Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 32 minutami, kuncák7 napsal:

Klidně si posluž, hodně štěstí :-))), určitě máš nějaké nápady, co jim napsat. Kdyžtak tohle řeší doprava městské části na Proseku.

 

To byla samozřejmě nadsázka, pokud bych s tím chtěl opravdu něco dělat, zjistím si kam jít.

Ad nápady - vzhledem k tomu že tady většina lidí v oblasti urbanistiky, rozvoje území a podobně nemá kompetence, konkrétních nápadů se nedočkáš.

Což ale nejde proti tomu co jsem psal - máš-li problém (v tomhle případě zóny a to že to zničilo místní kolorit strkaček, kterej taky nepovažuju za dobrej) obrať se na konkrétní úřad/osoby v tomhle kompetentní. Úlohou člověka v tomhle případě ale není dávat nápady, nýbrž podněty/problémy k řešení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, kuncák7 napsal:

Franto, hádat se nebudu. Dlouhodobě tolerovanej stav nebyl ani v té době OK, jen se toleroval a přežíval. Že si na to někdo zvykl a pak se bude dožadovat návratu k tomuhle stavu, je prostě pro mě úsměvný. V tomhle se nedohodnem a můžeš mi případně nadávat jak chceš.

Jinak si klidně vyslechnu jakékoliv návrhy a když je uznám jako trochu průchodný, jsem schopen je zpracovat a poslat na příslušné místo k opravě ( ostatně, dělám poslední půl rok totéž jen u nás a ještě pár měsíců budu ). Ale druhou řadu prostě fakt neprosadím .

Nemáš pravdu, protože ty prostřední parkovací pruhy tam dokonce uz nakreslene byly, takže i vy jste to zvažovali. Je to logické a ty auta se tam vejdou. A ten stav fungoval desítky let, takže úsměvný je to asi pro tebe, ale pro lidi tady to byla normální realita, která nikoho nebolela. Teď tam budou hluchý metry, který jsou sice podle litery zákona, ale jinak k hovnu. A samozřejmě se nehadame, jen diskutujeme 🙂 

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, ragu napsal:

To byla samozřejmě nadsázka, pokud bych s tím chtěl opravdu něco dělat, zjistím si kam jít.

Ad nápady - vzhledem k tomu že tady většina lidí v oblasti urbanistiky, rozvoje území a podobně nemá kompetence, konkrétních nápadů se nedočkáš.

Což ale nejde proti tomu co jsem psal - máš-li problém (v tomhle případě zóny a to že to zničilo místní kolorit strkaček, kterej taky nepovažuju za dobrej) obrať se na konkrétní úřad/osoby v tomhle kompetentní. Úlohou člověka v tomhle případě ale není dávat nápady, nýbrž podněty/problémy k řešení. 

Nechci být zbytečně útočnej a odpovídat ti podobnějma rádoby inteligentníma řečičkama, takže toho opravdu nechám. Tvá poslední věta mi bohatě stačí. Zkusím jen doporučit, přečti si prosím znovu něco z dopravních předpisů či norem a pak tu mudruj. Já chápu, že to nemusíš, protože máš jistě úředníka, co to přece musí udělat za tebe, ale obrázek si o tobě jistě ten dotyčnej udělá a lichotivej rozhodně nebude. Doufám, že ty se ve své práci chováš stejně.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Frantik napsal:

Nemáš pravdu, protože ty prostřední parkovací pruhy tam dokonce uz nakreslene byly, takže i vy jste to zvažovali. Je to logické a ty auta se tam vejdou. A ten stav fungoval desítky let, takže úsměvný je to asi pro tebe, ale pro lidi tady to byla normální realita, která nikoho nebolela. Teď tam budou hluchý metry, který jsou sice podle litery zákona, ale jinak k hovnu. A samozřejmě se nehadame, jen diskutujeme 🙂 

No bohužel vím přesně, o čem mluvíte. Shodou okolností jsem to tu připravoval pro jednoho místního člena, a to v době, kdy se jednalo o návrh opatření obecné povahy ( kdy to bylo ve stadiu příprav a nebylo to ještě nakreslené ) a připravoval dle norem pro parkovací stání úpravy a změny. Bylo to poté zapracováno do návrhu a vypořádáno v námitkách ( třeba se ten místní člen též ozve ) a to ač to mám ze svého rajonu dost z ruky.

Ty prostředky se dělaj právě kvůli tomu, že strkačka prostě opravdu neprojde, ale bylo to na hraně. Je to trochu úprava neodpovídající normám ČSN, ale místní úpravou se docílilo alespoň trochu navýšení kapacity parkovacích stání. Neříkám, že je to dobře, ale prostě - když máš všude okolo zony, tak je uděláš i na svém území, jinak budeš za otloukánka. Jakmile je uděláš, vždy dojde k úbytku parkovacích míst. Osobně mi to vadí jako řidiči, ale dávám sem pohled ouředníka, co to musí zpracovat.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci být zbytečně útočnej a odpovídat ti podobnějma rádoby inteligentníma řečičkama, takže toho opravdu nechám. Tvá poslední věta mi bohatě stačí. Zkusím jen doporučit, přečti si prosím znovu něco z dopravních předpisů či norem a pak tu mudruj. Já chápu, že to nemusíš, protože máš jistě úředníka, co to přece musí udělat za tebe, ale obrázek si o tobě jistě ten dotyčnej udělá a lichotivej rozhodně nebude. Doufám, že ty se ve své práci chováš stejně.

