Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Reklama je mocná - podívej se kolik šašků dobrovolně platí za lahvičky s krkavou vodou víc než za pivo, jedno jestli mají logo "Mattoni", "Evian", "Kubík" a kolik tisíc kilometrů se nacestovaly... 

Jinak na šťourání do uší mi odedávna přijde nejlepší dlouhá tenká pinzeta se sevřeným a omotaným kouskem vaty, velkým dle potřeby - na rozdíl od těch plasto/papírových šmejdů se jen tak neohne a v koši končí jenom samotná, ekologicky zahnojená buničina B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, RomanP napsal:

Afri má částečně pravdu v tom, že by Greta mohla být vzorem pro omladinu doteď vyhazující kelímky na zem. Jen by, podle mého, nesměla být tak fanatická a vytržená z reálného života. 

Ale kdo by si ji pak vsimnul a prestal vyhazovat kelimky na zem?
:-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Murphy97 napsal:

Ale kdo by si ji pak vsimnul a prestal vyhazovat kelimky na zem?
🙂

 

Přesně, v dnešní době musíš být mega mišuge, aby si tě aspoň trochu někdo všiml :D U nás po městě chodí takovej asi šestnáctiletej total magor co si myslí že je drákula, dlouhý černý plašť, držku si maluje a nikdo ani nemrkne okem, když prochází. Jenom důchodci jsou z něho trochu paf....:lol2: Divná doba.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, African napsal:

Přesně, v dnešní době musíš být mega mišuge, aby si tě aspoň trochu někdo všiml :D U nás po městě chodí takovej asi šestnáctiletej total magor co si myslí že je drákula, dlouhý černý plašť, držku si maluje a nikdo ani nemrkne okem, když prochází. Jenom důchodci jsou z něho trochu paf....:lol2: Divná doba.

Nechce frajer udělat upíří zuby? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, African napsal:

Přesně, v dnešní době musíš být mega mišuge, aby si tě aspoň trochu někdo všiml :D U nás po městě chodí takovej asi šestnáctiletej total magor co si myslí že je drákula, dlouhý černý plašť, držku si maluje a nikdo ani nemrkne okem, když prochází. Jenom důchodci jsou z něho trochu paf....:lol2: Divná doba.

Asi jsi zapomněl na naše jalová léta - KISS, žádnej upír :-))) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, geometr napsal:

Já jsem třeba do dneška nepochopil, proč se začala voda točit do plastovejch lahví a prodávat po tunách v krámech, resp. proč si lidi tu vodu v krámech kupujou.

Rozmohlo sa to v deväťdesiatych rokoch v krajinách, kde nie je pitná voda. A v krajinách s pitnou vodou v rozvodoch sa to potom uchytilo tiež, lebo je to megalacné a po použití to môžeš namiesto umývania a drahého recyklovania vyhodiť. Veľmi praktické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Baldic napsal:

Kdyz mne netece z kohoutku bublinkata voda 😞

Doma máme filtrační konvici Brita, která dělá výbornou vodu. No a když je chuť na perlivou, tak sodastream...

Jednou za čas koupíme nějakou minerálku.

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, já si na sodovku z dětství tuhle vzpomněl (někde se říká sifon), na tu lahev na sodovku na ty malý bombičky CO2 🙂  Máma je občas při nákupu měnila v samošce prázdný za plný...

Naše dítě, že chce taky bublinky. Já ale balenou vodu domu odmítám kupovat a sodastream mě taky nějak nepřesvědčil 😞 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...