osmileté základní výuce :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Radek124 napsal:

Jo - a učitelům na základkách přikázat moratorium na písemky a zkoušení (vzhledem k tomu jak u dobré větší poloviny z nich vypadala jarní i podzimní výuka), minimálně do doby než panstvo pochopí že v současné situaci pomůže jen formální "rupnutí" celých ročníků, spojené s návratem k osmileté základní výuce :thumbsdown_anim:

větší polovina neexistuje

před 15 minutami, nickolas napsal:

Hm, tak u nas jedou jak namydleni. Co hodiny, to pisemka. A obzvlast ty, co nebyly online ani jednou. Normalne bych ty ucitelky nakopal do kuli. Misto aby hasily skody a dohanely, projebavaji cas pisemkama. 

potřebujou známky do výkazů, to dá rozum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem z toho Covidu a polovičatých, stále se měnících opatření takový znechucený a unavený!

Neberu hlavně to, že tak třetina národa už nemá co žrát a to je na tom asi to nejhorší. Začíná se už navíc projevovat taková ta smutná, tupá rezignace podpořená hloupými gesty i plácnutími do vody.

Nerozumím tomu,  nejsem virolog, doktor ani hygienik.  

Ať mi už, ale konečně někdo řekne koncepčně co mám dělat ( máme dělat) a já se tomu podvolím, ať už tyhle hovna skončí.  Opravdu!!!

  • Nemám chodit do hospody a pak to bude cajk ?Nebudu tam tedy měsíc chodit
  • Nemám chodit na poštu ? OK nebudu tam měsíc chodit
  • Nemám chodit na obchodních center? OK nebudu tam měsíc chodit
  • Nemám chodit na dlouhé procházky se psem ? OK nebude tedy měsíc chodit

Ale vždyť já se v těch koncepčních řešeních vlády a změnách ministrů i hygieniků už zcela ztrácím.

Navíc vím, že ta bezmoc a chaos v rozhodování, které je zmatečné a v příkazech i omezeních není jen specifikum Česka, ale je mi to prdel.

Tátu mám v nemocnici a dnes jde na operaci, máma furt brečí! Chtěli bychom tátu chytit za ruku a o on by jistě také chtěl. Místo toho sedíme s mámou proti sobě ( včera večer) a jsme smutní. Chce se mi brečet a to jsem velký kluk a hrdina.

Někdy je dobré cítit něčí ruku v té své

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, long napsal:

Tátu mám v nemocnici a dnes jde na operaci, máma furt brečí! Chtěli bychom tátu chytit za ruku a o on by jistě také chtěl. Místo toho sedíme s mámou proti sobě ( včera večer) a jsme smutní. Chce se mi brečet a to jsem velký kluk a hrdina.

Někdy je dobré cítit něčí ruku v té své

 

Držte se longu v dnešní nelehké době a ať Vám to všechno dobře dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...