Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Před hodinou, guzmic napsal:

@Gustaf

já furt jen nemůžu pochopit, že u vás dostala ta Sparta trojku...to mi kurva hlava nebere. 🤔 jsou to babráci. 😆

Se podívej jak hrála dneska....jsou to stejný babralove jako my. 

Plzeň  když dá první gól, tak to většinou dotáhne. Bohužel teď se jim nedaří zápasy otáčet....

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, guzmic napsal:

@Gustaf

nechci Ti brát iluze, ale pokud byla dnes mladá + tak za pět dní budete pozitivní určitě taky i vy.... takže si jen prodloužíš pobyt doma.

Já se na to vysral, manželka + na test jsem nešel odseděl jsem si 10 dní a je to.

Můžou být a nemusí, u známých  to bylo tak, že muž a syn pozitivní, muž horečky, syn skoro bez příznaků, manželka a dcera negativní, u nás v práci já a kolegyně z co se mnou sedí v kanclu pozitivní + 2 kuchaři pozitivní, zbytek kuchyně negativní, a to když jsme ještě nevěděli že jsme pozitivní, tak jsme sdíleli denní místnost, společně obědvali (byl jsem bez příznaků, jinak tam pochopitelně nelezu), kuchaři taky nevaří 100 % času v rouškách, tak si to mohli předat mezi sebou. Třeba budou mít Gustafovi kliku a neskočí to na ně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gustaf

https://hokej.idnes.cz/hokej-online.aspx?online=3007576

tohle mě teda mrzí víc než fotbal, hokej Zlínu vždy celkem šel...hovno si pamatuju možná 15let ale 10:0 na Spartě teda určitě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, guzmic napsal:

Asi.... ještě, že se tento rok nepadá do první ligy...kua fix když si vzpomenu, jaký hrával Zlín hokej, až mi slzy lezou do očí.

kde nejsou prachy ani smrt nebere...

Zvedněte se, máte jen pomalejší starty, už cca 8 let 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem do tý Alzy nakonec jel. Reklamačka pohoda, skoro nikdo tam nebyl. Na proti už nesedí týpek, ale komp. Napíšeš číslo faktury, vybereš položku, napíšeš závadu, vyplníš údaje, z malý tiskárničky vyjede nalepovací štítek, nalepíš na krabici, vložíš do alza boxu a vodcházíš. Daj ti vědět. Týpek kterej tam předtim seděl a uznal reklamaci okamžitě, už tam bohužel nesedí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, ty lidi jsou ale drzi... pritelkyne jakozto socialni pracovnice pred casem spolurozhodovala o podani navrhu na odneti ditete a kdyz to pro dotycneho dobre dopadlo, tak co od nej dostala? Proslou bombonieru! Ty pozornosti uz fakt nejsou, co byvaly!

🙂

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, odjinud napsal:

Tvl, ty lidi jsou ale drzi... pritelkyne jakozto socialni pracovnice pred casem spolurozhodovala o podani navrhu na odneti ditete a kdyz to pro dotycneho dobre dopadlo, tak co od nej dostala? Proslou bombonieru!

No jestli nema jeste dalsi pripad ktery by mel nejak dopadnout tak je to skoda bonboniery. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, odjinud napsal:

No jo, taky jsme ji právě chtěli dát dál, na Vánoce, ale černej Petr takhle zůstal na nás. Asi ji budeme muset sežrat... 🙂

Leda zfejkovat datum...

Doby se změnily 🙂  co já bych byl dal před lety za socbábu, které bych chtěl koupit bomboniéry ... nevzpomínám na tu zmiji rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...