Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Petr.S napsal:

Tak to vypadá, že minimálně letošní léto budeme bez pergoly. Už třetí tesaři se odmlčeli. První mi oznámili, že sehnali práci v Rakousku, takže bohužel. Druzí vypadali dost nadějně, dokonce si i ukotvili patky před doděláním dlažby, no a pak už nic, když se mi je podařilo kontaktovat, tak prý mají nějaký problém mezi sebou, takže taky smůla. No a do třetice mi tesaře domluvil chlap, co nám dělal zahradu. Měli se už dvakrát přijet podívat a domluvit a už je taky ticho. Tak pro letošek už na to nemám nervy.

Jestli máš dřevo, tak si ji udělej sám, perfektně jsem u toho zrelaxoval a teď když si tam jdu sednout mě to hřeje i bez sluníčka. Není na tom nic těžkého. Samozřejmě pokud máš čas. Mě to strašně baví, myslím že jsem měl být tesař...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No urcite. Myslel jsem to trochu jako forek, ale mel jsem ho rad. Ani nevim proc  At bubnuje v pokoji.
Jako, je ho škoda . Zlej nebyl, nikomu neublížil a možná měl rád i Festiny RIP !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, shewcza napsal:

Jestli máš dřevo, tak si ji udělej sám, perfektně jsem u toho zrelaxoval a teď když si tam jdu sednout mě to hřeje i bez sluníčka. Není na tom nic těžkého. Samozřejmě pokud máš čas. Mě to strašně baví, myslím že jsem měl být tesař...

Dřevo nemám. Čas bych asi našel, ale odvahu se do toho pustit ne. Hlavně nemám žádné vybavení na práci se dřevem, což by k tomu bylo asi potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jaře jsem prodal sousedovi auto, povinné ručení že si předělá na sebe dodatečně. Dnes přišla druhá upomínka. Před chvílí mi shořelo čerpadlo u bazénu a vyteklo cca 300l body do jímky, takže oprava probíhala po kolena ve vodě. Čerpadlo rok staré, nemůžu najít účtenku. Do toho mě celou dobu přes plot kibicuje druhej soused radama. Začínám vidět rudě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Na jaře jsem prodal sousedovi auto, povinné ručení že si předělá na sebe dodatečně. Dnes přišla druhá upomínka. 

Hele aspon vis pro priste. Dnem prodeje okamzite pojisteni zrusit, soused nesoused. Stejne tak prepis. Zadny dodatecne. Naval plnou moc a udelat hned sam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eeee? Jak predelat na sebe? Dyt prece kdyz ma auto jineho majitele, neni pojisteni jiz platne, protoze bylo uzavrene za jinych podminek.Kdyz ma vozidlo jineho majitele jak pojistitele, plati jine ceny. Auto uz davno pojistene na nej muze byt, ale ze sis nezrusil smlouvu, tak plat.

Tady mi neco nesedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

…nemluvě o detailu, že místo urgence doplatku by pojišťovna při předčasném zániku pojištení poslala Martinovi poměrnou část pojistky zpět. Ale jak obecní inkousti povýšeně odbývají sprostý plebs co nepochopil/prošvihl lhůtu na odvolání proti jejich nesmyslnému výnosu - “neznalost předpisů neomlouvá”? 🧐

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novou pojistku si můžeš (teoreticky dokonce musíš ještě před koupí) pořídit i bez auta, bez RZ stačí znát samotný VIN.
A jestli to není ani přepsané Martin zjistí až kromě upomínek od pojišťovny začne od kolegů dostávat i složenky na SPRDEL 🤑

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastník vozidla má sice povinnost uzavřít pojistnou smlouvu, ale pojistník nemusí být shodný s pojištěným, to znamená, že na auto musí být uzavřena pojistka, ale kanceláři pojistitelů je celkem šumák, kdo ji platí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, JR_2010 napsal:

Vlastník vozidla má sice povinnost uzavřít pojistnou smlouvu, ale pojistník nemusí být shodný s pojištěným, to znamená, že na auto musí být uzavřena pojistka, ale kanceláři pojistitelů je celkem šumák, kdo ji platí

Bohužel, přesně. Auto me nebylo, ale pojištění je na mě. Já jsem prostě důvěřivého wul, co si myslí, že když někoho zná 43 let, že je vše na dobré slovo. Přitom se s tím v práci setkávám taky, ale nepoucim se 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistku nemůže nijak zrušit ani "převést" nový majitel. To může udělat jen a pouze majitel dosavadní. Co je na tom nejasného? Soused je v tom naprosto nevinně. I u přepisu musí být oba, případně musí jeden druhému vystavit ověřenou plnou moc. Čekal bych, že úředníci to budou znát, když to vyžadují po obecenstvu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, nickolas napsal:

Kua. Koupil jsem na auto pricniky u Hakru. Na Golfa pred peti lety pohoda. Zadas model, rok a hotovo. Ted nove na nove auto a bum ho, kratke :(

Vím o čem mluvíš, na každé auto jsem kupoval nové a teď na Outlandera už pasuje pouze originál co jim dělá Thule...vědí jak z nás dostat šišky. Držák na kola, lyže, rakev, to všechno jsem musel následně upravit aby to makalo 😬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu vám to tu odlehčím. Právě jsem dokoukal film Opravdová kuráž a nevím, co si mám myslet... Já ho totiž už jednou viděl, a konec si pamatuju úplně jinak. Tak buď mi ten konec nějakej pán s německým jménem tajně ve filmotéce vyměnil, nebo jsem si v paměti spojil dva různý filmy :)

Prosímvás, nevíte náhodou, kterej film o holce/ženský na Divokým západě nebo na americkým venkově v době zlatý horečky končí tím, že prožije život ve srubu převlečená za mužskýho? A přijde se na to až teprve když umře? Jo a možná to není film ale kniha :) já jsem schopnej při čtení fakt velký imaginace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...