Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tady vidíme, že s plnoletostí nutně nepřichází rozum. To děvče,  je jak vidno, díky své nemoci velice lehce manipulovatelné. Za provázky zřejmě tahají její rodiče.
Mohlo být hůř (lépe) a mohla také říci, že přestane používat jakékoliv dopravní prostředky včetně jízdního kola a okamžitě přestává konzumovat veškeré potraviny.

 

Greta oslavila 18 a už nikdy si nechce koupit žádné oblečení - Novinky.cz

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, long napsal:

Tady vidíme, že s plnoletostí nutně nepřichází rozum. To děvče,  je jak vidno, díky své nemoci velice lehce manipulovatelné. Za provázky zřejmě tahají její rodiče.
Mohlo být hůř (lépe) a mohla také říci, že přestane používat jakékoliv dopravní prostředky včetně jízdního kola a okamžitě přestává konzumovat veškeré potraviny.

Přesně, a Soroš a Gates tahaj s nima. Jo a Bartoš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, aaaa napsal:

Nevidím nic špatného na sdělení, že jeden člověk bude nosit obnošené oblečení. Tohle se už děje u dětí, zejména sourozenců stejného pohlaví, mezi příbuznými apod.

Cajk, tak až so oblečeš spoďáry po sousedovi, dej nám sem nějaké Tvoje  pocity 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomíná podobně hloupoučkou mantru dnešní mládeže: "Proč bych si dělal řidičák, když si můžu zavolat Über?" 🤓

Je jasné že chodící reklama na aspergera si sama nic nového kupovat nebude - od toho má přece rodiče, zaopatřovací tým a followery, aby se obětovali a tu "ekologickou stopu" vzali na sebe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zase na druhou stranu proč ne, i přes to že zachází do extrému. Gréta je sice jen taková loutka, ale zase ji naslouchá miliony mladých, kteří možná do budoucna se k té ekologii budou trochu stavět čelem 👍 Za mě to je víc, než kdejaké hovado, které na všechno dlabe a denně jich potkávám po lesích vcelku dost.....Když vidím malého fagana jak přede mnou vyhodí kelímek od jogurtu, ruku bych mu nejradši hned zlomil, rodiče na to doma dlabou ve velkým, tak online Gréta výchova není úplně taky tak blbá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vyhazování kelímku nebo jakýchkoliv odpadků je na přes hubu, co si s sebou přinesu to si odnesu. Ale začal bych jinde. Nedávno jsem koukal na dokument a firma Dannone, roční produkce jediné továrny byly šilená čísla. Každou osmihodinovou šichtu 7 milionů obalů jde z továren v Mexiku. Plus X dalších továren jinde po světě. A to je jen Dannone.

Dokud budou továrny chrlit desítky milionů kelímků denně, možná stovky milionů celosvětově, můžeme po sobě akorát jen zodpovědně uklízet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Tom4 napsal:

To vyhazování kelímku nebo jakýchkoliv odpadků je na přes hubu, co si s sebou přinesu to si odnesu. Ale začal bych jinde. Nedávno jsem koukal na dokument a firma Dannone, roční produkce jediné továrny byly šilená čísla. Každou osmihodinovou šichtu 7 milionů obalů jde z továren v Mexiku. Plus X dalších továren jinde po světě. A to je jen Dannone.

Dokud budou továrny chrlit desítky milionů kelímků denně, možná stovky milionů celosvětově, můžeme po sobě akorát jen zodpovědně uklízet. 

No a jsme u toho. A přesně stejně funguje i módní průmysl, tedy nechápu, proč tě nakrne, že se někdo veřejně zřekne toho, že to bude podporovat, a bude se oblékat z druhé ruky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo no, třeba tohle: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/desitky-tun-odpadu-kazdy-den-plaze-na-bali-zaplavila-plastova-vlna-135877

Já jsem třeba do dneška nepochopil, proč se začala voda točit do plastovejch lahví a prodávat po tunách v krámech, resp. proč si lidi tu vodu v krámech kupujou.

Edit: Ale musim se teda přiznat, že na plastový uchošťoury jsem si zvyknul a papírový mě se.ou. Asi zase začnu používat dřevěnou špejli a vatu 🙂

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...