Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, mAra_ napsal:

Před pěti lety jsem si koupil drahé brýle, které jsou jakože ohýbací, nezlomí se a vydrží. Do helmy na motorku ideál. Loni už jsem přes ně blbě viděl, tak jsem si do nich nechal udělat nová skla a že už i blbě vidím na blízko, tak kombinaci na blízko i na dálku, tenčené, a odolné proti poškrábání... No drahá ta skla byla jako kdysi ty obroučky samotné. A dneska si hraju s dcerou, a lup. Super drahé brýle jsou na dvě půlky. Mě mrskne. Takhle týden před dovolenou... 

Úplně se vidím, jak se tam jdu zeptat, jestli to nejde svařit a oni se mi tam za závěsem chechtají...

Mám TitanFlexy skoro 20 let ( teď už tedy jako náhradní ) a stále pohoda. Máš tam ta nová skla minerální, nebo plastová? Pokud Ti dělali minerální a při výbrusu se úplně netrefili, je běžná praxe, že si pomůžou teplotou u obrouček a ten TitanFlex ( jmenuje se to u každého výrobce trošku jinak, ale titan je základ ) to nemá rád a ve výsledku přijde o část svých vlastností a rupne. Osobně bych po zkušenostech nová skla do obrouček starších 2 roky nedával, ale na to Tě měli upozornit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Murphy97 napsal:

OK.
Za me bych to uzavrel tim, ze nemluvim o konkretni bance (pac kdybych mel vyse uvedeny pristup v bance X, Y, Z, tak bych byl spokojeny i tam), ale o vztahu. Az tam ten vztah nebude (a doufam a verim, ze se to nestane), tak mozna budu hledat jinde...

Jo, a v dobe boomu benefitu "free letistnich salonku" jsem mel okolo 30 sluzebnich cest za rok. Bylo to fajn 🤪

Edit: po precteni vseho musim dodat, ze muj vztah k bance/bankerovi se zacal profilovat:

- jednak v dobe, kdy se pres elektronicke bankovnictvi nedaly zdaleka delat transakce co dnes,

a

- druhak v dobe, kdy vetsina clenu fora nevedela co je banka 

Aniž bych to taky chtěl nějak dál rozvíjet, tak s tím souhlasím. Podle mě ta největší "deviza" osobního přístupu byla doménou dob, před automatizací, kdy ještě pobočka měla hodně co říct o svých klientech. V UK jsem to ještě zažil a stačilo jen mít dobrou vizitku od správného zaměstnavatele a najednou šlo věcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těm lidem fakt jebe. Majitelka obchodu s dětským zbožím, zakázala vstup do prodejny očkovaným mRNA vakcínou proti Covidu. Jedním z argumentů je, že se obává, aby se mikročástečky neprověřené vakcíny nepřenesly na těhotné zákaznice. Případem se zabývá ČOI. Já být ČOI, tak to nechám plavat. Ono se to asi vyřeší tak nějak samo, vzhledem k přibývajícím počtům naočkovaných...

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/majitelka-obchodu-zakazala-vstup-ockovanym-vakcinou-proti-co/r~3dff17aed4c711ebad06ac1f6b220ee8/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, nickolas napsal:

Těm lidem fakt jebe. Majitelka obchodu s dětským zbožím, zakázala vstup do prodejny očkovaným mRNA vakcínou proti Covidu. Jedním z argumentů je, že se obává, aby se mikročástečky neprověřené vakcíny nepřenesly na těhotné zákaznice. Případem se zabývá ČOI. Já být ČOI, tak to nechám plavat. Ono se to asi vyřeší tak nějak samo, vzhledem k přibývajícím počtům naočkovaných...

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/majitelka-obchodu-zakazala-vstup-ockovanym-vakcinou-proti-co/r~3dff17aed4c711ebad06ac1f6b220ee8/

To je exemplární případ regulérní ku..dy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..."Nebylo vědecky dokázáno", "Až do začátku očkování spolehlivě platilo, že neexistují asymptomatičtí pacienti" ...zas jedna blbka co uvěřila pindům podobně postižených na "svém" sociálnu. Už chybí jenom kvalifikované tvrzení o placaté zemi systematicky hnojené chemtrailama a Chocholouškovi lapiduši už by mohli pro paninku chystat svěrací kazajku a octové lázně :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha, byl jsem u holiče (podruhé, a předtím mě návštěvovala lazebnice doma, kdo by dumal jak to dopadlo s těma Omegama 😀) a dej nějaký potvrzení, včera tu byla hygiena. Mám včera druhou včelku (Pfizer, bolest ruky a únava sotva třetinová oproti už tak velmi mírnému průběhu po 1. dávce), tak jsem vytasil certifikát a už mi jezdí strojkem po palici.

