Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 3 minutami, Wanderer napsal:

Hele Gustav, slyšels už někdy úsloví, že kdo se moc ptá, moc se dozví? Kdybyste tam nelezli, tak jste všichni šťastní a zdraví. 🙂

slyšel, ale já tam musel...Mladší dcera to chytla ve školce (tam se jim to rozjelo a školku zavřeli). Tak jsme po 9 dnech šli na testy...no a v průběhu té doby to chytla od ní ta starší. Dobrovolně bych tam opravdu nešel, jelikož jsme všichni bez příznaků....Ale zase nejsem hovado a když vím, že mám pozitivního v rodině, tak se kontaktu s okolím budu vyhýbat. Dcera to nese špatně, protože se těšila, že budeme všichni OK a konečně uvidí babičky a dědy a kámošky...a hlavně rodinu o Vánocích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, geometr napsal:

... to je přesně ono: "... uvidí babičky a dědy a kamarády..." Tady tomu testu asi není vyhnutí. Držím palce, ať už vám nikomu příště nic nenajdou!

přesně tak..já nechci nic riskovat, abych si pak něco vyčítal....budeme to muset kousnout a snad toho 27. to bude u všech OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gustaf

nechci Ti brát iluze, ale pokud byla dnes mladá + tak za pět dní budete pozitivní určitě taky i vy.... takže si jen prodloužíš pobyt doma.

Já se na to vysral, manželka + na test jsem nešel odseděl jsem si 10 dní a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, guzmic napsal:

@Gustaf

nechci Ti brát iluze, ale pokud byla dnes mladá + tak za pět dní budete pozitivní určitě taky i vy.... takže si jen prodloužíš pobyt doma.

Já se na to vysral, manželka + na test jsem nešel odseděl jsem si 10 dní a je to.

hele, před 12 dny byla pozitivní ta mladší (žádné příznaky), dnes po testech jsme pořád s manželkou OK. Ta starší si před 3 dny stěžovala, že jí bolí záda. Jinak žádný příznaky, takže dobu 5-7 dní, kdy by se to mělo případně projevit u nás, tak dodržíme do toho 27. Pak se uvidí. Já prostě bez toho, aniž bych věděl, že jsem ok, tak na návštěvu k rodičům nepolezu....a abych čekal deset dní do 2.1. to se mi nechce......

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, guzmic napsal:

@Gustaf

Stále nerozumím.... dvanáct dní zpět byla nejmladší + dnes starší + .... takže máš stejně 10 dní šlus ne?

 

Mladších dcera 5 let to capla ve školce a dalších 12 děti. To už je víc jak 14dni. Po 7 dnech šli děti na testy a vyšla +. Tak jsme si dali karanténu a dnes po karanténě šli na testy. No a během ty karantény od ní chytla starší (bolesti zad cca 3 dny zpět). Ale + ofiko je ode dneška. Takže bysme museli čekat do 2.1. Nebot se nemoc projeví cca 5 až 7 dní od setkání s pozitivním, tak si myslím, že 27. bude dostačují termín na to, abysme se nechali znovu otestovat. Dcera už bude mít po a mi s manželkou budeme vědět na čem jsme.

 

@Ajaj v rámci rodiny jsme pohromadě, to jinak nejde...ale máme distanc od babiček, dědečků a ostatních příbuzných....dokud nebudeme vědět, že jsme všichni ok

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...