Absolutně ti nerozumím a mám pocit že se nám něco ztrácí v překladu. Takže znovu - mluvím o tom, že pokud se dostaneme do situace že množství aut neodpovídá množství parkovacích míst, je dobrý dát podnět ke zlepšení. Zóny neřeším stejně jako parkování v několika řadách proti předpisům.

A to že množství parkovacích míst odpovídá normám na počet bytů asi problém neřeší.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, ragu napsal:


Absolutně ti nerozumím a mám pocit že se nám něco ztrácí v překladu. Takže znovu - mluvím o tom, že pokud se dostaneme do situace že množství aut neodpovídá množství parkovacích míst, je dobrý dát podnět ke zlepšení. Zóny neřeším stejně jako parkování v několika řadách proti předpisům.

Neztrácíme, jen nevím, v čem chceš podávat podnět na nedostatek parkovacích míst v místech, kde lidově řečeno " není kde brát" ? Na to ti odpovím zcela logicky a jen se naštveš a to nejen ty - a to takto - není úkolem úředníka zabezpečit parkování, uskladnění tvého soukromého majetku, to je úkolem vlastníka. A komunikace mají sloužit a to primárně - k dopravní obslužnosti a tím se myslí - bezpečnému průjezdu, nikoli k parkování vozidel. Takže, když chceš parkovat, sežeň si garáž a parkuj si tam - ber toto prosím tak, že na toto odpovídám 5x za den.

Na rovinu si myslím, že toto je asi nejlepší odpověď na fantasmagorie typu - rozšiřování komunikací, parkovací domy, změna zeleně na parkovací místa. Proto mi tvé názory přijdou úsměvné a tímto se ti i omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Frantik napsal:

Nevim proč ty vole tolik agrese 😞 Nikdo ti tady nic neřekl, tak nechápu ten startér.

Ty woe :-)), já fakt nejsem nastartovanej, to to tak působí? No asi jo, když mi to říkáš ty.

Fakt tedy pardon, já myslel, že je to věcný. Kurna, přehodnotím to.  Zcela vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neztrácíme, jen nevím, v čem chceš podávat podnět na nedostatek parkovacích míst v místech, kde lidově řečeno " není kde brát" ? Na to ti odpovím zcela logicky a jen se naštveš a to nejen ty - a to takto - není úkolem úředníka zabezpečit parkování, uskladnění tvého soukromého majetku, to je úkolem vlastníka. A komunikace mají sloužit a to primárně - k dopravní obslužnosti a tím se myslí - bezpečnému průjezdu, nikoli k parkování vozidel. Takže, když chceš parkovat, sežeň si garáž a parkuj si tam - ber toto prosím tak, že na toto odpovídám 5x za den.
Na rovinu si myslím, že toto je asi nejlepší odpověď na fantasmagorie typu - rozšiřování komunikací, parkovací domy, změna zeleně na parkovací místa. Proto mi tvé názory přijdou úsměvné a tímto se ti i omlouvám.

Já se nenaštvu protože tu garáž mám :)

Každopádně díky za odpověď, chápu, i to že tě to sere. Je to samozřejmě komplexní problém kterej nejde omezit jen na parkovací stání a spousta věcí jde úplně mimo tebe.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, ragu napsal:


Já se nenaštvu protože tu garáž mám :)

Každopádně díky za odpověď, chápu, i to že tě to sere. Je to samozřejmě komplexní problém kterej nejde omezit jen na parkovací stání a spousta věcí jde úplně mimo tebe.

No já ne a proto asi působím naštvaně :cheers:.

Jo, prostě to tak je. Bral jsem to jako vysvětlovačku a netušil, že je to moc útočný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, kuncák7 napsal:

Ty woe :-)), já fakt nejsem nastartovanej, to to tak působí? No asi jo, když mi to říkáš ty.

Fakt tedy pardon, já myslel, že je to věcný. Kurna, přehodnotím to.  Zcela vážně.

Zrovna sem psal na tebe Kuncáku hanopis, Frantík mně předběh s větším nadhledem. Chtěl sem napsat něco v tom smyslu, že tyhle tvoje příspěvky působily fakt strašně, promiň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dyť taky nebejt to Kuncak tak už ho pošlu do prdele. Ale on má holt tak dobrou karmu že mám pochopení.
A bejt v pozici úředníka kterýmu choděj dementi vyčinit za všechny životní strasti holt není možný být furt asertivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, kuncák7 napsal:

Ty woe :-)), já fakt nejsem nastartovanej, to to tak působí? No asi jo, když mi to říkáš ty.

Fakt tedy pardon, já myslel, že je to věcný. Kurna, přehodnotím to.  Zcela vážně.

No hrozny vole, ten tón ten tón 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte co, jděte všichni tři do Hajzlicka 🤣. Aspoň mi zvednete náladu. Já fakt myslel, že to je psaný nezúčastněně, jsem wul no 

A zmiziku, ty už se mi nikdy neomlouvej. To je asi ta největší výchovná  facka, co můžu dostat. To si člověk fakt uvědomí, že píše jak blb 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Frantik napsal:

Ja chodim k Beznoskum casto a porad super. I v Covidu jelo okynko a pivko maji teda porad vynikajici. Misto Brabcu roste teda nejaka hospoda, tak uvidime jestli to nebude pro ruský paničky a hipstery. No nicmene muj znamy vzal hospodu v parku u jezirka (Parčík) a plznicka super 🙂 

Ale nic z toho me prave nenastvalo, naopak 🙂 

U Beznosky byl nedavno skorosraz. Asi jsi zrovna chybel…neslo nas prehlidnout :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...