Jump to content

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

před 7 minutami, honza71 napsal:

Lacinej vtip ode me 😎 Ja tyhle situace moc nedavam. Ti lide z me reakce velmi casto poznaji, ze si o nich nemyslim nic hezkeho, coz je vetsinou jeste vic "nabudi" k aktivite :).

Asi nejtezsi zkouskou jsem prosel, kdyz na me pri kontrole na letisti v NY (na ceste zpet do Evropy) rvala na celou halu cerna sekuritacka, a ja ji "musel" slusne odpovedet, ze ji slysim, ale nerozumim ji :D

Nastesti to bylo jeste pred 11.9.

Chtela po mne, at si sundam boty a pasek :D. Pak zavolali bileho muze stredniho veku, ktery se mi omluvil, ze me musi "prosacovat". Sundal jsem si ty boty a pasek, chlapik me zkontroloval jak ve filmu a popral mi dobrej let.

Jak já ti rozumím :-))). Mám to dost podobné, ale snažím se na sobě pracovat. I v práci mi to občas ujede. Jen stále srážku s blbcem nedávám.

před 4 hodinami, kuncák7 napsal:

Dojem z očkování pokaženej.

Normálně jsi měl dostat osobku s prohlídkou dutin, včetně rekta.

Jako benefit bys měl dojem z očkování podobnej, jak po volbách.

před 11 hodinami, azeppelin napsal:

Normálně jsi měl dostat osobku s prohlídkou dutin, včetně rekta.

Jako benefit bys měl dojem z očkování podobnej, jak po volbách.

🤣🤣

Ještě k Ruzyni - onehdá jsem se vracel z dovolené na Ruzyni a na pás mi vyjel vykuchanej kufr. Odebral jsem se k reklamacím a tam paní znalecky okoukla kufr a pravila: "A že vy jste v tom kufru měl nějakej alkohol?  A pak mi vysvětlila, že kufry projíždí rentgenem a chlápci si tam tipují oběti, co maj v kufru chlast. A láhve z kufru vyoperují... Co je zajímavé, že se to obecně ví a nechává se tomu volnej průběh...

Jj, takhle jsem posledně přišel o láhev skotský a karton cigaret. Víc než finanční škoda mě ale štve pocit, že se mi v kufru přehrabuje nějaký obejda. Dobrý bude, až někoho napadne dát cestujícímu třeba do Dubaje do kufru z legrace pár vláken trávy ... Jediná ochrana je kufry balit a při každém podezření na poškozený obal volat místní celníky.

Treba pri letu do US mi nikdy kufr zabalit nedovolili. Udelal jsem to jednou a nez mi kufr vzali, musel jsem ho zase vybalit.

Na Ruzyni jsem ale nikdy problem se zavazadly nemel, ale kdyz to slo, tak jsem z Vidne lital radeji (toho casu bydlejice na Morave).

před 7 minutami, nickolas napsal:

Já ani nevím kam to dát. Se už asi fakt bodnu...

Dítě musí s přebalením souhlasit...

https://magazin.aktualne.cz/revoluce-v-prebalovani-dite-musi-s-vymenou-plenky-souhlasit/r~113f2a08d8e411eb98380cc47ab5f122/

Řev se dal také brát jako souhlas. Každopádně svět se v zadní část těla obrací tím, že se lidem kecá a určuje něco, co dosud probíhalo v pohodě:-)

před 5 minutami, odjinud napsal:

Tak nam utnuli homeoffice... tak snad na podzim prijde jeste nejaka dalsi vlna.  🙂

Teprve? Můžu ti říct, že pro mě to bylo naopak peklo a snažil jsem se mu vyhejbat, jak to jen šlo. 

Něco pro vaše pobavení - včera mi šéfová koupila zmrzlinu. Měl jsem na sobě nové tričko a tak, když mi na něj spadl kousek čokolády, tak jsem se rychle v pracovním křesílku otřepal a zapomněl, že má malej podsedák. Sletěl jsem na zadek skoro z metru a odrazil si ho. Rána to byla pekelná. No a dnes tu s odraženým zadkem, sotva lezu. Já jsem fakt lempl nepoužitelnej. 

před 56 minutami, kuncák7 napsal:

Něco pro vaše pobavení - včera mi šéfová koupila zmrzlinu. Měl jsem na sobě nové tričko a tak, když mi na něj spadl kousek čokolády, tak jsem se rychle v pracovním křesílku otřepal a zapomněl, že má malej podsedák. Sletěl jsem na zadek skoro z metru a odrazil si ho. Rána to byla pekelná. No a dnes tu s odraženým zadkem, sotva lezu. Já jsem fakt lempl nepoužitelnej. 

šéfová zmrzlinu? Asi nějaká protekce, ne?

Tak to prostě je. V korporátu přijdou roční odměny v dubnu/květnu. Úřady jsou jen trochu pomalejší, tak to dostal až teď. Ale lépe později, než nikdy!

Doufám, že ti chutnala a při lízaní jsi si vzpomněl co vše dobrého jsi minulý rok pro tento stát vykonal 👍

před 19 minutami, Ajaj napsal:

Tak to prostě je. V korporátu přijdou roční odměny v dubnu/květnu. Úřady jsou jen trochu pomalejší, tak to dostal až teď. Ale lépe později, než nikdy!

Doufám, že ti chutnala a při lízaní jsi si vzpomněl co vše dobrého jsi minulý rok pro tento stát vykonal 👍

Ode dněška si vzpomínám velice často. Díky poslední části zon placeného stání, kdy dnes byla spuštěna poslední fáze, mám cca 150 tis. nových přátel a ti mi dají vzpomenout velice vřele, neboj 😒. Dnes bylo nejvřelejší oslovení když se zjistilo, že si pán spletl jméno, tedy omyl. Jinak samé moc pěkné - od de..la či ko..ta po im....la a žáka pomocné školy.

• Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic