Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jsem se rozhod, že bych si pořídil nějakej domek na bydlení. Že prodám byt v Praze a odtáhnu někam do pryč. Po 12 letech nezájmu jsem teda otevřel inzerci a musim říct, že je to zajímavý. Že věci stojej nesmysl, na to jsem byl jakžtakž připravenej, ale že není nic pořádnýho v nabídce, to je k uzoufání. Denně trávím na inzerci minimálně hodinu, inzeráty znám už zpaměti...

A třešnička na dortu - když už člověk najde něco rámcově zajímavýho a domluví si nějakou prohlídku s prodejcem, tak ten ani nedorazí, natož aby pak zavolal či zvedal telefony.

Ku*va, to mě se*e! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, KFL napsal:

Jsem se rozhod, že bych si pořídil nějakej domek na bydlení. Že prodám byt v Praze a odtáhnu někam do pryč. Po 12 letech nezájmu jsem teda otevřel inzerci a musim říct, že je to zajímavý. Že věci stojej nesmysl, na to jsem byl jakžtakž připravenej, ale že není nic pořádnýho v nabídce, to je k uzoufání. Denně trávím na inzerci minimálně hodinu, inzeráty znám už zpaměti...

A třešnička na dortu - když už člověk najde něco rámcově zajímavýho a domluví si nějakou prohlídku s prodejcem, tak ten ani nedorazí, natož aby pak zavolal či zvedal telefony.

Ku*va, to mě se*e! 

Taky se stává když je něco zajímavýho, že se u toho sejde 40 zájemců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, KFL napsal:

Jsem se rozhod, že bych si pořídil nějakej domek na bydlení. Že prodám byt v Praze a odtáhnu někam do pryč. Po 12 letech nezájmu jsem teda otevřel inzerci a musim říct, že je to zajímavý. Že věci stojej nesmysl, na to jsem byl jakžtakž připravenej, ale že není nic pořádnýho v nabídce, to je k uzoufání. Denně trávím na inzerci minimálně hodinu, inzeráty znám už zpaměti...

A třešnička na dortu - když už člověk najde něco rámcově zajímavýho a domluví si nějakou prohlídku s prodejcem, tak ten ani nedorazí, natož aby pak zavolal či zvedal telefony.

Ku*va, to mě se*e! 

Jo, jo, neuvěřitelný co se děje s těmi nemovitostmi. Kamarád teď prodával takovou kůču malinkou, dezolátní stav, malá zahrada a řekl si tři míče. Říkám, ty jsi normálně praštěný na hlavu, ty vogo a on to měl během dvou týdnů prodaný, opravdu jsem nevěřil že to dopadne 🤪 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Roland Sands napsal:

Jen pro zajímavost většina okruhů mají na volných jízdách veřejnosti hlukové limity…  :frusty:

Souhlas, tohle je krystalicky nesmysl a nepochopeni situace. Od doby vzniku Las Vedas je reseni podobnych problemu zrejme a uz 70 let odzkousene. Chces si nechat protrepat jatra zvukem dragsteru? Jed nekam na okruh za mesto. Chces narvat vsechny svoje penize do automatu? Jed do Rozvadova/Vegas. Chces chodit s ptakem venku? Jed do (nevim, kam u nas)/New Orleans. Ale beda ti, kdyz vlezes s kravatou nakrivo do rezidencni ctvrti :)

Misto toho u nas pochoduje magistratem podporovana uchylna cast cokolisexualu prostredkem mesta.

