Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, Strocek napsal:

Kdyby bylo náhradní madlo, tak mi jedno schovej, to by mohlo vydržet i mě :)

Mohl ses poradit, doporučil bych ti svého brašnáře a je cca o tři stanice tramvaje dál. Tak si nestěžuj kolego :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle týpek byl taky na doporučení :) a říkal sem si, tady něco co pos*at, že jsem fakt nečekal, že to někdo vopraví takhle... A kerýho myslíš? Podle recenzí sem ve Vršovicích vobjevil nějakýho Večeřu. Tutově dojde řada na dalšího, tak si nechám poradit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Strocek napsal:

Tenhle týpek byl taky na doporučení :) a říkal sem si, tady něco co pos*at, že jsem fakt nečekal, že to někdo vopraví takhle... A kerýho myslíš? Podle recenzí sem ve Vršovicích vobjevil nějakýho Večeřu. Tutově dojde řada na dalšího, tak si nechám poradit :)

To je on. Už jsem u něj byl několikrát, vždy super. Navíc ho znám osobně :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého kamaráda se stal komunista.

Známe se od dětství, scházíme se desetiletí, ale v poslední době se názorově čím dál víc rozcházíme a debaty s ním jsou stále náročnější. Ono je to možná i věkem, dřív jsme si rozuměli mnohem víc. Chce zakazovat zbraně, byť byl dlouhá léta aktivní střelec. Teď mu to nic neříká, zbraně jsou špatné a neměl by je mít nikdo. Začal závidět, v životě díky vlastní blbosti musel splatit docela velké dluhy, takže toho moc nemá a teď je podle něj v pořádku jakákoliv zvýšená daň z bohatství. Chce abychom zachraňovali uprchlíky a měli jsme jich přijmout víc. Chce nařizovat ekologická opatření, jako elektromobily či skleněné lahve. Mezi jeho častá slova patří zákaz, regulace, povinně. Nebejval takovej a sere mě to. Tenhle jeho názorový obrat trvá už nějaký rok a zhoršuje se to. Možná jsem se změnil i já, nevím. Ale obávám se, že jsem přišel o kamaráda, protože s ním se fakt už nedá bavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nemilé. Možná je nasraný na celý tenhle svět,což u starších lidí dokážu pochopit,zvlášť k přihlédnutím k těm dluhům. Ale měl by si najít nějakou zábavu ,něco co by ho bavilo, uspokojovalo a naučil se být sám se sebou spokojený . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je taková smutná klasika. Sráči, kteří se nedokážou postarat ani o svůj vlastní život, mají jasnej recept, jak se postarat o celej svět. Jestli se ty nový komouši s páskou přes voko dostanou k moci, Tvůj bejvalej kámoš zažije netušený blaho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On tu ženskou ovšem má, dá se s ní bavit a paradoxně ho i umsměrňuje. Má i koníčky, jezdí na kole, hraje hokej. O peníze přišel po rozvodu, ale opravdu většinou z vlastní blbosti. Prakticky dobrovolně bejvalce velkou část majetku přepsal a věnoval, protože si nenechal poradit. Tohle není takovej ten zapšklej, co nadává na svět a na všechny. Tohle je taková plíživá změna názorů o to horší. Kdy si najednou při rozhovoru s ním uvědomím, že se s ním hádám o základní práva a že nemůže trestat někoho za jeho úspěch. Že když si můžu dovolit financovat svoje drahé koníčky, tak proč bych nemohl odvádět peníze pro blaho obce a pro ty, co si to dovolit nemohou. Prostě v prdeli to s ním je. Tohle by před dvaceti lety z huby nevypustil. V poslední době přemýšlím jestli s ním neomezit kontakt, protože tohle fakt nemám zapotřebí. Štve mě to. Tolik let, tolik společných zážitků, tolik hektolitrů společně vypitého alkoholu, vždyť my se známe od školky. Fakt nevím, co si mám o to myslet, jestli na to nenahlížím blbě... Copak je něco špatného plnit si sny a dělat co mě baví, když si to můžu dovolit. Když na mě včera vybalil, že by se měla platit extra speciální daň z hluku motocyklu, když se s tím vlastně jen bezdůvodně jezdí, co na to chcete říct. On to ani nikde nečte, on ta omezení prostě vymejšlí...

