Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Praveze nic z toho nefunguje. Ten skolni ucet je nejak sprazeny s googlem. jmeno@skola.cz, ale obsluhovany z googlu/gmailu. A maji to nejak nastavene, ze to dela bordel. Kdyz je v tabletu prihlaseny normalnim google uctem a pridam skolni, tak classroom nefunguje. Kdyz skolni odeberu a pokusim se v chromu, v classroomu prihlasit, automaticky se ten ucet prida do tabletu a zas je to v prdeli. A kdyz necham jen skolni, dohled nejde zadat. Seru na to. Porvou se o jeden pocitac. Koliduje jim jedna hodina v tydnu, jinak se stihnou prostridat. Tu hodinu zvladne starsi na mobilu. Slo mi hlavne o to, at muze starsi delat rovnou ukoly a nema blokly stroj. Mrdam to, uz nemam silu ani chut. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od pondělky sleduju, že postupně přicházím o hlas. Nemám s tím zkušenosti (vždy jsem mohl řvát a bylo to dobrý) a tak jsem začal sbírat rady u zenskejch v práci. Jedná rada-nákup bonbónů z islandskeho lisejniku je slapnuti vedle-jsou drahý a tak hnusný, že jsem dal jeden. Chuť to má jak opravdu seskrabanej lisejnik s příměsí křemene. Fuj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7

ser na mluvení, když Tě kolegyně v práci nasere, normálně jí lupni jednu za ucho a máš to...

a doma, jseš Kurňa chlap ne, děvčata tě musí obsluhovat jako krále, stačí jen mrknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, guzmic napsal:

@kuncák7

ser na mluvení, když Tě kolegyně v práci nasere, normálně jí lupni jednu za ucho a máš to...

a doma, jseš Kurňa chlap ne, děvčata tě musí obsluhovat jako krále, stačí jen mrknout.

Jo doma-nejmenší se hrozně líbí, když koulim očima a ty dvě starší-jo fajn, takže můžeme s tím frajerem ven, moc díky. To mi moc nepomáhá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...