Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Radek124 napsal:

A jsi si tak jistý že ten kufr našli zrovna podle iPhone (kolem kterého mohl klidně projet na lince) a že nečekal jenom na další volný spoj stejným směrem? :whistle:

Kufr je zničený. Ten člověk asi zavolal zpět spis ze zvědavosti - počítám ze za rok už nikdo na takové varování nebude reagovat. Snad zbytek věci dostaneme za 1 - 2 dny. 
 

evidentne všechno se musí vyzkoušet 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, x591 napsal:

Kufr je zničený.

Klasicky prazsky letiste. Jediny co od nich chces je, aby nekdo vzal ten kufr, co mu prijel az pod rypak na pasu, dal ho na vozejk, a nekdo dalsi ho vzal z toho vozejku a dal do letadla. Tak tenhle komplikovanej proces proste tady ma zjevne jeste nekde nejakou mouchu. Patrne lidskej faktor.

Litej holt s prirucnim zavazadlem. Cokoli posles v Ruzyni pasem do pekla, tak je lepsi rozslapat pred halou a nacpat do popelnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už upřímně nevím, co je pravda. Zase mám jiné info. Airtag pořad má signál v Praze. 
 

On je to kufr, kde měla žena věci a já jen par kousků. Já mám své příruční zavazadlo v pořádku 😇 když cestuji sam tak je to jediné palubní zavazadlo, ale teď je to rodinná dovolená (3 děti) - takže pořádný náklad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100x som bol svedkom toho ako cpali prirucnu batozinu pred check-inom do podpalubia. Proste rozkaz, plne lietadlo. Nastastie sa mi to vzdy vyhlo, ak si aspon o jedno cislo "vyssia" trieda cestujucich ako obyc cestujuci tak ta nechaju byt. 

Vsetko Star Alliance + KLM + SAS, ale v "tazkych" casoch, tj. piatok poobede navrat domov zo sluzobky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi stalo s Air Baltic. Od té doby mám menší cestovní tašku - která je dobře skladná - a v ni potom zvlášť jinou přes rameno, kterou běžné nosím. 
 

ale pracovní cesty jsou snazší proti dovolené. Pro mě teď už bylo peklo, že nešel udělat on-line check-in, vůbec že jsem musel letět s ČSA (Smartwings) které opravdu nemusím, chaos na letišti, problémy s papirovaním kvůli COVIDu, atp. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu jsem se přesvědčil, že když dáš blbci funkci, vymyslí lejstro. 

Dnes druhá vakcína v O2. Dobrý, že jsem si vzal batoh a v něm nůž, má chyba. Poprvé jsem prošel, teď ne. Ale cestou zpět, když si beru nůž, mě ten pomocník pomocníka zastavil s tím, že mu to u vstupu ukázalo, že jsem měl v batohu granát a že mě musí zastavit. Vzal jsem si nůž a říkám, mám tam krabičku a v ní hodinky. On, že mě musí zastavit, že mu to ukazuje ten granát. Tak jsem se naštval a říkám mu, že tam mám ještě půl kila Semtexu. On, že zavolá ty vojáky, ať mě prohledají. Těm se do toho evidentně nechtělo, já naštvanéj jak blázen, no patová situace. Nakonec se nic nestalo, bylo mi uvěřeno, že si granát sebou neberu. Asi stále vypadám jak klasickéj terorista.

Dojem z očkování pokaženej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, patrizzio napsal:

Takže trest v podobě snížení platu o 10% na dva měsíce ti přijde adekvátní? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, kuncák7 napsal:

Znovu jsem se přesvědčil, že když dáš blbci funkci, vymyslí lejstro. 

Dnes druhá vakcína v O2. Dobrý, že jsem si vzal batoh a v něm nůž, má chyba. Poprvé jsem prošel, teď ne. Ale cestou zpět, když si beru nůž, mě ten pomocník pomocníka zastavil s tím, že mu to u vstupu ukázalo, že jsem měl v batohu granát a že mě musí zastavit. Vzal jsem si nůž a říkám, mám tam krabičku a v ní hodinky. On, že mě musí zastavit, že mu to ukazuje ten granát. Tak jsem se naštval a říkám mu, že tam mám ještě půl kila Semtexu. On, že zavolá ty vojáky, ať mě prohledají. Těm se do toho evidentně nechtělo, já naštvanéj jak blázen, no patová situace. Nakonec se nic nestalo, bylo mi uvěřeno, že si granát sebou neberu. Asi stále vypadám jak klasickéj terorista.

