Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 4 minutami, Tom4 napsal:

Jako že by se Bob rozhodl zařadit zpátečku, dupnout na plyn a zaútočit na ni? 

No, spíš že jel jak připo...j ( opatrně ) na ledu a sněhu v Praze a paní ( převlečenej Niky Lauda ) to do něj zcela bez viny řachla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sphinxx napsal:

Až na to nedodržení bezpečné vzdálenosti :D ...

Nechtěl jsem to zdůrazňovat tolik ( proto odkaz na Niky Laudu ). Myslím, že Bob sám ví, jak to bylo, snažil jsem se mu to jen odlehčit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby "Mr Keene" té své polovodičce při předávce klíčků prozradil že třítunovej krám už z prostých fyzikálních důvodů na klouzačce brzdí hůř než běžné osobáky (teda pokud nemá gumy s hřebama), mohl ušetřit balík za "bonus dobrého řidiče" + malusy na havarijku... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Bob napsal:

No ja stal na cerveny na svetlech a dostal slupku dozadu, takze jsem v tom nevine, skoda ze tam kuncak nebyl, mohl to s pani vyridit za me :lol2:

 

No ono dneska nech bejt, před chvílí tu na mě vřískal jeden "asertivní" blb. Měl jsem co dělat, abych ho neprohodil oběma dvěřma, naštěstí i rouška tlumila mé změny barev v obličeji. Nakonec vše pořešeno, ale nechybělo mnoho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurvafix to snad není možný, odjíždím z domu pohoda čisto, přijedu za půl hodiny, na místě červeného Tucsona stála jedničková stříbrná Octávka, okolo postávali dvě opálemé spoluobčanky a jeden spoluobčan. Octa zmizela a tam takovejhle bordel, popelnice hned vedle, kamery tu nejsou, fotku auta nemám, SPZ jsem nezaregistoval, copak by mě napadlo že si budou dělat z ulice skládku ? Že jsem minulou neděli ze stejnýho místa odnášel petku bych ještě přežil ale tohle kurva né. Jdu psát na radnici ať sem častějc posílá MPíky nebo ať nám daj do ulice kameru. Vod tý doby co cigoši začali bydlet v baráku na konci ulice toho začíná bejt nějak víc.  

IMG_2616.JPG

IMG_2617.JPG

IMG_2615.JPG

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Irwinek napsal:

jediná možná rada -okamžitě se odstěhuj 😞

Jakmile se někde objeví jedni, do půl roku je tam cigošská osada

Různý skupinky už jsou tady dlouho, tohle je jeden dům na začátku ulice, kde možná bydlí i ti slušní, jenže se tam slejzá kdekdo. Místostarosta bydlí hned vedle nich, mně parkujou před barákem ... Stěhovat se jednou budu určitě, zatím jsem sám tak mi to tu vyhovuje ale pro rodinu to bydlení není a cíl jej jasnej, malej domek, velkej pozemek sousedi daleko 🙂  

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci to zakriknout, ale letos uz by to mohlo klapnout. Projekt kreslily technicke sluzby, tak by to na meste mohli schvalit. 
Edit: ale jsem si vedom soubezneho tlaku, aby z toho udelali parkoviste :(

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...