Ferda vedle mi začal vykládat že ať si zkusím přiložit na místo vpichu pětikorunu, protože jsem dostal čip a to se pozná, páč je to magnetický. 😂😂😂

Napřed jsem myslel že jako sranda, ale borec zcela vážně. A proto prý nejsou čipy do aut. Se poseru. 😃😃😃

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 minutes ago, Tobi said:

To je exemplární případ regulérní ku..dy.

Proč tak zhurta? Je to její obchod, tak ať si tam stanoví pravidla, jaká chce. To že to moc nedává smysl je věc druhá, nakonec to bude k tíži právě té paní, protože zákazníci půjdou jinam. Mnohem víc mě pohoršuje, když stát leze lidem do toho, co ve svých obchodech smí a nesmí dělat.

A ano očekávám argumentaci - máme nějaké zákony, zákazy diskriminace mezi zákazníky atp. To beru, ale principiálně si nemyslím, že je nutné paní takto častovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tom4 Včera se maník v hospodě chlubil jakou má parádní alergickou reakci na klíště (jak lívanec) a co mu na to doktor dal - a netáhla od vedlejšího stolu hned začali "kvalifikovaně" komentovat že to má samozřejmě kvůli očkování (bez ohledu na to že měl totéž i vloni) ...a že teda oni by se s tím nejmíň na 3 měsíce hodili marod :wheelchair:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já myslím, že pokud paní není závislá na eShopu, ale primární příjem má z kamenného obchodu, tak bude mít za chvíli slušnou nouzi o zákazníky. Ze svého okolí znám několik striktních odpíračů vakcíny, kteří se hned mazali nechat bodnout, když zjistili, že se nedostanou na dovolenou tam, kam chtěli. Tolik k zásadám :) Jinak paní ať si pouští do prodejny třeba jen holohlavé, pokud jí to uživí i za měsíc či za dva, její problém. Že ze sebe dělá blbku je věc druhá, ale možná chtěla být prostě  jen zajímavá ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, exell napsal:

Proč tak zhurta? Je to její obchod, tak ať si tam stanoví pravidla, jaká chce. To že to moc nedává smysl je věc druhá, nakonec to bude k tíži právě té paní, protože zákazníci půjdou jinam. Mnohem víc mě pohoršuje, když stát leze lidem do toho, co ve svých obchodech smí a nesmí dělat.

A ano očekávám argumentaci - máme nějaké zákony, zákazy diskriminace mezi zákazníky atp. To beru, ale principiálně si nemyslím, že je nutné paní takto častovat.

No,je to věc názoru,já si to holt myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavne ze je v poradku odmitnout obslouzit\pustit nekoho bez ockovani, ale spatne je odmitnout obslouzit\pustit nekoho s ockovanim.

Puvodne jsem myslel, ze pani bude na toto poukazovat, ale pak jsem zjistil, ze je jenom krava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, ggrand napsal:

Tak hlavne ze je v poradku odmitnout obslouzit\pustit nekoho bez ockovani, ale spatne je odmitnout obslouzit\pustit nekoho s ockovanim.

Puvodne jsem myslel, ze pani bude na toto poukazovat, ale pak jsem zjistil, ze je jenom krava.

Nemyslím, že by bylo OK zakázat někam přístup neočekávaným. Ani nevím o případu, kdy by se to dělo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každej normálně uvažující člověk přece ví, že čipy do aut nejsou, protože se celosvětově rozjíždí ve velkým 5G sítě. A je mnohem jednodušší lidi ovládat přes mikrovlný záření než je jen přes injekci čipovat (kam ti stejně dorazí jen 60-70% lidí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každej normálně uvažující člověk přece ví, že čipy do aut nejsou, protože se celosvětově rozjíždí ve velkým 5G sítě. A je mnohem jednodušší lidi ovládat přes mikrovlný záření než je jen přes injekci čipovat (kam ti stejně dorazí jen 60-70% lidí).
Mikrovlny zareni? To jako ze ted nebudou pro zmenu mikrovlnky? Jdu objednavat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...