Dojem z očkování pokaženej.

Pomocnik pomocnika mel zrejme velkou kliku, ze nebyl pocnici pomocnice 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, honza71 napsal:

Pomocnik pomocnika mel zrejme velkou kliku, ze nebyl pocnici pomocnice 😉

Štěstí měl, že umím počítat v duchu do deseti a že už nejsem na tohle nejmladší. Už bych měl mít rozum a umět se zasmát s nadhledem, i když mi to moc nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu jsem se přesvědčil, že když dáš blbci funkci, vymyslí lejstro. 
Dnes druhá vakcína v O2. Dobrý, že jsem si vzal batoh a v něm nůž, má chyba. Poprvé jsem prošel, teď ne. Ale cestou zpět, když si beru nůž, mě ten pomocník pomocníka zastavil s tím, že mu to u vstupu ukázalo, že jsem měl v batohu granát a že mě musí zastavit. Vzal jsem si nůž a říkám, mám tam krabičku a v ní hodinky. On, že mě musí zastavit, že mu to ukazuje ten granát. Tak jsem se naštval a říkám mu, že tam mám ještě půl kila Semtexu. On, že zavolá ty vojáky, ať mě prohledají. Těm se do toho evidentně nechtělo, já naštvanéj jak blázen, no patová situace. Nakonec se nic nestalo, bylo mi uvěřeno, že si granát sebou neberu. Asi stále vypadám jak klasickéj terorista.
Dojem z očkování pokaženej.
Nemohlo to byt spojene s tim ze od patku po praze lital magor na vrazedne misi s kyselinou a bouchackou? U nas kupa policajtu s vestama atd.


Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, kuncák7 napsal:

Štěstí měl, že umím počítat v duchu do deseti a že už nejsem na tohle nejmladší. Už bych měl mít rozum a umět se zasmát s nadhledem, i když mi to moc nejde.

A kolikery nahradni hodinky si beres na ockovani? 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Vladar91 napsal:

Nemohlo to byt spojene s tim ze od patku po praze lital magor na vrazedne misi s kyselinou a bouchackou? U nas kupa policajtu s vestama atd.


Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 

Ne, tohle byl aktivní blbec.

Už na můj dotaz, jak to, že mě poprvé nikdo na batoh nic neřekl, velice arogantně prohlásil, že tu nebyl on. A přitom já se snažil být v tuhle chvíli ještě příjemnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štěstí měl, že umím počítat v duchu do deseti a že už nejsem na tohle nejmladší. Už bych měl mít rozum a umět se zasmát s nadhledem, i když mi to moc nejde.
Tak hlavně si tomu šel cíleně naproti v situaci, kdy dnes na Vinohradech byla zastřelena pracovnice ÚP...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, kuncák7 napsal:

Štěstí měl, že umím počítat v duchu do deseti a že už nejsem na tohle nejmladší. Už bych měl mít rozum a umět se zasmát s nadhledem, i když mi to moc nejde.

Lacinej vtip ode me 😎 Ja tyhle situace moc nedavam. Ti lide z me reakce velmi casto poznaji, ze si o nich nemyslim nic hezkeho, coz je vetsinou jeste vic "nabudi" k aktivite :).

Asi nejtezsi zkouskou jsem prosel, kdyz na me pri kontrole na letisti v NY (na ceste zpet do Evropy) rvala na celou halu cerna sekuritacka, a ja ji "musel" slusne odpovedet, ze ji slysim, ale nerozumim ji :D

Nastesti to bylo jeste pred 11.9.

Chtela po mne, at si sundam boty a pasek :D. Pak zavolali bileho muze stredniho veku, ktery se mi omluvil, ze me musi "prosacovat". Sundal jsem si ty boty a pasek, chlapik me zkontroloval jak ve filmu a popral mi dobrej let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...