Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No co - v rámci boje za zrovnoprávnění a antidyškriminaci se odteď budou scházet pro jistotu jen čistě ženské poroty (přičemž za "ženu" se dle potřeby bude smět prohlásit i dostatečně feminní buzerant a nebo transka), černošské říkanky budou smět překládat zas jenom černošky - a pravé skautské sušenky budou taky jenom ze 100% pravých sušených skautek... 

:bangin:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

déle jak tři roky sháním jeté Traser P68 v modré barvě, vyhrál jsem bezpočet aukcí, ale ani jednou to nedopadlo. Prostě ČR je pro spoustu zahraničních prodejců "Chechnya" a tak nepošlou. Proč jeté? Budou to otloukánci na kolo, do vody atp. Tedy jestli mi rozměrově budou.

Tak jsem se naštval a pořídil si Omegy Speedmaster Reduced. Čímž jsem vyčerpal svůj budget na následující 4 roky na tyhle "kravinky". A co čert nechtěl, teď se objevily superlevný P68, prodejce rád pošle i do ČR.

Kua, kolikrát si říkám, že "nás" fakt zkouší nějaká vyšší moc ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 3. 2021 v 11:38, Prochy68 napsal:

Ano, ja se priznam, komplikuje mi to zivot. Jsem nekolik hodin denne venku a opravdu mi komplikuje zivot dejchat pres hadr kdyz v okruhu 50m neni nikde nikdo. A kdyz k tomu mas bryle, to ti je potom super lahudka.

To je prece znameni, si koupit i ty Trasery 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

půjdou pryč Seika :D Ale prostě to zamrzí, když člověk fakt hledá den co den, draží, vydraží a nic. A pak je už ani nechce, najednou se objeví a vzhledem k ceně nejdou nekoupit. Jen tím porušuji svůj "vnitřní kodex", což já nerad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, eLzyx napsal:

půjdou pryč Seika :D Ale prostě to zamrzí, když člověk fakt hledá den co den, draží, vydraží a nic. A pak je už ani nechce, najednou se objeví a vzhledem k ceně nejdou nekoupit. Jen tím porušuji svůj "vnitřní kodex", což já nerad. 

Buď v klidu, nestalo se ti to poprvé a jestli ano, tak určitě ne naposledy. Můžeš mi věřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, guzmic napsal:

Že ty k..vy na Slovensku zase zdražili STK.... ale prošel jsem.

Ta schválně, minulý týden jsem platil tady ve vidlákově 1750,- a ve vedlejším vidlákově chtějí 1950,-. STK plus emise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, to se mi snižuje prostor pro všimné. Jsem vždycky dával 2000Kč, doklady, auto a až to bude hotové tak mi zavolej. (Auto je technicky v pořádku, jen mi štve tam čekat, dohadovat se o kravinách, nebo být “vylosován, že jsem ten, co nesmí projít, protože dneska už prošlo moc aut”)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to hezky popsáno, včetně možné desetitisícové pokuty za nevyplnění, toho že registry se částečně využijí a celá tahle legrace bude mít výstupy v roce 2023! a bude nás stát, tolik co jedna menší nová nemocnice, zhruba 2.230.000.000,- Kč. Dále řečí finanční správy při zavádění eet, by se za ty peníze nakoupilo treba 371 špičkových hasičských aut. Nebo tisíce dětských hřišť. A tak.

Pardon, link zde https://www.seznamzpravy.cz/clanek/scitani-lidu-2021-pohlavi-budou-jen-dve-za-neucast-pokuta-10-tisic-115668

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...