Upraveno uživatelem parnistroj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se rozhod, že bych si pořídil nějakej domek na bydlení. Že prodám byt v Praze a odtáhnu někam do pryč. Po 12 letech nezájmu jsem teda otevřel inzerci a musim říct, že je to zajímavý. Že věci stojej nesmysl, na to jsem byl jakžtakž připravenej, ale že není nic pořádnýho v nabídce, to je k uzoufání. Denně trávím na inzerci minimálně hodinu, inzeráty znám už zpaměti...
A třešnička na dortu - když už člověk najde něco rámcově zajímavýho a domluví si nějakou prohlídku s prodejcem, tak ten ani nedorazí, natož aby pak zavolal či zvedal telefony.
Ku*va, to mě se*e! 
Jsem myslel, že bydlíš v pěkném domě s překrásnou zahradou. Mám v tom asi chaos.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď nevím zda litovat či blahopřát, každopádně nelehká životní etapa, tak ať se to celý utřepe k Tvojí spokojenosti.

Ohledně realit jeden poznatek, naprostá sprostota a nenažranost některých realitek, společně s jejich fondy (sleduješ - li reality déle zjistíš že se některé rk vrhly na výkup a prodej za nesmysl o pár měsíců později), fejkové "aukce" pro hejly, jednání "pane, von má 576 zájemců, ale když mi dáte čtvrt míče tak si to můžete laskavě koupit" a podobné praktiky . . .

způsobují že se na inzerci můžeš vykašlat, protože výše uvedené hry nemá nikdo zapotřebí a v inzerci je naprosté minimum slušných realit. Sračky a neslušné reality tam jsou, to jo :)

Reality, se dnes kupují MIMO inzerci a MIMO realitky. V hospodě u piva, pěkně si vylez v lokalitě jakou chceš mezi lidi, seznam se a dostaneš nabídky. 

Jo, a jak uvidíš někde MM, tak od těch se doporučuju po dvojnásobným vyjebu držet co nejdál, to je asi nejhorší shit co jsem poznal za posledních pár let. 

:)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, KFL, taky čumím. Jak na peripetie, který jsi v krátký době "stihnul", tak na ceny nemovitostí. Mě spadla brada v pátek, kdy jsem se díval po 9 měsících na pozemek, po kterém dlouhodobě pokukuju a který se pohyboval kolem 3,5 mio. Cena v pátek: 11.800.000... aniž by se jakkoli změnil jeho stav nebo statut. Normální zasíťovaná 700m2 stavební parcela na kraji Prahy. Je to teda extrém, prodejce zkouší fancy trading, ale během tohohle šílenství si to možná kupce fakt najde, lidem regulérně hrabe. Vlastně se dost divím, že nějak víc nevylítly i hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co jsem zjišťoval já, už to ani s těma prodejema mimo realitky není o moc lepší - přetlak kupců dychtících investovat cash je reálnej a odráží se to v cenách, navíc individuální prodejci nejsou slepí a ovlivňují je ty ulítlý ceny realitek. Za solidní cenu se dá ještě koupit pozemek tak, že nekupuješ pozemek, ale hnusnej starej barák ve špatným stavu s blbým energetickým štítkem... na zajímavým pozemku. Nevýhody jsou jasný, opruz a práce s bouračkou, načechraný vrstvy atd, ovšem výhody: jasnej statut pozemku, zasíťováno, genius loci starší zastavby, vybavenost v místě, vzrostlý dřeviny... a jak vystřelily i ceny stavebních materiálů, tak nakonec i cihly a šutr z bouračky se můžou hodit. A hlavně - 90% zájemců o pozemek do něčeho takovýho nechce jít. Dřív to nemělo smysl, dneska to finančně smysl dàvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, kdyz jsem zacal pokukovat, nasel jsem hned z zcerstva starsi barak za 5,2M. Kdyz prisly detaily od maklerky, bylo jasny, ze je k demolici. Tak jsem si blahosklonne rejpnul, za jakej nesmysl se to prodava a odmitl. Dneska, po mesici a narovnani prespektivy, bych o nem snad i uvazoval, ale barak uz je samozrejme v tahu, haha!

Kazdopadne ani starsi veci s mistem a lokalitou nejsou. Co me fascinuje nejvic - i kdyby clovek sedel teoreticky na 10 milionech, neni co koupit.

Ted jsem jak sup. Vyhlizim, cekam, mam rozhozeny site mezi asi 5 maklerema a uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...