Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

1,5 m odstup od cyklisty je kokotina a nepomůže tomu žádná kampan, jakkoli bude vedená. Zkuste si změřit šířku vozovky ve vnitřní Praze , odečtěte 1,5m a nepředjedu ho nikde. Nesnáším tohle vynucování si něčeho, když pak porušuju ostatní a tvářím se ještě ukřivděně ( přejíždění přechodů pro chodce, nevyužívání cyklostezek, ježdění po chodnících ).

A ano, jsem poslední 2 dny zpruzenej z kokotin, co vymyslela banda pumpiček a prosazuje to hlava nehlava i v místech, kde to nedává smysl ( odborník žasne a jen zírá a nemyslím sebe ).

Tak zrovna v Praze jsou pruhy pro cyklisty skoro vsude a kolikrat i na mistech kde to smysl vubec ale vubec nema😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, tikzot napsal:

Tak zrovna v Praze jsou pruhy pro cyklisty skoro vsude a kolikrat i na mistech kde to smysl vubec ale vubec nema😀

To jsou ale jen pruhy. Tohle je bohužel vyšší level.

Holt silná lobby, nenaděláš nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, kuncák7 napsal:

To jsou ale jen pruhy. Tohle je bohužel vyšší level.

Holt silná lobby, nenaděláš nic.

No tak o tom žádná.. a ceny za cyklostezky nejdražší snad v celý evropě... pohoda.. každopádně ta kampaň za mě smysl mà, ať jakkoliv malej nebo velkej, ale má!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě že mám ten Chronomag. Jsem vůbec neregistroval ňákou kampaň.

No, jinak jsem koukal, že si budu muset začít dávat pozor neb občas mi prostředníček úplně samovolně udělá totéž: https://www.novinky.cz/auto/clanek/na-radar-ukazal-prostrednicek-dostal-75nasobek-pokuty-a-zakaz-rizeni-40332629#seq_no=5&source=hp&dop_ab_variant=1&dop_req_id=S1aXsBw3ybG-202008061210&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To souhlasím, ale způsobem, který by se Ti nelíbil. Podle mne nasírá širší masy řidičů i těch doposud vůči cyklistům neutrálních.

Edit: reakce na ob jeden příspěvek výš.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Americkej napsal:

To souhlasím, ale způsobem, který by se Ti nelíbil. Podle mne nasírá širší masy řidičů i těch doposud vůči cyklistům neutrálních.

Edit: reakce na ob jeden příspěvek výš.

+1 Přesně tenhle smysl má ta kampaň.

Já jsem poměrně obouživelnej, ale jakmile mě do něčeho tlačí, tak jsem proti. Z principu. Neříkám, že vím, jak udělat osvětu, aby někdo nejel těsně u kolisty, ale tímhle mě fakt dováděj k šílenství. A konec k pumpičkám, už mi tu dělaj čáry na zony a tam je chyb, že mi každá pumpička ted, může bejt ukradená , bohužel :-((.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Baldic napsal:

Ale vis, ze vedle sebe jezdit nemate. Proc jsi nenechal jet dite jeho tempem?  A se ctyrletym ditetem na silnici, to je teda debilita, to se na me nezlob. To dite nema sebemensi predstavu o pravidlech silnicniho provozu. S takhle malym ditetem mas jezdit uplne mimo silnice.

Jak na silnici cyklisty respektuju a objizdim je ze siroka a nemam problem zpomalit, kdyz predjet nejdou, tak to, cos tu popsal, je prakticky na preshubu. A divis se, ze ridici nemaji radi cyklisty...

Baldic, věř, že kdybych nemusel tak po té MÁLO frekventované silnici nejedu. Holt ne všude kolem Prahy nechal Kuncak zřídit cyklostezky. Nevím jak máš stary děti,jestli vůbec nějaký máš,ale jestli tvoje čtyřletý dítě nemělo sebemenší představu o silničním provozu,tak je mi ho celkem lito. Moje totiž má celkem slušnou. 

