Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No , ale ted jsem se při pondělku nas...al , ukázková zhovadilost, zemřela ve vsi sousedka, byl jsem v trafice koupit kondolenci- máme,ale nemůžu prodat-vláda zakázala,vím že baba zato nemůže,ještě jednou jsem ji poprosil-negativní a už byla i s vládou v pr..deli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se stavil v domácích potřebách koupit lepidlo Herkules. Potřebuji na dřevo a papír, je to jedno z nejlepších modelářských lepidel a delší dobu ho nemám kde koupit. Tady ho jistě mít budou, mají tam lecos. Paní mi vysvětlila, že Herkules mi neprodá, protože nesmí a mohl bych jeho zakoupením šířit čínskou komunistickou chřipku. Ale, jestli mi to pomůže, že mi může prodat vteřinové lepidlo, jeho zakoupením bych prý nic nešířil. Počet potenciálních nakažených v obchodě byl stejný, jako jindy, nic se nezměnilo, obchod fungoval furt stejně, akorát přes pastelky měli barevné pásky. Tak jsem tam stál s otevřenou hubou a přemýšlel o duševním zdraví našich odborníků, kteří řídí tento stát. Tohle může vymyslet fakt jen debil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasral mě právě prodejce ve vlákně ostatní. Nabízí ASUS Radeon RX6900 XT za 38k CZK i když MOC je 27 200 CZK / 990 USD.

Myslel jsem, že tento překup předražených PS5 / RTX 3070; 3080; 3090 a RX 6800 6900 apod. je tomuto fóru vyhne a patří na bazoš...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Sněhulák napsal:

Nasral mě právě prodejce ve vlákně ostatní. Nabízí ASUS Radeon RX6900 XT za 38k CZK i když MOC je 27 200 CZK / 990 USD.

Myslel jsem, že tento překup předražených PS5 / RTX 3070; 3080; 3090 a RX 6800 6900 apod. je tomuto fóru vyhne a patří na bazoš...

 

A on Tě někdo nutí to koupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, shaggy napsal:

No co, to je jak Rolex no. Nie su tak cena leti hore...

Pokud koupíš rolby, ležíš ti x let doma a pak je tu hodíš na reálnou cenu, kterou mají, tak neřeknu popel.

Pokud objednáš víc nedostatkového zboží a pak to tady hážeš, je to něco jiného.

Ale každý má svůj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A on Tě někdo nutí to koupit?
Nenutí, stejně jako ojeté rolády s PC 220, nabízené např. za 350. Samozřejmě, je to zcela v pořádku

Edit: Sněhulák byl rychlejší
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, guzmic napsal:

A on Tě někdo nutí to koupit?

Ne, ale naštvat mě to může.

Přirovnal bych to k tomu. koupit tu hodinky za páďo, udělat lepší fotky, popis a podobně a hodit to sem za týden za 80. Je to trh? Je. Je to, podle mně, v pohodě? Není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci klid, hromada hodinek se tady prodává dráž, než byl nákup a co, je to trh, chceš je, tak koupíš... nechceš, koupí jinej, nebo půjde cena dolů.

Nechci vyvolávat flejm....chce to klid a nohy v teple. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 minutes ago, Sněhulák said:

Pokud koupíš rolby, ležíš ti x let doma a pak je tu hodíš na reálnou cenu, kterou mají, tak neřeknu popel.

Pokud objednáš víc nedostatkového zboží a pak to tady hážeš, je to něco jiného.

Ale každý má svůj názor.

Lenze moj nazor nie je odlisny od tvojho. :)

Kopu tych kariet nakupili kseftari, rovnako ako rolby, limitky mooonov a podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, shaggy napsal:

Lenze moj nazor nie je odlisny od tvojho. :)

Kopu tych kariet nakupili kseftari, rovnako ako rolby, limitky mooonov a podobne.

 

Vím, vím. 🙂 Však nikomu nevnucuju co má nabízet, nebo kupovat. Stejně tak co si má o mém názoru myslet.

Nedávno jsem se dostal levně k Xbox Series X. Nějak mě to nechytlo, tak jsem to udal zde, aby to udělalo radost někomu dalšímu.

Cena na netu v tu dobu byla cca 16k CZK. Já ho měl z Datartu za 13 a půl. Styděl bych se to sem dat byť o korunu dráž než jsem ho sehnal. Tak chápu zdejší prodejní vlákno "ostatní". Chápu, že to je můj problém, ale potom si určitě můžu zanadávat v tomto vláknu. 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...