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to mizerie. Já takhle před pár lety přišel o svýho nejstaršího kamaráda. Přes 40 let, společný dovolený, lyže i motorky, proteklý hektolitry piva. Před pár lety se mi začlo výrazněji dařit než jemu a začal se ke mně chovat jako blbec. Přitom má třípatrovej barák na desítce, ale v Kauflandu si koupí tu nejlevnější paštiku, klidně půl hodiny bude řešit aby vyšla o korunu levnějc. Tak dlouho se to stupňovalo, až... no, už dva roky si ani nezavoláme. Pořád mě to mrzí, ale jsou věci, který prostě neopravíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absolvovali jsme 40 let trvajici, ve vysledku naprosto zrejmy a na celem narode vykonany dukaz, ze aplikace podobnych dani a zakazu vede jen ke zchudnuti vsech. Je neuveritelny, ze ani to nestaci. Ale neveste hlavu! Primati pod stanem uz nam pripravuji dalsi dukaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, parnistroj napsal:

PS ale s tim omezenim hluku (nejen) motorek souhlasim :) Milovnici ramusu si mohou nekde pronajimat nejaky okruh, letiste ci neco podobneho a tam at si treba usni bubinky prikladaji po odmontovani vyfuku primo k valci :)

Jen pro zajímavost většina okruhů mají na volných jízdách veřejnosti hlukové limity…  :frusty:

Most: MOTOCYKLY MUSEJÍ BÝT VYBAVENY ÚČINNOU UCPÁVKOU VÝFUKU (DB KILLER, ZÁTKA VÝFUKU, EXHAUST PLUG, TLUMICÍ VLOŽKA), VÝJIMKU TVOŘÍ VÝFUKY MONTOVANÉ PŘI VÝROBĚ MOTOCYKLU; V TAKOVÉM PŘÍPADĚ MUSÍ MÍT JAKÁKOLIV ČÁST VÝFUKOVÉHO POTRUBÍ VIDITELNĚ OZNAČENOU HOMOLOGACI DLE ZÁKONA Č. 361/2000 SB.

Brno: Volné jízdy jsou vypisovány pro veřejnost a platí pro ně jiný režim než při běžném závodním provozu. Jízd veřejnosti se lze zúčastnit pouze na běžném motocyklu s přidělenou registrační značkou. Motocykl musí splňovat pravidla pro provoz na pozemních komunikacích dle technického průkazu a homologace motocyklu. Registrační značku musí mít motocykl upevněnou po celou dobu konání jízdy.

Písek: Zákaz jízdy a tůrování motorů v depu /nakluzníky /zákaz driftování /max 90 dB / tlumivky výfuku /

Vysoké Mýto: Od sezóny 2016 dojde vzhledem k opakovaným stížnostem a návazných kontrolách a správních řízení ze strany Krajské hygienické stanice Pardubického kraje a Města Vysokého Mýta ke kontrolám měření hluku. Proto budou účastnící všech akcí pořádaných na Autodromu náhodně měřeni a při překročení předepsaných hodnot pro jednotlivé sportovní disciplíny uvedené v ročenkách Federace automobilového sportu AČR a Federace motocyklového sportu AČR a porušení obecných předpisů platných pro ČR dle § 12 odst. 1 a 3 a přílohou č. 3 částí A nařízení vlády č 272/2011 Sb., o ochraně zdraví vyloučení před nepříznivými účinky hluku a vybrací, vyloučeni z akcí či jízd, bez nároků na jakékoli refundace. Ostatní dopravní prostředky musejí splňovat technickou kontrolu a homologované výfukové potrubí pro běžný provoz na pozemních komunikacích.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...