Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Adrenalin vyprchal, víkend započal. Sekám trávu, cucám k tomu tequilu... Tak už je asi i čas se podělit...

Po x příspěvcích do vlákna čím jezdíte, které já jsem předělal na čím nejezdite, mělo v úterý proběhnout druhé stání soudu s jeepem ... Tajně jsem doufal, že už se to rozhodne, i když mě oba servisy  Jeep  (hlavně ten Liberecký ) potopily... Mno... Co na to říct... Soudce zapomněl pozvat svědky. Takže opět odloženo já nevím kdy do prdele a soudce vyzval obě strany k mimosoudnímu vyrovnání...

Takže tři roky firma vlastní Wrangler, dva roky stojí v servisu a story nekončí...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, mAra_ napsal:

Adrenalin vyprchal, víkend započal. Sekám trávu, cucám k tomu tequilu... Tak už je asi i čas se podělit...

Po x příspěvcích do vlákna čím jezdíte, které já jsem předělal na čím nejezdite, mělo v úterý proběhnout druhé stání soudu s jeepem ... Tajně jsem doufal, že už se to rozhodne, i když mě oba servisy  Jeep  (hlavně ten Liberecký ) potopily... Mno... Co na to říct... Soudce zapomněl pozvat svědky. Takže opět odloženo já nevím kdy do prdele a soudce vyzval obě strany k mimosoudnímu vyrovnání...

Takže tři roky firma vlastní Wrangler, dva roky stojí v servisu a story nekončí...

Ty vole tu story sleduji od začátku. Jsi hrdina s jakým klidem k tomu přistupuješ. Ve mně už by bouchly saze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako beru si z toho pozitivní věci... Dostal jsem náhradní vůz, než se to vyřeší. Sice obyč Cherokee... Ale když jsem to dostal , měl najeto 8k. Teď už má 25k 🙂

Jim dám... 

Edit; jo a prý se už začína zajímat i centrála pro EU (importér), která je v Maďarsku... ale co je mi to platné nevím...

 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Prochy68 napsal:
Před hodinou, Murphy97 napsal:
Povídej...

Vsude miliony nemeckych turku, komplet zasekana dalnice a nakonec na hranicich asi 3 hod kolona

To znam z dob, kdy jsme 4 roky pendlovali mezi Sofii a Prahou. Hranice mezi Srbskem a Madarskem byly v lete peklo. Nas rekord byl 6,5 hodiny ve skoro 40 stupnich ve stinu. Meli tam 5-6 pruhu a prohlizeli kazde auto, zavazadlove prostory, stresni nosice,... Nemecti (a v dalsich zapadoevropskych zemich zijici) Turci maji/meli samozrejme take EU pasy, takze o nejakem urychleni pro nas nemohla byt ani rec. No jo, dneska uz se tomu smejeme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 14 minutami, Murphy97 napsal:

To znam z dob, kdy jsme 4 roky pendlovali mezi Sofii a Prahou. Hranice mezi Srbskem a Madarskem byly v lete peklo. Nas rekord byl 6,5 hodiny ve skoro 40 stupnich ve stinu. Meli tam 5-6 pruhu a prohlizeli kazde auto, zavazadlove prostory, stresni nosice,... Nemecti (a v dalsich zapadoevropskych zemich zijici) Turci maji/meli samozrejme take EU pasy, takze o nejakem urychleni pro nas nemohla byt ani rec. No jo, dneska uz se tomu smejeme...

Jj, nez jsem se naucil jezdit pres Horgos nebo Tompai, tak jsem si to tam taky parkrat slusne vyzral. Sledovat nemecky prazdniny a vzdycky se vyhnout vikendu

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, kamarade. O vikendu uz po Evrope nejezdime. Treba ted jedeme utery - utery....
Taky bych jel ve vsedni den, ale dovolena na me vysla takhle a kazdy den se pocita, takze to vyslo na sobotu rano...... madarsky hranice znam, stal jsem tam mockrat, ale abych 4x sjizdel z dalnice abych si po okreskach urychlil cestu, to se mi jeste nestalo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Prochy68 napsal:
před 1 hodinou, Murphy97 napsal:
Presne tak, kamarade. O vikendu uz po Evrope nejezdime. Treba ted jedeme utery - utery....

Taky bych jel ve vsedni den, ale dovolena na me vysla takhle a kazdy den se pocita, takze to vyslo na sobotu rano...... madarsky hranice znam, stal jsem tam mockrat, ale abych 4x sjizdel z dalnice abych si po okreskach urychlil cestu, to se mi jeste nestalo.

Chapu, nekdy to holt jinak nejde. Tak at se dovolena vydari!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...