A jestli se chceš stavit na tu preshubu,klidně můžeš. Napiš mi pak do zpráv o adresu, ať zas nemám před domem zástup takových uvědomělých bytostí,co nikdy nic neporušili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, kral083 napsal:

ale jestli tvoje čtyřletý dítě nemělo sebemenší představu o silničním provozu,tak je mi ho celkem lito. Moje totiž má celkem slušnou. 

 

To ti může být lito i mých dvou holek 6 a 9 let, že jsou tak primitivní a naučily se na kole tak v těch čtyrech pěti letech....🙄 Ale to je už individuální. Každopádně koukám dle avataru, že jsi asi velký cyklista, což by mohlo vše vysvětlit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mr "král083" mi taky přijde spíš jako ukázkový model sebestředného pumpičkářského hovada, s empatií a pudem sebezáchovy slabším než má ona 4-letá cácora - protože tahat s sebou takhle malý děcko na silnici kde to ani samo neušlape (jedno jestli ve městě a nebo v prdelákově) jinak než do sedačky/vozejku znamená, že dotyčný nemá všech pět pohromadě. Je smutné že jisté (malé ale o to víc uřvané) části cyklistů se nasoukáním do buznaoblečku nejspíš přestává prokrvovat mozek, když jim nedochází že řidiči na ně na silnici (dtto na opilce, fetky, čokly, podezřele tancující trotly se sluchátkama a ostatní účastníky co se evidentně nevěnují provozu) netroubí z plezíru, ale (v souladu s pravidly silničního provozu) v sebeobraně před možnými následky... :thumbsdown_anim:

 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem v zatáčce potkal předjíždějícího cyklistu, co předjížděl pomalejší cyklisty, přímo mě pod kaporu. Nejen, že to hvízdnul, kam neviděl, ale navíc jel na tom lehokole, jak se šlape rukama a nad ním se třepetá akorát praporek. Jako, relativně dost toho na kole taky najezdím, ale takové procento cyklodebilů jako dneska... a největší kreténi fakt na těch elektrokolech. Jestli si myslej, že jim to jede... Čím větší baterku to mělo, tím větší debil na tom seděl. Na mě ta 1,5 kampaň má taky mnohem negativnější působení... 

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Bert napsal:

Budeme měsíc bez pána Krále.

Woe, kdes byl dnes ráno, když jsem tě potřeboval v práci, když mi tam jeden klient řekl, že jsem vym..... ej bu...ant. Napočítal jsem v duchu do dvaceti a stále to s klidem v duši nebylo ono a měl jsem nutkání ho zliskat 😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, fakt kralovi mesic, proc? O preshube prvni nepsal, zareagoval sice ostre, ale jsme v nastvavacim vlakne a todle je proste takovy tema.. dyk nejsme ve skolce ne.
Nebo uz jsi neco smazal, nevim.

 Jinak na tomdle tematu mi prijde vzdy vtipny takovy to militantni deleni na cyklisty a autisty. 99% cyklistu jezdi i autem, zejo. A jestli je nekdo debil, tak na kole i v aute.. 

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Micey napsal:

 militantni deleni na cyklisty a autisty. 99% 

Cize si cyklista ano? No offense, ale toto je provokacia ako prasa.

Ja bicyklu neholdujem, ale poznam kopec nadsencov. A vsetci az na jedneho maju jasno - bicykel nepatri na cesty. 

Nikdy by som ale cyklistov nenazval autistami, aj ked tam urcite patria viac ako ta druha grupa. Co uz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Micey napsal:

Autistou jsem nazval toho, kdo zrovna ridi auto, zejo. No dobre, mohl jsem to napsat i kapku obratneji..:)

Bohužel ale spojení cyklisty a debila je hodně nebezpečné. Což je dolozitelne plno přikladama. A to nemyslím komentáře či debatu tady (aby si to nekdo/kdokoli tady, nevztahl na sebe). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...