Jump to content

Recommended Posts

Další vylepšení mobilního Chromu. Nejenže asi přes měsíc jsou nefunkční některý rozšířený (skrytý) nastavení (flags), zejména mě vysloveně sere nový uspořádání a seskupování otevřených karet, ale teď ještě přišly experimenty s domovskou stránkou a otvíráním nových karet. Já už to přestávám dávat. A to jsem cca týden zpátky učinil rozhodnutí, že u Chromu zůstanu a na některý změny si holt zvyknu. Ach jo...

• Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdyby tam bejvalo bylo vystupovalo i třeba víc Vašich dětí, moh je přejet úplně všecky. Kdyby teda nezastavil.

Toto je pokračování diskuse pro rok 2020, odděleno do nového vlákna z výkonnostních důvodů. Původní téma bylo založeno @safi 8. srpna 2008 a obsahuje 88 tisíc odpovědí; průměrně do něho tedy přis

Me prave nastvalo, ze tu lidi rozdelujou historicka vlakna kvuli par milisekundam. Tststs.

Tohle už mi nefunguje, to jsem samozřejmě zkoušel a před nějakým delším časem jsem sem i dával návod na to (nejde mi to cca měsíc?). Na to konto jsem se někde dočetl, že google chce od podpory těch skrytých nastavení ustoupit a asi s tim už začal 😞

Co mě štve? Tahle výztuha nad naší brankou. Je ve výšce 190 cm ( soused myslel, že je to dostatečně vysoko). Fakt není, když mám 193 cm, dnes to byla pecka až se zajistilo, už nevím, jakou barvou ji natřít, abych to nepřehlédl :-((

IMG_20210516_112342.jpg

před 12 minutami, guzmic napsal:

takto nějak...

IMG_20210516_184615.jpg

v kombinaci s tímto dokonalost:

Screenshot_20210516-185951_Samsung Internet.jpg

Pred tym natretim nechaj nejakeho zvaraca to o 20cm zvysit, miesta je tam dost.

No já nevím, 190 cm dle souseda se mi zdá akorát, nemáš špatně podlahu? zkus branku trochu podkopat, tak 10 cm by mělo stačit 😄

před 36 minutami, Irwinek napsal:

No já nevím, 190 cm dle souseda se mi zdá akorát, nemáš špatně podlahu? zkus branku trochu podkopat, tak 10 cm by mělo stačit 😄

Jo, soused má cca 165 cm a zdálo se mu to dost vysoký. Mám to takhle už cca rok a občas je to nepříjemný ko. Osobně mám hodně tvrdou hlavu, ale občas prostě zapomenu a nesehnu se pořádně.

Už jsem tam měl i oranž nátěr, ale nepomáhá to. 

A musi to tam byt? Co to pre zaciatok proste uflexovat a az keby to niecomu vadilo, tak to tam vratit o tych 20cm vyssie.

před 1 minutou, cali napsal:

A musi to tam byt? Co to pre zaciatok proste uflexovat a az keby to niecomu vadilo, tak to tam vratit o tych 20cm vyssie.

Bohužel musí, vedle jsou vrata a křížilo by se to. Sám to bohužel nezvládnu (ty dveře jsou poměrně těžký, nezvednou ani jen jedno křídlo), navíc, se svářečkou jsem nikdy nedělal, uříznout to zvládnu, navařit ne, to vím. A soused je teď na tom špatně zdravotně. Ještě se párkrát jebnu a vrata půjdou do sběru celé a já nechám otevrenej vjezd :-).

před 47 minutami, kuncák7 napsal:

... občas prostě zapomenu a nesehnu se pořádně...

Kdyby ses byl býval oženil, měl bys v ohýbání cvik.

před 25 minutami, Americkej napsal:

Kdyby ses byl býval oženil, měl bys v ohýbání cvik.

🤣🤣

před 4 hodinami, Baldic napsal:

To mate za to, ze pouzivate debilni prohlizec 🙂

A kterej je ten správnej?