Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

V 20. 2. 2021 v 20:11, guzmic napsal:

Pi..da, 14 dní doma před Vánocemi, teď vyjdu pozitivní před naplánovaným volnem takže místo volna 14 dni na 70m2.... seru na to už, zkurvený covid.

Raduj se i z mála. Já si ve středu večer ustlal asi na poslední námraze co v Praze letos byla. V pátek jsem málem volal sanitku, nemohl jsem se ani zvednout z postele ( nic zlomenýho nemám, ale nohu skoro nedostanu bolestí do ponožky, na zádech mám cca 30 cm modřinu ) a nějak mě to nepustilo ani dneska. Hekám v práci a do 18 hod tu asi zdechnu. Mám menší byt a i tak je sakra moc velkej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, jejich Homework sem si dovezl v 95 z Kanady a dodnes je pro me jedno z nej dance alb a jelo to vždycky na každý chalupě, horách, oslavách, všude a pořád a nikdy se to neohrálo, stejně jako třeba Prodigy... 

Každopádně i ten Epilog pojali velmi stylově a na úrovni... 

3 mil shlednuti za 6 hodin mluvi za vše. Díky hoši..!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, markwagner napsal:

:( mzrdi !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 2. 2021 v 21:35, tikzot napsal:

Tak tak, jejich Homework sem si dovezl v 95 z Kanady a dodnes je pro me jedno z nej dance alb a jelo to vždycky na každý chalupě, horách, oslavách, všude a pořád a nikdy se to neohrálo, stejně jako třeba Prodigy... 

Každopádně i ten Epilog pojali velmi stylově a na úrovni... 

3 mil shlednuti za 6 hodin mluvi za vše. Díky hoši..!

Houlyfak. Čtu to až teď. Po Prodigy (ač tam to bylo nedobrovolné) další konec legendy taneční scény. Škoda jich, kluků francouzskejch. Tron: Legacy OST je jeden z mých mostfav! Dneska si ho dam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, rayethon napsal:

Proc nektere kraje nebudou schopne po roce 2025 zajistit svym obyvatelum zdravotni peci...

61D94464-5750-4FCF-B2A1-71E3F47B8CB5.jpeg

Protože jsem pracoval v lékařském prostředí tak vím že tohle není ani nástupní plat sanitáře, natož lékaře na ARO. Jsi určitě chytrej chlap, slušnej. Ale tohle je fejk jako prase. Schválně jsem dal to referenční číslo inzerátu do googlu. 

Takhle je tam archivovaný od loňského května, bez mzdy. Oveř si to sám, je to fejk. Zkus napsat tomu co ti to poslal ať vrátí diplom a jde dělat pro nějaký dezinformační web, bude stejně užitečný. 

Promiň.

 

Screenshot_20210225-202458_Samsung Internet.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to vyhodilo výše uvedené. Další lékaře hledá ta nemocnice s platy od 35, resp. 51tisíc. Leda, že by to bylo na částečný úvazek, to by to vysvětlovalo. Ja samozřejmě vycházel z toho že mi google vyhodil prošlý inzerát bez mzdy a ten druhý na řidiče autobusu pod tím číslem vůbec neexistuje. 

A stejně tak lékař za 24.100 hrubého fakt neexistuje, ani nemůže, jelikož minimální zákonem zaručená mzda pro skupinu prací v sedmé skupině, kam lékař spadá, je 27.500,- Kč. Pochybuji o tom, že by některá nemocnice takhke hloupé chtěla porušovat zákon o minimální mzdě, který jako první kontroluje inspekce práce.

Ps - šly mi tenkrát rukama mzdy lékařů a za tyhle peníze skutečně nepracují ;)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...